Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

INTERNATIONAL KARATE SUMMER CAMP BULGARIA 2018

У період з 8 по 13 липня 2018 р на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Камчия", тренера та учні СК "Канку" прийняли участь у міжнародні літній школі Болгарської Федерації Шинкіокушикай Карате. Збори пройшли під керівництвом президента WKO ShinKyokushinkai Кендзі Мідорі, 8 дан (Kenji Midori), який приїхав спеціально на збори з Японії.

У таборі також взяли участь: Генеральний секретар WKO Ясуказу Коі (Shihan Yasukazu Koi), Шихан Норічіка Цукамото (Shihan Norichika Tsukamoto), Сенсей Валері Димитров (Sensei Valery Dimitrov).

Тренера та учні нашого клубу проходили по три обов'язкових тренування щодня, тренуючись з досвідченими спортсменами під керівництвом професіоналів. Тренування були виснажливі, цікаві та насичені.

Важке, але приємне закінченням зборів було для наших тренерів (учні сенсея Сергія Мутіна), оскільки вони успішно пройшли іспит на другий дан (друга смужка на чорному поясі)! Вітаємо, з отриманням нового ступеня Загорбенського Любомира, Ступця Ігора, Весельського Юрія, Жукова Руслана, Філяка Михайла.