Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ФОРМУВАННЯ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ЮНІОРІВ ТА ДОРОСЛИХ – 2018

4 березня 2018 року в Одеській області м.Чорноморськ відбувся відбірковий чемпіонат (закритий) серед двох вікових груп, а саме хлопців дівчат 2000-2001 р.н (юніори) та жінок-чоловіків. За результатами цих змагань ті спортсмени, котрі вибороли 1 та 2 місце стають членами національної збірної та отримують путівку на Чемпіонат Європи, котрий відбудеться у м.Вроцлав у травні цього року.

Найбільша конкуренція спостерігалась серед старшої вікової групи. Варто зазначити, що напевне вперше за останні 10 років дійсно у відборі приймали участь спортсмени високого класу, котрі чітко заточені під цей турнір. Так званих «пілотних» каратек на татамі не спостерігалось. В цьому насправді велика перевага, адже збірну команду країни повинні представляти найкращі представники даного виду спорту, котрі мають шанси на європейському татамі вибороти призові місця.

Змагання відбувались у двох розділах ката та куміте. Хороші та потужні поєдинки показали молоді спортсмени, чим освіжили рейтинг майтерних кіокушинівців. Так, можна відзначити Ковальчука Ярослава, Загорбенського Любомира, Палій Северина та ін.

Пару слів хочеться відвести щодо організації даних змагань. Брак кваліфікаційних суддів (загальноукраїнська проблема), брак менеджменту проведення, татамі без огороджень тощо – це все склало картину змагань. Благо, високоякісні поєдинки скрасили дане дійство. Однак думка наступна – якщо беретеся організовувати турніри такого класу, реально оцінюйте свої можливості щодо проведення. Ми живемо в євопейській країні та заслуговуємо на те, щоб наші спортсмени відчували дух спортивного свята та приймали участь у добре та якісно організованих змаганнях.

За результатами турніру, до складу збірної команди України увійшли такі представники КАНКУ:

РОЗДІЛ КАТА
РОЗДІЛ КУМІТЕ

Треті місця на цьому турнірі вибороли:

Варто наголосити, що 10 чоловік від нашого клубу до національної збірної увійшло вперше, тому ми змогли побити свій рекорд. Це свідчить про правильний спортивний розвиток нашого клубу та карате загалом. Злагоджена робота тренерів у підготовці спортсменів, командний дух дають свої плоди.

Одночасно із відбірковим турнірам пройшов відкритий кубок Одеської області «Південна Пальміра» серед дітей та кадетів. Для кадетів це був перший етап відбору до національної команди (остаточний фінальний проходитиме у вересні).

Результати нашої команди:

Осу!
Вітаємо усіх переможців!
Ви наша гордість!