Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Події та новини

Останні 25 новин. Більше новин RSS-feed

Кубок Лева 2019 з кіокушинкай карате

21.04.2019

Кубок Лева 2019 з кіокушинкай карате

20-21 квітня у палаці спорту «Галичина» відбувся наш традиційний кубок Лева з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та дівчат 2013-2005 років народження.

Перший день відбулися поєдинки наших наймолодших учасників які тільки починають свій спортивний шлях, ми називаємо це - Перший крок (біля 450 спортсменів того дня вперше або вдруге вийшли на татамі).

Других день був призначений для обкатки наших спортсменів середньої ланки (синіх поясів), та проведенню відбору, на якому всі молоді топові спортсмени нашого клубу змагалися за право представляти Львівську область на чемпіонаті України, який буде проходити 10-11 травня у м. Львові.

Прочитати повністю (8 фото)


Чемпіонат Європи серед кадетів (U-16) та молоді (U-21)

23.11.2018

Чемпіонат Європи серед кадетів (U-16) та молоді (U-21)

23-24 листопада у Будапешті відбувся Чемпіонат Європи серед кадетів (U-16), молоді (U-21), а також серед дорослих у відкритій ваговій категорії. У турнірі взяли участь більш ніж 450 спортсменів з 29 країн.

Команда СК “Канку” прибула на змагання у складі 18-ти спортсменів. Підготовка до цього турніру тривала більш, ніж 2 місяці. Всі тренери та спортсмени доклали чимало зусиль, щоб якнайкраще представити збірну України на чемпіонаті континенту. Бійці взяли участь у великій кількості семінарів та навчально-тренувальних зборів, з метою підвищення своєї кваліфікації та покращення фізичної підготовки.

Змагання проводилися протягом 2-ох днів. Прибувши до Будапешта, збірники успішно пройшли зважування, медичний огляд та мандатну комісію, після чого мали можливість ознайомитись з містом та морально налаштуватись на змагання. Наступного дня змогу поборотися за титул Чемпіона Європи мали нагоду як кадети, так і молодь. Першим етапом змагань були виступи у розділі “ката”, у якому брало участь 6 вихованців нашого клубу. Приємно відзначити, що у цій дисципліні ми досягнули 100% результату, оскільки усі катисти вибороли місця на п’єдесталі, а саме:

Прочитати повністю


Чемпіонат України серед кадетів та молоді

21.09.2018

Чемпіонат України серед кадетів та молоді

21-22 вересня 2018-го року у Миколаєві відбулися масштабні змагання, золоті і срібні призери яких отримали право відстоювати честь нашої країни на Чемпіонаті Європи, що відбудеться в Будапешті наприкінці листопада, а саме: Чемпіонат України серед кадетів чоловічої та жіночої статі, Чемпіонат України серед молоді чоловічої та жіночої статі та Чемпіонат України серед чоловіків та жінок у абсолютній ваговій категорії.

В спортивному комплексі "Надія" виступали 187 спортсменів з 17 регіонів України. Змагання пройшли на дуже високому рівні, але й спортсмени СК "Канку" вкотре нагадали, що недарма наш клуб вважається найбільшим та найпотужнішим на теренах західної України.

За результатами змагань 17 спортсменів нашого клубу отримали право боротись на міжнародній арені в Угорщині. Ситуація безпрецедентна, оскільки ще жодного разу команда СК "Канку" не вирушала на Чемпіонат Європи у такій великій кількості.

Прочитати повністю


Навчально-тренувальні збори СК КАНКУ 2018

10.08.2018

Навчально-тренувальні збори СК КАНКУ 2018

У період з 10 по 14 серпня у м. Львів на базі головного залу спортивного клубу Канку, пройшли навчально тренувальні збори під керівництвом Мутіна Сергія.

Приймало участь 22 тренера Канку та 28 кращих спортсменів віком від 14 років. Тренування проходили два рази на день, по півтора години зранку та ввечері.

Ранкові тренування були присвячені кіхону (бозовій техніці), основам переміщень та ката (формальні вправи), тренування у ввечері були присвячені куміте (бойовим аспектам)

Цих чорити дні ми плідно тренувалися, обмінювалися досвідом який здобули цього літа на зборах у Болгарії (KWU) та у Литві (WKO) та просто були однією сильною командою! Ці збори свого роду старт для тренерів та спортсменів перед початком сезону. Попереду Чемпіонат України серед кадетів та молоді, який являється відбірковим на Чемпіонат Європи у м.Будапешт (Угорщина)

У перерві  між тренуваннями тренери Канку пройшли курси домедичної допомоги, здобули вкрай важливі знання. Дуже сподіваємось, що ці знання нам не стануть у нагоді, але в разі чого, ми знаємо як допомогти!

До зустрічі у сезоні 2018-2019, Чекайте новин з Чемпіонатів України та Європи!

Осу!

Прочитати повністю (10 фото)


INTERNATIONAL KARATE SUMMER CAMP BULGARIA 2018

08.07.2018

INTERNATIONAL KARATE SUMMER CAMP BULGARIA 2018

У період з 8 по 13 липня 2018 р на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Камчия", тренера та учні СК "Канку" прийняли участь у міжнародні літній школі Болгарської Федерації Шинкіокушикай Карате. Збори пройшли під керівництвом президента WKO ShinKyokushinkai Кендзі Мідорі, 8 дан (Kenji Midori), який приїхав спеціально на збори з Японії.

У таборі також взяли участь: Генеральний секретар WKO Ясуказу Коі (Shihan Yasukazu Koi), Шихан Норічіка Цукамото (Shihan Norichika Tsukamoto), Сенсей Валері Димитров (Sensei Valery Dimitrov).

Тренера та учні нашого клубу проходили по три обов'язкових тренування щодня, тренуючись з досвідченими спортсменами під керівництвом професіоналів. Тренування були виснажливі, цікаві та насичені.

Важке, але приємне закінченням зборів було для наших тренерів (учні сенсея Сергія Мутіна), оскільки вони успішно пройшли іспит на другий дан (друга смужка на чорному поясі)! Вітаємо, з отриманням нового ступеня Загорбенського Любомира, Ступця Ігора, Весельського Юрія, Жукова Руслана, Філяка Михайла.

Прочитати повністю (3 фото)


ФОРМУВАННЯ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ЮНІОРІВ ТА ДОРОСЛИХ – 2018

25.04.2018

ФОРМУВАННЯ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ЮНІОРІВ ТА ДОРОСЛИХ – 2018

4 березня 2018 року в Одеській області м.Чорноморськ відбувся відбірковий чемпіонат (закритий) серед двох вікових груп, а саме хлопців дівчат 2000-2001 р.н (юніори) та жінок-чоловіків. За результатами цих змагань ті спортсмени, котрі вибороли 1 та 2 місце стають членами національної збірної та отримують путівку на Чемпіонат Європи, котрий відбудеться у м.Вроцлав у травні цього року.

Найбільша конкуренція спостерігалась серед старшої вікової групи. Варто зазначити, що напевне вперше за останні 10 років дійсно у відборі приймали участь спортсмени високого класу, котрі чітко заточені під цей турнір. Так званих «пілотних» каратек на татамі не спостерігалось. В цьому насправді велика перевага, адже збірну команду країни повинні представляти найкращі представники даного виду спорту, котрі мають шанси на європейському татамі вибороти призові місця.

Змагання відбувались у двох розділах ката та куміте. Хороші та потужні поєдинки показали молоді спортсмени, чим освіжили рейтинг майтерних кіокушинівців. Так, можна відзначити Ковальчука Ярослава, Загорбенського Любомира, Палій Северина та ін.

Пару слів хочеться відвести щодо організації даних змагань. Брак кваліфікаційних суддів (загальноукраїнська проблема), брак менеджменту проведення, татамі без огороджень тощо – це все склало картину змагань. Благо, високоякісні поєдинки скрасили дане дійство. Однак думка наступна – якщо беретеся організовувати турніри такого класу, реально оцінюйте свої можливості щодо проведення. Ми живемо в євопейській країні та заслуговуємо на те, щоб наші спортсмени відчували дух спортивного свята та приймали участь у добре та якісно організованих змаганнях.

За результатами турніру, до складу збірної команди України увійшли такі представники КАНКУ:

Прочитати повністю


ЛЬВІВСЬКІ КАРАТИСТИ ПІДКОРИЛИ П`ЄДЕСТАЛ ЄВОПЕЙСЬКИХ ЗМАГАНЬ

23.03.2018

ЛЬВІВСЬКІ КАРАТИСТИ ПІДКОРИЛИ П`ЄДЕСТАЛ ЄВОПЕЙСЬКИХ ЗМАГАНЬ

23 березня 2018 року юні каратисти 2002-2009 років народження відправились на міжнародний турнір INTERNATIONAL TOURNAMENT SLOVAKIAN OPEN-2018 у Словаччину (м.Дунайська Среда) та успішно підкорили сходинки п’єдесталу.

Так, команда «Канку» виставила понад 60 спортсменів для участі. Змагання відбувались в олімпійській системі (на виліт), тому і боротьба була запекла. Досвід, отриманий на татамі із спортсменами з інших країн завжди сприяє підвищенню майстерності каратек та є неоціненним. У даному турнірі приймали участь також кіокушинівці з Угорщини, Словаччини, Чехії. Запал поєдинків був потужний.

Тим не менше, враховуючи конкуренцію, нам вдалось зійти на лаври переможців.

Також ми отримали нові позитивні емоції, відвідавши для екскурсійної програми дві країни, а саме Чехію - місто Брно та Австрію – імперську столицю Відень. Після вдалого виступу наша команда відвідала один з найкращих термальних парків Європи у Відні і відпочила там, купаючись у басейнах із термальною водою різних температур.

Прочитати повністю


CARPATHIAN CUP-2018

27.01.2018

CARPATHIAN CUP-2018

27 січня КАНКУ відкрили новий змагальний сезон серйозним і потужним турніром, котрий проходив на теренах Польщі, у м.Жешув.

Кількість учасників 620 спортсменів, 7 країн та 6 федерацій культивуючих карате. Двобої відбувались на 6 різних майданчиках – татамі.

Категорії були переповненими. Особливо у 2009-2008 та 2005-2006 роках народження та у 2004-2005. Щоб дійти до фіналів необхідно було пройти по 5-6 поєдинків. Легша ситуація спостерігалась в юніорському розряді та дорослому – орієнтовно по 3-4 поєдинки.

Наша команда у складі 30 спортсменів боролись за призерські звання. Як результат у нас 10 чемпіонів та призерів. Усі змагались гідно та завзято. Отримали неоціненний досвід, а це важливо у спортивній кар’єрі. Певні недоліки були пов’язані із суддівством. Хотілось би бачити вищу компетентність на турнірі такого рівня.

РЕЗУЛЬТАТ СК КАНКУ:

Прочитати повністю


ВІДБІР У РОЗДІЛІ «КАТА»

19.11.2017

ВІДБІР У РОЗДІЛІ «КАТА»

19 листопада понад 150 юних спортсменів нашого клубу проходили відбір на Чемпіонат України, котрий буде відбуватись 25-26 листопада.

Змагання відбувались лише у розділі «ката». Тому найбільш технічно підготовлені спортсмени змогли пройти у фінали. Ката – це той розділ карате, в котрому свою майстерність можна підтвердити лише за допомогою чудової концентрації, високим володінням техніки, відчуттям ритму та власного тіла.

Прочитати повністю


Відкритий кубок Львова з кіокушинкай карате 2017

15.11.2017

Відкритий кубок Львова з кіокушинкай карате 2017

28-29 жовтня 2017 р., відбувся масштабний турнір, відкритий Кубок Львова з кіокушинкай карате у розділі "куміте" серед юнаків та дівчат 2003-2010 р.н.

Організатором цих змагань став Львівський спортивний клуб "Канку" та співорганізатором виступила Львівська міська рада.

Прочитати повністю (14 фото)


Чемпіонат Європи серед кадетів та молоді 2017

11.11.2017

Чемпіонат Європи серед кадетів та молоді 2017

11 листопада 2017 р. в м. Кельце, Польща пройшов чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед кадетів та молоді в розділі "куміте" і "ката". Збірна України була представлена ​​46 спортсменами (10 з них спортсмени СК КАНКУ). Підсумком виступу команди стала 21 медаль, 1-е командне місце по молоді і 2-е командне серед кадетів.

Вітаємо учасників клубу КАНКУ, які принесли збірній України сім медалей на Чемпіонаті Європи з карате! А саме:

Прочитати повністю


Наша команда на відкритому турнірі у Львові 22 жовтня

22.10.2017

Наша команда на відкритому турнірі у Львові 22 жовтня

У палаці спорту «Україна» панує особлива атмосфера. На відкритому турнірі Львова з карате свої уміння демонстрували маленькі початківці та професійні спортсмени-підлітки, які нещодавно повернулися із Кубку світу.

Традиційні для міста змагання організувала Львівська Обласна Федерація Кіокушинкай карате. Кинути виклик собі та суперникам та заявити свої права на перемогу приїхали команди з інших областей. Тож понад 300 учасників показували на татамі свої бойові навички.

Прочитати повністю


DREAM CUP - 2017. КУБОК СВІТУ в Угорщині (Будапешт)

06.10.2017

DREAM CUP - 2017. КУБОК СВІТУ в Угорщині (Будапешт)

6-8 жовтня 2017 року в Угорщині пройшов Кубок світу серед дітей 2006-2003 років народження, в також кадетів та юніорів по версії WKO (World Kiokushinkai organization). Цього року ці змагання зібрали понад 300 учасників з різних куточків Європи та світу

Команда України в більшому скандалі була представлена каратеками СК «Канку» та ЛОФКК. В результаті, збірна команда завоювала 58 медалей, а саме 13 золотих, 16 срібних та 29 бронзових.

Прочитати повністю


ВІДБІРКОВИЙ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД КАДЕТІВ ТА МОЛОДІ 29-30 ВЕРЕСНЯ 2017 року м.ЖИТОМИР

29.09.2017

ВІДБІРКОВИЙ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД КАДЕТІВ ТА МОЛОДІ 29-30 ВЕРЕСНЯ 2017 року м.ЖИТОМИР

Тренувальний сезон вересня розпочався відбірковим чемпіонатом України, під час котрого відбулось остаточне формування збірної команди нашої країни, яка представлятиме нас на європейській арені у листопаді цього року.

являється лідером кіокушинкай карате у розділі «ката». Цього разу ми також не поступилися і підтвердили цей статус. Весь кадетський та молодіжний п’єдестал по ката належить нашим спортсменам.

Отже, результати виступу у розділі «ката» - 6 спортсменів у збірній команді:

Кадети 2001-2002 років народження

  Юнаки:

 • Камінский Роман;
 • Лебєдєв Нікіта;
 • Петренко Олександр;
 • Павлів Максим.

 • Дівчата

 • Анастасія Пришляк;
 • Левко Анастасія.

Прочитати повністю (6 фото)


SZOLNOK CUP 2017

02.09.2017

SZOLNOK CUP 2017

2 вересня 2017р в місті Сольнок (Угорщина) пройшов Кубок Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед чоловіків та жінок в розділі "куміте" - SZOLNOK CUP 2017.

6 найбільш підготовлених спортсменів СК «Канку» приймали участь у даних змаганнях, а саме: Іленко Андрій, Краснокуцький Данило, Лемішко Богдан, Куц Олександр, Жуков Руслан та Загорбенський Любомир. Також зі збірної команди України виступали досить досвідчені та титуловані спортсмени з Полтавської області - Журавель Анатолій та Кривко Олександр і інших команд - Вересняк Олена та Котляревський Ігор.

Прочитати повністю


ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ – 2017, м.РОСКІЛЬДЕ, ДАТСЬКЕ КОРОЛІВСТВО

08.04.2017

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ – 2017, м.РОСКІЛЬДЕ, ДАТСЬКЕ КОРОЛІВСТВО

8-9 квітня 2017 року у м.Роскільде (Данія) пройшов Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів у розділах куміте та ката. За результатами всеукраїнських відбіркових змагань спортсмени КАНКУ потрапили до збірної команди України. 8 вихованців нашого клубу отримали путівки на цей потужний турнір.

Чемпіонат Європи зібрав на одному татамі найкращих представників 31 країни Європейського союзу, понад 300 спортсменів. Також, присутньою була японська делегація WKO (world kiokushinkai organization) на чолі із президентом міжнародної організції шинкіокушинкай карате - Кенджі Мідорі.

8 квітня боролися дорослі у розділі «ката» та юніори у двох розділах змагань. Досить успішний день для нашої національної збірної. Два перших місця, два других та п’ять третіх місць.

Прочитати повністю


Спортсмени клубу КАНКУ завоювали медалі для збірної України на Чемпіонаті Європи

07.04.2017

Спортсмени клубу КАНКУ завоювали медалі для збірної України на Чемпіонаті Європи

Чемпіонат Європи з карате: чотири медалі для зібрної України завоювали львів'яни

Прочитати повністю (5 фото)


СЕМІНАРИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ШИХАНА ГОНЧАРЕНКО О.В.

10.03.2017

СЕМІНАРИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ШИХАНА ГОНЧАРЕНКО О.В.

Семінраські тренування збірної команди серед юніорів та дорослих пройшли 10-11-12 березня. Тренування проводив президент НФККУ Олександр Гончаренко на базі СК "КАНКУ". Участь приймали спорстмени із інших міст та Львівської обласної федерації (президент сенсей Король О.С.). Проводилася підготовка членів збірної команди України перед чемпіонатом Європи в Копенгагені (Данія), що відбуватиметься 8-9 квітня. Тренування проходили зранку і ввечері. Загалом 17 годин напруженої підготовки. Під час зборів Олександр Гончаренко розставив основні акценти у виконанні Ката, та вказав на помилки кожного, хто їде до Копенгагену на Чемпіонат Європи. Збори пройшли в приємній атмосфері, яка була створена господарями залу сенсеєм Сергієм Мутіним та його командою тренерів.

Також на збори завітав "24 канал" дивіться про підготовку збірної команди у новинах. Інтервью з членами збірної команди( Тарас Гаврилець, Кочеткова (Мутіна) Наталія) сенсеєм Сергієм Мутіним та шиханом Олександром Гончаренко. Семінари можна успішно назвати вдалими. Віримо у нашу збірну та бажаємо повернутися із повним кошиком нагород.

ОСУ!

Прочитати повністю (7 фото)


ФОРМУВАННЯ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ПО ЮНІОРАМ ТА ДОРОСЛИМ ДО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ-2017

11.02.2017

ФОРМУВАННЯ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ПО ЮНІОРАМ ТА ДОРОСЛИМ ДО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ-2017

11-12 лютого 2017 року в м.Миколаїв (центральна Україна) пройшли масштабні змагання у чотирьох вікових категоріях. А саме:

 • Першість України у розділах «куміте і ката» серед дорослих (18-35 років)
 • Першість України у розділах «куміте і ката» серед юніорів 1999-2000 р.н.
 • Кубок Україні у розділах «куміте і ката» серед кадетів 2002-2001 р.н.
 • Чемпіонат України серед ветеранів (+ 35 років) у розділах «куміте» та «ката»

Важливим турніром стали перші дві першості, оскільки за результатами змагань пройшло формування збірної України, котра представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи в м.Копенгаген (Данія, 8-9 квітня 2017 року). Спортсмени, котрі посіли 1 та 2 місце вибороли путівку на ЧЄ.

У перший день змагань у Миколаєві змагалися спортсмени у своїй технічній підготовці – ката. Потужна конкуренція організувалася серед чоловік – понад 20 учасників. Канку традиційно показали досить високі результати у цьому розділі. І ось наші успіхи:

Прочитати повністю


З Новим Роком та Різдвом Христовим!

01.01.2017

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Прочитати повністю


УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗИМОВІ СЕМІНАРИ ТА ІСПИТИ ДЛЯ МОЛОДШИХ КЮ-СТУПЕНІВ - 2016

29.12.2016

УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗИМОВІ СЕМІНАРИ ТА ІСПИТИ ДЛЯ МОЛОДШИХ КЮ-СТУПЕНІВ - 2016

27-29 грудня 2016 року на базі двох залів на Сихові відбулись зимові семінари для молодших поясів (0-7 кю). У центральному залі КАНКУ під керівництвом президента спортивного клубу сенсея Мутіна С.А. (4 дан) семінари та іспити пройшли для тих спортсменів, котрі воліли отримати 8 та 7 кю (блакитний пояс та блакитний із срібною смужкою). У іншому залі в іншій школі білі пояси (0 кю) та помаранчеві пояси (10 кю) під керівництвом сенсея Кочеткової (Мутіної) Н.А. (3 дан) та с Гаврильця Т.С. (3 дан) пройшли свої семінари та відповідно іспити.

Прочитати повністю


OPEN LVIV CUP, ВІДКРИТИЙ КУБОК ЛЬВОВА – 2016, 24-25 ГРУДНЯ 2016

27.12.2016

OPEN LVIV CUP, ВІДКРИТИЙ КУБОК ЛЬВОВА – 2016, 24-25 ГРУДНЯ 2016

24-25 грудня 2016 року у спортивному комплексі «Грація» пройшов Відкритий кубок м.Львова OPEN LVIV CUP. Даний турнір був прекрасним завершенням тренувального 2016 року. Організатором цього кубку виступив спортивний клуб КАНКУ та співорганізатором Львівська міська рада.

СК "Канку" - найбільший в Україні спортивний клуб з кіокушинкай карате. За 21 рік існування у клубі виховали та виховуються найкращі спортсмени України. Високий рівень спортсменів досягається за допомогою різноманітних та насичених тренувань, іспитів, зборів, змагань. Одні з таких змагань - це щорічний "Кубок Канку", який цього року збільшив масштаби та отримав назву «Відкритий кубок Львова з кіокушинкай карате 2016». Отримав він це звання завдяки підтримці та визнанні Львівської міської ради, а саме Управління молоді та спорту.

Прочитати повністю (8 фото)


ЗИМОВІ УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗБОРИ-2016 під керівництвом Шимківа І.І. (4 дан)

25.12.2016

ЗИМОВІ УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗБОРИ-2016 під керівництвом Шимківа І.І. (4 дан)

В спортивному клубі кіокушинкай карате "Канку" 16-18 грудня під керівництвом сенсея Мутіна Сергія Асхатовича (4 дан) та сенсея Шимківа Івана Івановича (4 дан, м.Хмельницький, тренер чемпіонів Європи, кубку Світу) проходили щорічні зимові семінарські заняття та атестація на старші учнівські пояси (від 6 кю і вище), а також відбувся дан-тест (іспит на чорні пояси). Семінари були спрямовані на відпрацювання технік, бази карате – кіхон, ката та відпрацювання нових ренраку на кю та дан-ступені. Така особлива увага до техніки була тому, що цього року були затверджені нові нормативи на кю-ступені, і хоча цього разу атестація проходила ще по старих нормативах, наступного разу, на весняній атестації, учні будуть здавати іспит вже по новому.

Прочитати повністю (6 фото)


Lviv Open Cup 2016 - Відкритий Кубок м. Львова 2016

24.12.2016

Lviv Open Cup 2016 - Відкритий Кубок м. Львова 2016

Прочитати повністю


ЧЕМПІОНАТ СВІТУ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА ЮНАКІВ, ВАРНА-2016 (БОЛГАРІЯ)

03.12.2016

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА ЮНАКІВ, ВАРНА-2016 (БОЛГАРІЯ)

1 грудня збірна України по версії WKO (world kyokushinkai organization), до котрої входить наш клуб відправилася на Чемпіонат світу серед дітей 12-13 років, юнаків 14-15 років та юніорів 16-17 років. Такий масштабний турнір проходить раз в два роки і цікавий тим, що можливість прийняти участь у ньому можуть спортсмени різних версій карате, тим самим об’єднуючи спортсменів всього світу. Офіційна назва даного чемпіонату KWU – Karate World Union, основним гаслом якого є « Час бути об’єднаними» - «time to be united».

Кількість учасників Чемпіонату світу-2016 у цьому році сягала 672 спортсмени. Три тататамі, 2 змагальних дня по 10-12 годин. Правила змагань – повний контакт, без жилетів, лише шоломи на голову та уніфіковані захисти на руках та ногах.

Організація змагань була на найвищому рівні. Проживання у чотирьох зірковому готелі, харчування, спортивний комплекс, суддівство (бували рідкі випадки суб’єктивізму, однак не масові), рівень учасників зі всього світу.

Прочитати повністю


Більше новин