Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ВІДПОЧИНОК У КАРПАТАХ ТА НА МОРІ ЛІТО-2016

КАРПАТИ (ГІРСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК)

«Добре працюєш – добре відпочиваєш»,- відома фраза у нашому суспільстві. Тренувальний сезон 2015-2016 року був насиченим, повним спортивних гарячих подій, а саме іспити, семінари, змагання… Уся ця невпинність у спортивному житті стала запорукою цікавого відпочинку влітку. Усім відомо, що літо - сезон, котрий у нашій свідомості є синонімом моря, гір, сонця, засмаги та ін.

Адміністрація клубу Канку приклала зусиль аби зробити літо наших вихованців веселим та цікавим, поєднуючи при цьому спортивні тренування. Так, було організовано спортивно-оздоровчі табори в Карпатах та Болгарії.

Цього року, у зв’язку із величезною кількістю бажаючих отримати позитивні емоції у вищеназваних таборах, в Карпати було організовано шість заїздів на двох базах. Традиційно, першою була база «Черемшина» у с.Гребенів. Другим пунктом стала відпочинкова база у м.Пилипець.

Кожного дня відбувались змагання: сумо, стійка на кулаках на час, шахи, висіння на турніках на час, футбол, армреслінг, розпалювання вогнища. Естафети, квести, басейн, сауна, походи, шашлики, барбекю та різноманітні спортивні та інтелектуальні ігри. Ну і, звісно, тренування. Що ще може бути краще аніж тренування на свіжому гірському повітрі. Дипломи, медальки, кубки, солодкі і не тільки призи – усе це створювало атмосферу справжнього активного відпочинку.

БОЛГАРІЯ (МОРСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК)

Цього року СК КАНКУ вирішив змінити місце локації морського відпочинку в Болгарії. Місто Обзор замінили містом Кітен.

Вихованці Канку, їх друзі та батьки проживали у готелі Маріна 3* на березі моря. Харчування було по системі ALL inclusive (все включено – шведський стіл). Готель також мав свій приватний пляж, що стало великим плюсом даного табору.

Програма поїздки складали різноманітні змагання, тренування, екскурсія, а також поїздка в Аквапарк - найкращий відкритий на морському узбережжі Болгарії. Поряд знаходився дитячий табір і ми мали прямий доступ до нього, адже даний пункт також включений у поїздку. Таким чином наші діти мали доступ до усіх анімаційних програм, гуртків, мали можливість отримати нові знайомства з дітьми з інших країн, а ввечері кожного дня організовувалась дискотека.

Тренування були ранкові та вечірні, що чередувались між собою. Більш старші спортсмени отримали доступ до «качального» залу, котрий в свою чергу був під відкритим небом і відповідно було приємно тренуватися на свіжому повітрі.

Сам табір на морському узбережжі тривав 11 днів. За цей період наші вихованці наситилися шквалом позитивних емоцій, здоров’ям та новими друзями.

ОСУ!

Фотозвіт з літнього відпочинку можна переглянути на наших сторінках в соціальних мережах вк, фб, інстаграм, а також на нашому сайті.

Фотогалерея