Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Події та новини

Останні 25 новин. Більше новин RSS-feed

НТЗ КАНКУ для юнаків – дівчат, юніорів та молоді у розділі куміте та ката

30.08.2021

НТЗ КАНКУ для юнаків – дівчат, юніорів та молоді у розділі куміте та ката

Протягом двох тижнів наша команда молодих тренерів організувала навчально-тренувальні збори. Це закриті збори лише для спортсменів КАНКУ, які в попередні роки показували високі результати на змаганнях українського та європейського рівнів.

Перший тиждень був присвячений пропрацюванню спеціалізованої фізичної підготовки, робота в парах, мячами, покращення відчуття поєдинку, збільшення витривалості. Другий тиждень – відпрацювання майстерності в ката, відточування технічних елементів, ритму та сили.

Прочитати повністю


ДАН-тест, м.Паланга (ЛИТВА)

16.08.2021

ДАН-тест, м.Паланга (ЛИТВА)

Хочемо привітати нашу команду інструкторів, яка пройшла іспит на європейскому дан-тесті у Литві.

Дякуємо Remigiusz Karpiński та Jan Bülow за навчання та досвід, яким вони ділилися з нами!

А в нашому клубі з’явився перший учень шихана Сернія Мутіна, володар 4-го дану - Тарас Гаврилець. Впевнені, що я і далі будемо пишатися його досягненнями.

Сенсеями стали Андрій Іленко та Михайло Філяк, бажаємо їм бути сенсеями не тільки на татамі, а і житті!

І на сходинку вище, a саме ніданами стали: Григорій Гаврилов, Богдан Лемішко, Юрій Дума, Максим Макаревич. Анастас Пападопулос та Василь Джас.

Бажаємо всім бути гідними своїх поясів.
ОСУ!

Прочитати повністю


Чемпіонат Європи, Тбілісі (Грузія)

30.07.2021

Чемпіонат Європи, Тбілісі (Грузія)

Закінчився чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед чоловіків та жінок у місті Тбілісі. Наша збірна досягла історичного третього командного місця! Ми здобували перші командні континенту по кадетам, юніорам, молоді але по дорослим ми ще ніколи не підіймалися так високо!

Такий результат - це синтез плідної та фанатичної роботи всіх хто причетний до збірної!

Прочитати повністю


Літній відпочинок за КАНКУ – це завжди весело та яскраво

30.06.2021

Літній відпочинок за КАНКУ – це завжди весело та яскраво

Цього року біля 700 спортсменів нашого клубу відпочивали, зміцнювались, отримали нових друзів, нові яскраві емоції в різних таборах в Україні та за кордоном.

4 заїзди на базу «Едельвейс» пройшли гучно, весело та однозначно незабутньо.

Команда наших професійних тренерів постаралася аби організувати відпочинок на найвищому рівні. Ранкові тренування, різнопланові змагання (не лише у фізичних вправах, але й інтелектуальні ігри), басейн – куди ж без нього. Родзинкою вже вкотре стали фарби холлі, які беззаперечно додали емоцій до відпочинку.

Прочитати повністю (1 фото)


Внутрішній турнір у розділі ката серед початківців, кадетів, юніорів

30.05.2021

Внутрішній турнір у розділі ката серед початківців, кадетів, юніорів

Тренувальний сезон 20-21 рр завершився крайнім турніром-кубком СК «КАНКУ» в розділі ката.
Це був останній етап перевірки перед літнім сезоном.

Змагалися молодші юнаки та дівчата 2014-2007 років народження, кадети та юніори 2006-2005 рр. 270 спортсменів із 44 секцій Львова та області боролися за звання найкращих в нашому клубі.

Прочитати повністю


Традиційний турнір «КУБОК СК КАНКУ» - 2021

25.05.2021

Традиційний турнір «КУБОК СК КАНКУ» - 2021

Приємно повідомити, що протягом 22-23 травня на базі спортивного комплексу «Галичина» відбувся наш щорічний турнір «Кубок СК КАНКУ».

Незважаючи на карантин, на заборону тренувань змагання виявились масовими, про що свідчать наступні офіційні дані:

 • 720 учасників
 • 122 категорії
 • діти 2015-2007 р.н.
 • кадети 2006-2005 р.н.
 • олімпійські системи (як винятки декілька кругових систем)

Перший день змагань був присвячений початківцям, білим та помаранчевим поясів. Приймало участь 430 діток, віком 2015-2007 р.н. Дехто вперше виходив на татамі, дехто вдруге. Ми щиро радіємо, що наші вихованці, які тільки розпочинають свій шлях, показали свій дух воїна! Спостерігаючи на страхом, а водночас і вогнем в очах таких юних спортсменів, відчуваючи переживання їхніх тренерів, емоції перемог та поразок - все це зробило атмосферного справжнього змагального духу!

Прочитати повністю


Вихованець СК КАНКУ Ігор Ступець отримав звання Майстра спорту міжнародного класу

13.04.2021

Вихованець СК КАНКУ Ігор Ступець отримав звання Майстра спорту міжнародного класу

Нашому інструктору та вихованцю клубу - Ігорю Ступцю присвоїли звання Майстра спорту України міжнародного класу.

Міністерство молоді та спорту України своїм наказом від 7 квітня 2021 № 1088 присвоїло спортивне звання “Майстер спорту України міжнародного класу” спортсмену з неолімпійського виду спорту за високі спортивні досягнення львів'янину Ігорю Ступцю - призеру багатьох європейський змагань з кіокушинкай карате.

Вітаємо Ігоря Ступця, а також його тренера, Президента спортивного клубу КАНКУ Сергія Мутіна з присвоєнням високого спортивного звання і бажаємо подальших успіхів на всеукраїнській та міжнародній арені.

Своєю багаторічною працею Ігор доказав, що втілення мрій в реальність можливе, якщо прикласти зусилля, завзяття та бажання!

ОСУ!

Прочитати повністю


Чемпіонат України та Всеукраїнський турнір 3 квітня у м.Київ

03.04.2021

Чемпіонат України та Всеукраїнський турнір 3 квітня у м.Київ

3 квітня у столиці нашої держави м.Київ відбулись одночасно три спортивні події з кіокушинкай Карате.

 • Чемпіонат України серед дорослих у розділі куміте та ката (відбірковий до Чемпіонату Європи у Грузії)
 • Всеукраїнський турнір серед юніорів у розділі куміте
 • Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат у розділі куміте

Незважаючи на карантин та червоні зони областей, ці чемпіонати відбулись, оскільки офіційно заявлені при міністерстві спорту та знаходяться у календарному графіку.

До складу кандидатів у збірну команду від нашого клубу увійшло 6 спортсменів (1 та 2 місце в основі), а саме Гаврилець Тарас, Лемішко Богдан, Палій Северин, Дума Юрій, Ковальчук Ярослав, Загорбенський Любомир. Також 5 спортсменів у резерві (3-4 місця).

Прочитати повністю


ПЕРШИЙ КУБОК СВІТУ З ОНЛАЙН КАТА

27.02.2021

ПЕРШИЙ КУБОК СВІТУ З ОНЛАЙН КАТА

27 лютого відбувся перший в історії Кубок з онлайн ката серед спортивних клубів шинкіокушинкай карате.

Понад 1000 учасників, 26 країн та 112 клубів приймало участь у цьому турнірі.

Двобої спортсменів відбувались на 8 татамі одночасно та тривали цілий день.

Хочемо радо повідомити, що наш клуб КАНКУ посів 1 командне місце серед інших та вкотре продемонстрував, що ми дійсно кращі.

Наші результати наступні:

Прочитати повністю


HAPPY NEW YEAR!

01.01.2021

HAPPY NEW YEAR!

2020 вирізнився кількістю спортивних змагань, але був багатий на виклики, з якими довелося зіткнутися нашій організації.

24 січня ми взяли участь у зборах під керівництвом 19-кратного чемпіона Європи, двократного володаря кубку світу у вагових категоріях з кіокушинкай карате, людини-легенди - Валерія Дімітрова.

На початку січня встигли підкорити великий та потужний турнір Carphatia Cup 2020, де ми посіли 13 перших місць, 12 других і 32 третіх місця з 786 учасників з 9 країн Європи.

В середині лютого 9 дорослих спортсменів нашого клубу увійшли до збірної України і повинні були летіти в Тбілісі на Чемпіонат Європи
А у березні грянув карантин...

Прочитати повністю


ПЕРШИЙ КРОК у розіділі КАТА

12.12.2020

ПЕРШИЙ КРОК у розіділі КАТА

12-13 грудня 2020 року відбувався організований СК КАНКУ Чемпіонат у розділі ката «Перший крок». Його суть полягає в тому, щоб спортсмени- початківці спробували себе у ката, не зустрічаючись із фаворитами та більш досвідченішими спортсменами.

На цьому турнірі приймали участь вихованці з 0 по 7 кю включно.

Прочитати повністю


Іспити 2020, новий формат та нові досягнення

05.12.2020

Іспити 2020, новий формат та нові досягнення

Хочемо проінформувати усю аудиторію, яка дотична до кіокушинкай карате, що цього року були організовані іспити для усіх кю та навіть проведений дан-тест.

Усім відомо, що у протягом введеного всесвітнього локдауну були відмінені усі спортивні події на всіх рівнях. Відповідна і наша школа карате не мала можливості проведення цих заходів спортивного напрямку.

Однак, не втрачаючи надії та оптимізму, вихованці Канку підтримували наскільки це можливо свою форму в онлайн-тренуваннях і коли, звісно, було знято обмеження у проведенні тренувань практично всі спортсмени вернулись до тренувань у своїх залах.

Прочитати повністю


ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ У РОЗІДЛІ КАТА СЕРЕД ДОРОСЛИХ ТА КУБКУ ЕВРОПИ У РОЗІДІЛІ КАТА СЕРЕД КЛУБІВ

24.10.2020

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ У РОЗІДЛІ КАТА СЕРЕД ДОРОСЛИХ ТА КУБКУ ЕВРОПИ У РОЗІДІЛІ КАТА СЕРЕД КЛУБІВ

24 ЖОВТНЯ 2020 року відбулось два грандіозних онлайн турніра на теренах старого світу. Наперед інформуємо, що серед країн, які приймали участь, Україна посіла ПЕРШЕ командне місце!

Прочитати повністю


LVIV OPEN CUP - 2020

20.10.2020

LVIV OPEN CUP - 2020

9-11 жовтня в приміщенні СКА по вул.Клепарівська 39а пройшов турнір, в якому приймали участь спортсмени, котрі слідують шляхом кіокушинкай карате.

Досить приємно, що незважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні до нас завітали представники інших міст, а саме Миколаіва, Києва, Хмельницька, Тернополя та ін. за що висловлюємо подяку тренерам, оскільки у такі скрутні часи знайшли можливість розвивати спорт та привезти своїх учнів на змагання.

Прочитати повністю


Нагородження спортсменів за кубок Європи з онлайн ката

27.09.2020

Нагородження спортсменів за кубок Європи з онлайн ката

Вчора СК КАНКУ провів нагородження спортсменів, які приймали участь у кубку Європи з онлайн ката, який пройшов 13 червня 2020 року.

Нагороди ми отримали ще на початку серпня, а ось зібратися через карантин змогли лише тепер.

Ми хочемо подякувати всій команді спортсменів, які незважаючи на складнощі і подекуди неможливість нормальних тренувань - знайшли сили і бажання продовжувати тренуватись! Подякувати своїм тренерам, які попри карантинні обмеження продовжували виконували свою роботу і виконували її якісно! Особлива подяка батькам, які вірили в нас і допомагали нам!

І саме завдячуючи роботі всіх, кого ми вказали і кому щиро вдячні - ми здобули перші командні місця, серед 18 країн та 59 клубів, які змагалися за звання найкращих на континенті!

ОСУ!

Прочитати повністю


Методично-навчальні збори підвищення кваліфікації тренерів СК КАНКУ 2020 року

31.08.2020

Методично-навчальні збори підвищення кваліфікації тренерів СК КАНКУ 2020 року

Серпень у СК КАНКУ завершився активно та досить цікаво, адже наші інструктори пройшли курс підвищення кваліфікації.

Незважаючи на велику кількість перепон на шляху спорту, котрі в першу чергу пов’язані із подіями світового масштабу, а саме пандемії коронавірусу, Канку не припиняла своєї діяльності. Так, у нас були тренування онлайн, конкурси та челенджі, і, ми завжди підтримували активний зв’язок із нашими вихованцями.

Настав час робити крок вперед до самовдосконалення. Нашою метою під час зборів, було поглибити знання, покращити свою майстерність, адже що ми повинні рухатись тільки вперед. Інструкторські майстер - класи підвищення професійної майстерності тренерів відбувались на базі центрального залу СК КАНКУ.

Прочитати повністю


ПЕРШИЙ ОНЛАЙН КУБОК ЄВРОПИ З КАТА

13.06.2020

ПЕРШИЙ ОНЛАЙН КУБОК ЄВРОПИ З КАТА

13 червня 2020 року пройшов перший в історії WKO кубок Європи з онлайн ката. Варто зазначити, що ідея таких змагань виникла у зв’язку із довготривалим карантином та неможливістю проведення багатьох запланованих змагань.

Загалом у турнірі прийняло участь 17 країн, 60 клубів, 308 спортсменів (вік діти, юнаки, юніори, дорослі)

За результатами кубку Європи наш клуб зайняв перше командне місце. Пишаємося таким досягненням і розуміємо, що навіть в обмежених умовах, наші мпортсменги показують викоку майстрерність та відданість карате.

Володарами кубку та призерами стали:

Прочитати повністю


Карантин в Україні – не привід сумувати!

26.03.2020

Карантин в Україні – не привід сумувати!

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) 11 березня 2020 року оголосила пандемію коронавірус у світі. Україна не стоїть осторонь цієї проблеми і запровадила карантин.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року від 11.03.2020 р. №3211 та положень листа Міністерства освіти і науки України 1/9-154 від 11.03.2020 р. щодо обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 - наша спортивна діяльність тимчасово припинена.

Однак, адміністрація клубу КАНКУ та увесь тренерський склад вирішили, що просто відсиджуватись в домівках – це не професійно, адже життя триває і технології також йдуть вперед. Чому б не використати умови сьогодення для підтримки здорового образу життя? Якщо пандемія поставила в такі умови весь світ – ми однозначно повинні разом продовжувати вдосконалюватись та по можливості продовжувати тренувальний процес. Тому, було створено авторський курс програм тренувань для вихованців нашого клубу.

Прочитати повністю


Carphatia Cup 2020

01.02.2020

Carphatia Cup 2020

Осу!
Цих вихідних, 1 та 2 лютого, відбувся потужний та найбільший в нашому регіоні міжнародний турнір Carphatia Cup 2020 який проходив у м. Rzeszow (Poland).

  Достойні суперники, велика географія учасників, різні федерації, а саме:
 • 9 країн Європи
 • 768 спортсменів
 • 11 федерацій повноконтакного карате.

Прочитати повністю


Семінар Валері Дімітрова

26.01.2020

Семінар Валері Дімітрова

Семінар під керівництвом легенди кіокушинкай карате, дев'ятнадцятикратного (поки) чемпіона Європа, триразового чемпіона світу у вагових категоріях і дворазового призера чемпіонатів світу-шихана Валері Дімітрова, 5 Дан.

Дуже цікаві тренування, хороші спортсмени з різних федерацій карате, відмінна атмосфера соратників по зброї!

Дякую за організацію Атіка Карате і Ігор Котляревський - все на вищому рівні!
Осу!

Прочитати повністю


Учбово-атестаційні збори СК КАНКУ (старші пояси)

29.12.2019

Учбово-атестаційні збори СК КАНКУ (старші пояси)

27-29 грудня у Львові пройшли учбово-атестаційні збори СК КАНКУ для претендентів на старші пояси (6 кю та вище).

Прочитати повністю (13 фото)


Учбово-атестаційні збори СК КАНКУ (молодші пояси)

23.12.2019

Учбово-атестаційні збори СК КАНКУ (молодші пояси)

20-22 грудня у Львові відбулись чергові учбово-атестаційні збори СК КАНКУ для претендентів на молодші пояси (7-8 кю).

Прочитати повністю (9 фото)


Завершились останні змагання цього року

16.12.2019

Завершились останні змагання цього року

Закінчилися останні в 2019 році змагання — Чемпіонат і Кубок України з кіокушинкай-карате в Броварах. Потужна конкуренція, хороша якість спортсменів, відмінна організація.

Дякуємо всім за роботу та поєдинки!

Молодці!

Дякуємо Openko Sergey, Олександр Горбик за відмінне закінчення спортивного року! Все було дуже добре організовано і зроблено!

Осу!

Прочитати повністю (2 фото)


Чемпіонат України з ката в Олександрії

05.12.2019

Чемпіонат України з ката в Олександрії

В м.Олександрія Кіровоградської обл. відбувся Чемпіонат України з ката. Львівські спортсмени привезли додому десятки нагород.

Прочитати повністю (3 фото)


Здобуття нових Дан-ступенів

15.11.2019

Здобуття нових Дан-ступенів

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ Президенту СК Канку Сергію Мутіну та семпаю Тарасу Доліновському із здобуттям нових Дан-ступенів.

Прочитати повністю (4 фото)


Більше новин