Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Відкритий кубок Львова з кіокушинкай карате 2017

28-29 жовтня 2017 р., відбувся масштабний турнір, відкритий Кубок Львова з кіокушинкай карате у розділі "куміте" серед юнаків та дівчат 2003-2010 р.н.

Організатором цих змагань став Львівський спортивний клуб "Канку" та співорганізатором виступила Львівська міська рада.

Ці змагання відбулися на високому організаційному рівні, за що велика подяка керівнику СК "Канку" - сенсею Мутіну Сергію та усій команді інструкторів Канку.

28 жовтня змагалися лише початківці, а саме білі та помаранчеві пояси. Це ті спортсмени, котрі тільки розпочинають свої перші звершення на татамі. Тому їхні змагання для того, щоб вони набиралися досвіду проходили у кругових системах.

29 жовтня виступали ті, хто має хороший рівень. Дуже приємно, що наш турнір відвідали спортсмени 9 областей України, а також команда з Польщі.

Протягом двох днів на базі спортивного комплексу «Галичина» (колишній «Будівельник») було зібрано понад 700 спортсменів. Це рекордна кількість учасників змагань з кіокушинкай карате на теренах України. Багато категорій бійців були переповненими і кількість учасників сягала понад 35 чоловік. Повітря було наелектирозоване дитячими емоціями та змагальним духом.

Усі переможці на призери нагороджувалися під яскравим конфеті кубками, медалями та дипломами.

Наш постійний партнер «Дитяча планета» радувала наших діток своїми подарунками - сертифікатами до розважального центру.

Окрема подяка нашим партнерам: вода «Бон Буасон» та «Квас Тарас» за надану можливість спортсменам скоштувати ці напої.

Щиро вітаємо всіх наших призерів, переможців та учасників, а також всіх наших тренерів за підготовку юних спортсменів.

ОСУ!