Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

CARPATHIAN CUP-2018

27 січня КАНКУ відкрили новий змагальний сезон серйозним і потужним турніром, котрий проходив на теренах Польщі, у м.Жешув.

Кількість учасників 620 спортсменів, 7 країн та 6 федерацій культивуючих карате. Двобої відбувались на 6 різних майданчиках – татамі.

Категорії були переповненими. Особливо у 2009-2008 та 2005-2006 роках народження та у 2004-2005. Щоб дійти до фіналів необхідно було пройти по 5-6 поєдинків. Легша ситуація спостерігалась в юніорському розряді та дорослому – орієнтовно по 3-4 поєдинки.

Наша команда у складі 30 спортсменів боролись за призерські звання. Як результат у нас 10 чемпіонів та призерів. Усі змагались гідно та завзято. Отримали неоціненний досвід, а це важливо у спортивній кар’єрі. Певні недоліки були пов’язані із суддівством. Хотілось би бачити вищу компетентність на турнірі такого рівня.

РЕЗУЛЬТАТ СК КАНКУ:

Окрім нашого клубу участь у турнірі прийняли і команди з інших регіонів України (Умань, Хмельницький, Олександрія) та ЛОФКК. За підсумками усіх призових місць Україна здобула 1командне місце серед інших представлених команд. Це дуже тішить і звісно величезний показник розвитку кіокушинкай карате у нашій державі. Варто зазначити, що левову частку у цьому посідає Львів та Львівська область.

Після напруженого змагального дня, наша команда попрямувала до м. Краків на екскурсію та відвідування аквапарку. Ми дбаємо про хороший та основне цікавий відпочинок наших спортсменів, адже вони на це заслуговують.

Резюмуючи вищенаписане, можна стверджувати, що змагальний сезон 2018 успішно відкрито. Вітаємо усіх переможців та призерів. Бажаємо подальших високих досягнень та результативних тренувань. Тим, хто не зміг піднятись на п’єдистал – попрацювати над своїми помилками та впевнено йти вперед до мрії.

Осу! Життя зі спортом яскравіше!

Усі фото та відео ви можете переглянути на наших інтернет ресурсах ФБ, ІНСТАГРАМ та на нашому САЙТІ