Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

European Fullcontact Championship 2019

22-23 березня Львівський спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ» дебютував у першому дитячо-юнацькому Відкритому Чемпіонаті Європи по фулконтакт карате в Ізраїлі, в м.Рішон-Ле-Ціон.

Всесвітня федерація Фулконтакт карате об’єднує навколо себе різні версії повноконтактного карате, задля їх популяризації та просування в Олімпійський рух.

Ці змагання була важливі та знакові, адже чемпіонати по фулконтакт попередні роки проходили лише на національних рівнях, а цей турнір - перша спроба обєднання збірних з різних країн.

Спортивний комплекс зібрав 250 спортсменів з 10 країн. Турнір проходив 2 дня. У перший день пройшли 1/8 та 1/4 зустрічей, а у другий день четвірка фіналістів боролася за звання найсильнішого.

Львівщину представляли 21 спортсмени, які зайняли 9 призових місць:

Після змагань були проведенні 2 дні екскурсій по найкрасивіших та найзначніших місцях Ізраїлю ( Єрусалим, Стіна Плачу, купання в Мертвому Морі та інші).

Виражаємо подяку Ізраїльській федерації фулконтакт карате, в особі президента федерації Гліба Рабіновича, котра гостинно нас прийняла та опікувалась нами на протязі всього тижня!