Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЗИМОВІ УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗБОРИ-2016 під керівництвом Шимківа І.І. (4 дан)

В спортивному клубі кіокушинкай карате "Канку" 16-18 грудня під керівництвом сенсея Мутіна Сергія Асхатовича (4 дан) та сенсея Шимківа Івана Івановича (4 дан, м.Хмельницький, тренер чемпіонів Європи, кубку Світу) проходили щорічні зимові семінарські заняття та атестація на старші учнівські пояси (від 6 кю і вище), а також відбувся дан-тест (іспит на чорні пояси). Семінари були спрямовані на відпрацювання технік, бази карате – кіхон, ката та відпрацювання нових ренраку на кю та дан-ступені. Така особлива увага до техніки була тому, що цього року були затверджені нові нормативи на кю-ступені, і хоча цього разу атестація проходила ще по старих нормативах, наступного разу, на весняній атестації, учні будуть здавати іспит вже по новому.

Участь брали, окрім молодих спортсменів з вищими кю-ступенями, ще й старші по віку, однак початківці за кю спортсмени. Для більшості з них це були перші семінарські заняття та перша атестація. В результаті, дані каратеки склали успішно свій іспит, незважаючи на переживання. Вітаємо їх із першим помаранчевим поясом та їх офіційним входженням в сім’ю Шинкіокушинкай карате.

18 грудня троє спортсменів стали володарями чорних поясів – успішно здали свій дан-тест, а саме – Балич Назар (1-й дан), Щур Богдан (1 дан) та Вересняк Олена (1 дан). Іспит тривав 9 годин. Було важко, як емоційно, психологічно, так і фізично. Попри вміння технік карате, таких як кіхон та ката, ідогейко та ренраку, необхідно було пройти тест на спеціалізовану фізичну підготовку опісля загальної фізичної підготовки. До спеціалізованої фізичної підготовки відносяться: підтягування на турніку, стрибки з ударами через пояс на рівні голови, збивання з ударами в розвороті та в стрибку тенісного м’ячика, котрий висить на 10 см вище зросту людини. І останнім фінішнім етапом стали 10 поєдинків із новим супротивником.

На жаль не всім вдалося успішно скласти іспит на кю-тести, але спортсмени мають досить часу, щоб виправити свої помилки, сумлінніше підготуватись і показати результат своєї праці у травні.

Вітаємо усіх наших спортсменів із результативним завершенням навчального року!

ОСУ!

Фотогалерея