Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Чемпіонат Європи серед кадетів (U-16) та молоді (U-21)

23-24 листопада у Будапешті відбувся Чемпіонат Європи серед кадетів (U-16), молоді (U-21), а також серед дорослих у відкритій ваговій категорії. У турнірі взяли участь більш ніж 450 спортсменів з 29 країн.

Команда СК “Канку” прибула на змагання у складі 18-ти спортсменів. Підготовка до цього турніру тривала більш, ніж 2 місяці. Всі тренери та спортсмени доклали чимало зусиль, щоб якнайкраще представити збірну України на чемпіонаті континенту. Бійці взяли участь у великій кількості семінарів та навчально-тренувальних зборів, з метою підвищення своєї кваліфікації та покращення фізичної підготовки.

Змагання проводилися протягом 2-ох днів. Прибувши до Будапешта, збірники успішно пройшли зважування, медичний огляд та мандатну комісію, після чого мали можливість ознайомитись з містом та морально налаштуватись на змагання. Наступного дня змогу поборотися за титул Чемпіона Європи мали нагоду як кадети, так і молодь. Першим етапом змагань були виступи у розділі “ката”, у якому брало участь 6 вихованців нашого клубу. Приємно відзначити, що у цій дисципліні ми досягнули 100% результату, оскільки усі катисти вибороли місця на п’єдесталі, а саме:

Кадети (U-16)

У запеклій боротьбі серед молоді свої вміння вдало продемонстрували Лебідь Арсен і Ковальчук Ярослав. Лебідь Арсен достойно виступив у всіх колах змагань, але у боротьбі за вихід до фіналу поступився одним прапорцем спортсмену з Угорщини та посів таким чином 3-тє місце. Ковальчук Ярослав вже вчетверте підтвердив своє звання чемпіона Європи. У фіналі за одноголосним рішенням суддів Ярослав переміг вищезгаданого угорця.

У командному заліку збірну України представляли:

Наші спортсмени показали високу синхронність та чітку техніку. Пройшовши до фіналу, де вони змагались з командою з Польщі, все ж посіли друге місце з різницею у один суддівський прапорець.

Цього ж дня відбулися змагання у розділі куміте. Наші бійці випробовували свої сили у двобоях. Серед кадетів золоту медаль здобула Левко Анастасія. На майданчику вона показала цілеспрямованість, силу духу та витримку. У цій же віковій категорії 3-тє місце посіла Чабан Андріана. З-поміж молоді у цьому розділі Богдан Лемішко та Северин Палій стали чемпіонами у своїх вагових категоріях. Богдан Лемішко в усіх поєдинках здобув дострокові перемоги, а фінальний бій тривав лише 30 секунд та завершився на його користь. Таким чином він вдруге здобув титул Чемпіона Європи. Після закінчення змагань Богдана нагородили званням найкращого бійця змагань. Северин Палій зміг вдруге здійнятися на найвищу сходинку п’єдесталу. У фіналі його натиску не витримав господар змагань ‒ представник Угорщини.

Користуючись нагодою, наш клуб хоче привітати колег з Львівської Обласної Федерації Кіокушинкай Карате та їхнього спортсмена Юрія Крюкова, який вже вдруге здобуває титул Чемпіона Європи.

Спортивний клуб « Канку » висловлює подяку усім, хто за нас вболівав та підтримував. Ми щиро бажаємо нашим спортсменам подальших перемог та досягнень.