Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Наша команда на відкритому турнірі у Львові 22 жовтня

У палаці спорту «Україна» панує особлива атмосфера. На відкритому турнірі Львова з карате свої уміння демонстрували маленькі початківці та професійні спортсмени-підлітки, які нещодавно повернулися із Кубку світу.

Традиційні для міста змагання організувала Львівська Обласна Федерація Кіокушинкай карате. Кинути виклик собі та суперникам та заявити свої права на перемогу приїхали команди з інших областей. Тож понад 300 учасників показували на татамі свої бойові навички.

До відкритого турніру долучилися і наша команда СК «Канку». Однак не в повному складі, оскільки ми щойно повернулися з Кубку світу і також готуємось до Відкритого Кубку Львова 29 жовтня. Тому чисельність нашої команди була не величкою.

Цього разу Кубок Львова приурочили до двадцятип''ятиріччя Львівської Обласної Федерації Кіокушинкай карате. Оранізація змагань, суддівство були на високому рівні. За це хочемо подякувати шихану Королю О.С. та його команді.

Не дивлячись на невелику кількість нашої команди ми спромоглися піднятися на п’єдитсал переможців. Вітаємо усіх призерів і бажаємо феєричного виступу на наступних змаганнях 29 жовтня.

Осу!