Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Архів новин нашого клубу (сторінка 2)

Всього новин — 183 1 2 3 4 5 6 7 8

20.10.2019

Поїздка по Європі клубу Канку

Відбулась чергова поїздка по Європі клубу Канку, головною ціллю якої були змагання у Нідерландах, м.Снек.

Прочитати повністю


07.10.2019

Відкритий кубок Львова 2019

4-6 жовтня 2019 відбулась масштабна спортивна подія — Відкритий кубок Львова з кіокушинкай-карате.

Прочитати повністю


02.07.2019

KWU WORLD CUP VARNA

2 липня, 16 спортсменів спорт-клубу КАНКУ змагалися на міжнародному турнірі в розділі «куміте» (бої) в вікових групах 14-15, 16-17, 18-21 рік на базі спортивного комплексу «Камчія», неподалік м.Варна, Болгарія.

В турнірі прийняли участь 18 країн, в кожній категорії були представлені 3 кращих спортсмени від країни, які є членами різних міжнародних федерацій повноконтактного карате.

Прочитати повністю


27.06.2019

European Championship 2019

Чемпіонат Європи 2019 року в розділах куміте та ката серед кадетів 2004-2003 р.н., юніорів 2002-2001р.н. та молоді U-20 проходив 27-29 червня 2019 року в місті Прага, Чехія.

В змаганнях прийняли участь по 2 кращих спортсмена в категорії з 23-ох країн-учасниць. Україну представляли 70 спортсменів, серед яких 15 з спортивного клубу КАНКУ.

Прочитати повністю


21.04.2019

Кубок Лева 2019 з кіокушинкай карате

20-21 квітня у палаці спорту «Галичина» відбувся наш традиційний кубок Лева з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та дівчат 2013-2005 років народження.

Перший день відбулися поєдинки наших наймолодших учасників які тільки починають свій спортивний шлях, ми називаємо це - Перший крок (біля 450 спортсменів того дня вперше або вдруге вийшли на татамі).

Других день був призначений для обкатки наших спортсменів середньої ланки (синіх поясів), та проведенню відбору, на якому всі молоді топові спортсмени нашого клубу змагалися за право представляти Львівську область на чемпіонаті України, який буде проходити 10-11 травня у м. Львові.

Прочитати повністю


12.04.2019

Чемпіонат Європи серед дорослих 2019

12-14 квітня у м. Вільнюс, Литва на легендарній Siemens Arena, пройшов чемпіонат Європи серед дорослих, в розділах куміте та ката. В складі збірної України наш клуб представляло 6 спортсменів, 3-є з них змагались в розділі "куміте", а 3-є в розділі "ката".

Прочитати повністю


23.03.2019

European Fullcontact Championship 2019

22-23 березня Львівський спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ» дебютував у першому дитячо-юнацькому Відкритому Чемпіонаті Європи по фулконтакт карате в Ізраїлі, в м.Рішон-Ле-Ціон.

Всесвітня федерація Фулконтакт карате об’єднує навколо себе різні версії повноконтактного карате, задля їх популяризації та просування в Олімпійський рух.

Ці змагання була важливі та знакові, адже чемпіонати по фулконтакт попередні роки проходили лише на національних рівнях, а цей турнір - перша спроба обєднання збірних з різних країн.

Прочитати повністю


26.01.2019

Carpathia Karate Cup 2019

26 січня 2019 року наш клуб взяв участь в міжнародному турнірі Carpathia Karate Cup 2019, 11 країн учасниць, 700 спортсменів, дуже високий рівень поєдинків.

Результати нашого виступу наступні:

  Прочитати повністю


  14.12.2018

  Кубок України - Вінниця 2018

  14-15 грудня 2018 р. в місті Вінниця пройшов кубок України серед чоловіків та жінок, чемпіонат України серед ветеранів-чоловіків, всеукраїнський турнір серед юніорів та юнаків.

  Прочитати повністю


  23.11.2018

  Чемпіонат Європи серед кадетів (U-16) та молоді (U-21)

  23-24 листопада у Будапешті відбувся Чемпіонат Європи серед кадетів (U-16), молоді (U-21), а також серед дорослих у відкритій ваговій категорії. У турнірі взяли участь більш ніж 450 спортсменів з 29 країн.

  Команда СК “Канку” прибула на змагання у складі 18-ти спортсменів. Підготовка до цього турніру тривала більш, ніж 2 місяці. Всі тренери та спортсмени доклали чимало зусиль, щоб якнайкраще представити збірну України на чемпіонаті континенту. Бійці взяли участь у великій кількості семінарів та навчально-тренувальних зборів, з метою підвищення своєї кваліфікації та покращення фізичної підготовки.

  Змагання проводилися протягом 2-ох днів. Прибувши до Будапешта, збірники успішно пройшли зважування, медичний огляд та мандатну комісію, після чого мали можливість ознайомитись з містом та морально налаштуватись на змагання. Наступного дня змогу поборотися за титул Чемпіона Європи мали нагоду як кадети, так і молодь. Першим етапом змагань були виступи у розділі “ката”, у якому брало участь 6 вихованців нашого клубу. Приємно відзначити, що у цій дисципліні ми досягнули 100% результату, оскільки усі катисти вибороли місця на п’єдесталі, а саме:

  Прочитати повністю


  21.09.2018

  Чемпіонат України серед кадетів та молоді

  21-22 вересня 2018-го року у Миколаєві відбулися масштабні змагання, золоті і срібні призери яких отримали право відстоювати честь нашої країни на Чемпіонаті Європи, що відбудеться в Будапешті наприкінці листопада, а саме: Чемпіонат України серед кадетів чоловічої та жіночої статі, Чемпіонат України серед молоді чоловічої та жіночої статі та Чемпіонат України серед чоловіків та жінок у абсолютній ваговій категорії.

  В спортивному комплексі "Надія" виступали 187 спортсменів з 17 регіонів України. Змагання пройшли на дуже високому рівні, але й спортсмени СК "Канку" вкотре нагадали, що недарма наш клуб вважається найбільшим та найпотужнішим на теренах західної України.

  За результатами змагань 17 спортсменів нашого клубу отримали право боротись на міжнародній арені в Угорщині. Ситуація безпрецедентна, оскільки ще жодного разу команда СК "Канку" не вирушала на Чемпіонат Європи у такій великій кількості.

  Прочитати повністю


  10.08.2018

  Навчально-тренувальні збори СК КАНКУ 2018

  У період з 10 по 14 серпня у м. Львів на базі головного залу спортивного клубу Канку, пройшли навчально тренувальні збори під керівництвом Мутіна Сергія.

  Приймало участь 22 тренера Канку та 28 кращих спортсменів віком від 14 років. Тренування проходили два рази на день, по півтора години зранку та ввечері.

  Ранкові тренування були присвячені кіхону (бозовій техніці), основам переміщень та ката (формальні вправи), тренування у ввечері були присвячені куміте (бойовим аспектам)

  Цих чорити дні ми плідно тренувалися, обмінювалися досвідом який здобули цього літа на зборах у Болгарії (KWU) та у Литві (WKO) та просто були однією сильною командою! Ці збори свого роду старт для тренерів та спортсменів перед початком сезону. Попереду Чемпіонат України серед кадетів та молоді, який являється відбірковим на Чемпіонат Європи у м.Будапешт (Угорщина)

  У перерві  між тренуваннями тренери Канку пройшли курси домедичної допомоги, здобули вкрай важливі знання. Дуже сподіваємось, що ці знання нам не стануть у нагоді, але в разі чого, ми знаємо як допомогти!

  До зустрічі у сезоні 2018-2019, Чекайте новин з Чемпіонатів України та Європи!

  Осу!

  Прочитати повністю


  08.07.2018

  INTERNATIONAL KARATE SUMMER CAMP BULGARIA 2018

  У період з 8 по 13 липня 2018 р на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Камчия", тренера та учні СК "Канку" прийняли участь у міжнародні літній школі Болгарської Федерації Шинкіокушикай Карате. Збори пройшли під керівництвом президента WKO ShinKyokushinkai Кендзі Мідорі, 8 дан (Kenji Midori), який приїхав спеціально на збори з Японії.

  У таборі також взяли участь: Генеральний секретар WKO Ясуказу Коі (Shihan Yasukazu Koi), Шихан Норічіка Цукамото (Shihan Norichika Tsukamoto), Сенсей Валері Димитров (Sensei Valery Dimitrov).

  Тренера та учні нашого клубу проходили по три обов'язкових тренування щодня, тренуючись з досвідченими спортсменами під керівництвом професіоналів. Тренування були виснажливі, цікаві та насичені.

  Важке, але приємне закінченням зборів було для наших тренерів (учні сенсея Сергія Мутіна), оскільки вони успішно пройшли іспит на другий дан (друга смужка на чорному поясі)! Вітаємо, з отриманням нового ступеня Загорбенського Любомира, Ступця Ігора, Весельського Юрія, Жукова Руслана, Філяка Михайла.

  Прочитати повністю


  25.04.2018

  ФОРМУВАННЯ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ЮНІОРІВ ТА ДОРОСЛИХ – 2018

  4 березня 2018 року в Одеській області м.Чорноморськ відбувся відбірковий чемпіонат (закритий) серед двох вікових груп, а саме хлопців дівчат 2000-2001 р.н (юніори) та жінок-чоловіків. За результатами цих змагань ті спортсмени, котрі вибороли 1 та 2 місце стають членами національної збірної та отримують путівку на Чемпіонат Європи, котрий відбудеться у м.Вроцлав у травні цього року.

  Найбільша конкуренція спостерігалась серед старшої вікової групи. Варто зазначити, що напевне вперше за останні 10 років дійсно у відборі приймали участь спортсмени високого класу, котрі чітко заточені під цей турнір. Так званих «пілотних» каратек на татамі не спостерігалось. В цьому насправді велика перевага, адже збірну команду країни повинні представляти найкращі представники даного виду спорту, котрі мають шанси на європейському татамі вибороти призові місця.

  Змагання відбувались у двох розділах ката та куміте. Хороші та потужні поєдинки показали молоді спортсмени, чим освіжили рейтинг майтерних кіокушинівців. Так, можна відзначити Ковальчука Ярослава, Загорбенського Любомира, Палій Северина та ін.

  Пару слів хочеться відвести щодо організації даних змагань. Брак кваліфікаційних суддів (загальноукраїнська проблема), брак менеджменту проведення, татамі без огороджень тощо – це все склало картину змагань. Благо, високоякісні поєдинки скрасили дане дійство. Однак думка наступна – якщо беретеся організовувати турніри такого класу, реально оцінюйте свої можливості щодо проведення. Ми живемо в євопейській країні та заслуговуємо на те, щоб наші спортсмени відчували дух спортивного свята та приймали участь у добре та якісно організованих змаганнях.

  За результатами турніру, до складу збірної команди України увійшли такі представники КАНКУ:

  Прочитати повністю


  23.03.2018

  ЛЬВІВСЬКІ КАРАТИСТИ ПІДКОРИЛИ П`ЄДЕСТАЛ ЄВОПЕЙСЬКИХ ЗМАГАНЬ

  23 березня 2018 року юні каратисти 2002-2009 років народження відправились на міжнародний турнір INTERNATIONAL TOURNAMENT SLOVAKIAN OPEN-2018 у Словаччину (м.Дунайська Среда) та успішно підкорили сходинки п’єдесталу.

  Так, команда «Канку» виставила понад 60 спортсменів для участі. Змагання відбувались в олімпійській системі (на виліт), тому і боротьба була запекла. Досвід, отриманий на татамі із спортсменами з інших країн завжди сприяє підвищенню майстерності каратек та є неоціненним. У даному турнірі приймали участь також кіокушинівці з Угорщини, Словаччини, Чехії. Запал поєдинків був потужний.

  Тим не менше, враховуючи конкуренцію, нам вдалось зійти на лаври переможців.

  Також ми отримали нові позитивні емоції, відвідавши для екскурсійної програми дві країни, а саме Чехію - місто Брно та Австрію – імперську столицю Відень. Після вдалого виступу наша команда відвідала один з найкращих термальних парків Європи у Відні і відпочила там, купаючись у басейнах із термальною водою різних температур.

  Прочитати повністю


  27.01.2018

  CARPATHIAN CUP-2018

  27 січня КАНКУ відкрили новий змагальний сезон серйозним і потужним турніром, котрий проходив на теренах Польщі, у м.Жешув.

  Кількість учасників 620 спортсменів, 7 країн та 6 федерацій культивуючих карате. Двобої відбувались на 6 різних майданчиках – татамі.

  Категорії були переповненими. Особливо у 2009-2008 та 2005-2006 роках народження та у 2004-2005. Щоб дійти до фіналів необхідно було пройти по 5-6 поєдинків. Легша ситуація спостерігалась в юніорському розряді та дорослому – орієнтовно по 3-4 поєдинки.

  Наша команда у складі 30 спортсменів боролись за призерські звання. Як результат у нас 10 чемпіонів та призерів. Усі змагались гідно та завзято. Отримали неоціненний досвід, а це важливо у спортивній кар’єрі. Певні недоліки були пов’язані із суддівством. Хотілось би бачити вищу компетентність на турнірі такого рівня.

  РЕЗУЛЬТАТ СК КАНКУ:

  Прочитати повністю


  19.11.2017

  ВІДБІР У РОЗДІЛІ «КАТА»

  19 листопада понад 150 юних спортсменів нашого клубу проходили відбір на Чемпіонат України, котрий буде відбуватись 25-26 листопада.

  Змагання відбувались лише у розділі «ката». Тому найбільш технічно підготовлені спортсмени змогли пройти у фінали. Ката – це той розділ карате, в котрому свою майстерність можна підтвердити лише за допомогою чудової концентрації, високим володінням техніки, відчуттям ритму та власного тіла.

  Прочитати повністю


  15.11.2017

  Відкритий кубок Львова з кіокушинкай карате 2017

  28-29 жовтня 2017 р., відбувся масштабний турнір, відкритий Кубок Львова з кіокушинкай карате у розділі "куміте" серед юнаків та дівчат 2003-2010 р.н.

  Організатором цих змагань став Львівський спортивний клуб "Канку" та співорганізатором виступила Львівська міська рада.

  Прочитати повністю


  11.11.2017

  Чемпіонат Європи серед кадетів та молоді 2017

  11 листопада 2017 р. в м. Кельце, Польща пройшов чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед кадетів та молоді в розділі "куміте" і "ката". Збірна України була представлена ​​46 спортсменами (10 з них спортсмени СК КАНКУ). Підсумком виступу команди стала 21 медаль, 1-е командне місце по молоді і 2-е командне серед кадетів.

  Вітаємо учасників клубу КАНКУ, які принесли збірній України сім медалей на Чемпіонаті Європи з карате! А саме:

  Прочитати повністю


  22.10.2017

  Наша команда на відкритому турнірі у Львові 22 жовтня

  У палаці спорту «Україна» панує особлива атмосфера. На відкритому турнірі Львова з карате свої уміння демонстрували маленькі початківці та професійні спортсмени-підлітки, які нещодавно повернулися із Кубку світу.

  Традиційні для міста змагання організувала Львівська Обласна Федерація Кіокушинкай карате. Кинути виклик собі та суперникам та заявити свої права на перемогу приїхали команди з інших областей. Тож понад 300 учасників показували на татамі свої бойові навички.

  Прочитати повністю


  06.10.2017

  DREAM CUP - 2017. КУБОК СВІТУ в Угорщині (Будапешт)

  6-8 жовтня 2017 року в Угорщині пройшов Кубок світу серед дітей 2006-2003 років народження, в також кадетів та юніорів по версії WKO (World Kiokushinkai organization). Цього року ці змагання зібрали понад 300 учасників з різних куточків Європи та світу

  Команда України в більшому скандалі була представлена каратеками СК «Канку» та ЛОФКК. В результаті, збірна команда завоювала 58 медалей, а саме 13 золотих, 16 срібних та 29 бронзових.

  Прочитати повністю


  29.09.2017

  ВІДБІРКОВИЙ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД КАДЕТІВ ТА МОЛОДІ 29-30 ВЕРЕСНЯ 2017 року м.ЖИТОМИР

  Тренувальний сезон вересня розпочався відбірковим чемпіонатом України, під час котрого відбулось остаточне формування збірної команди нашої країни, яка представлятиме нас на європейській арені у листопаді цього року.

  являється лідером кіокушинкай карате у розділі «ката». Цього разу ми також не поступилися і підтвердили цей статус. Весь кадетський та молодіжний п’єдестал по ката належить нашим спортсменам.

  Отже, результати виступу у розділі «ката» - 6 спортсменів у збірній команді:

  Кадети 2001-2002 років народження

   Юнаки:

  • Камінский Роман;
  • Лебєдєв Нікіта;
  • Петренко Олександр;
  • Павлів Максим.

  • Дівчата

  • Анастасія Пришляк;
  • Левко Анастасія.

  Прочитати повністю


  02.09.2017

  SZOLNOK CUP 2017

  2 вересня 2017р в місті Сольнок (Угорщина) пройшов Кубок Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед чоловіків та жінок в розділі "куміте" - SZOLNOK CUP 2017.

  6 найбільш підготовлених спортсменів СК «Канку» приймали участь у даних змаганнях, а саме: Іленко Андрій, Краснокуцький Данило, Лемішко Богдан, Куц Олександр, Жуков Руслан та Загорбенський Любомир. Також зі збірної команди України виступали досить досвідчені та титуловані спортсмени з Полтавської області - Журавель Анатолій та Кривко Олександр і інших команд - Вересняк Олена та Котляревський Ігор.

  Прочитати повністю


  08.04.2017

  ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ – 2017, м.РОСКІЛЬДЕ, ДАТСЬКЕ КОРОЛІВСТВО

  8-9 квітня 2017 року у м.Роскільде (Данія) пройшов Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів у розділах куміте та ката. За результатами всеукраїнських відбіркових змагань спортсмени КАНКУ потрапили до збірної команди України. 8 вихованців нашого клубу отримали путівки на цей потужний турнір.

  Чемпіонат Європи зібрав на одному татамі найкращих представників 31 країни Європейського союзу, понад 300 спортсменів. Також, присутньою була японська делегація WKO (world kiokushinkai organization) на чолі із президентом міжнародної організції шинкіокушинкай карате - Кенджі Мідорі.

  8 квітня боролися дорослі у розділі «ката» та юніори у двох розділах змагань. Досить успішний день для нашої національної збірної. Два перших місця, два других та п’ять третіх місць.

  Прочитати повністю


  07.04.2017

  Спортсмени клубу КАНКУ завоювали медалі для збірної України на Чемпіонаті Європи

  Чемпіонат Європи з карате: чотири медалі для зібрної України завоювали львів'яни

  Прочитати повністю


  Всього новин — 183 1 2 3 4 5 6 7 8