Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗИМОВІ СЕМІНАРИ ТА ІСПИТИ ДЛЯ МОЛОДШИХ КЮ-СТУПЕНІВ - 2016

УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗИМОВІ СЕМІНАРИТА ІСПИТИ ДЛЯ МОЛОДШИХ КЮ-СТУПЕНІВ - 2016

27-29 грудня 2016 року на базі двох залів на Сихові відбулись зимові семінари для молодших поясів (0-7 кю). У центральному залі КАНКУ під керівництвом президента спортивного клубу сенсея Мутіна С.А. (4 дан) семінари та іспити пройшли для тих спортсменів, котрі воліли отримати 8 та 7 кю (блакитний пояс та блакитний із срібною смужкою). У іншому залі в іншій школі білі пояси (0 кю) та помаранчеві пояси (10 кю) під керівництвом сенсея Кочеткової (Мутіної) Н.А. (3 дан) та с Гаврильця Т.С. (3 дан) пройшли свої семінари та відповідно іспити.

Дані семінари були присвячені лише технічній підготовці та задіювалися техніки карате, котрі демонструють вміння спортсменів. Також паралельно перевірялась основна фізична підготовка (присідання, віджимання, прес) та гімнастичні уміння (шпагати, містки тощо).

Два дні відбувались семінари. А на третій день – спортсмени складали іспити. Не усім вдалося його пройти, однак учні матимуть повторний шанс у травні.

Варто зауважити, що приємно здивували білі пояси, котрі намагалися отримати помаранчеві пояси. Помітна була хороша робота тренерів у підготовці, тому діти дуже гарно продемонстрували себе на семінарах та на іспиті.

Вітаємо усіх наших спортсменів із позитивним завершенням 2016 тренувального року!

ОСУ!