Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Навчально-тренувальні збори СК КАНКУ 2018

У період з 10 по 14 серпня у м. Львів на базі головного залу спортивного клубу Канку, пройшли навчально тренувальні збори під керівництвом Мутіна Сергія.

Приймало участь 22 тренера Канку та 28 кращих спортсменів віком від 14 років. Тренування проходили два рази на день, по півтора години зранку та ввечері.

Ранкові тренування були присвячені кіхону (бозовій техніці), основам переміщень та ката (формальні вправи), тренування у ввечері були присвячені куміте (бойовим аспектам)

Цих чорити дні ми плідно тренувалися, обмінювалися досвідом який здобули цього літа на зборах у Болгарії (KWU) та у Литві (WKO) та просто були однією сильною командою! Ці збори свого роду старт для тренерів та спортсменів перед початком сезону. Попереду Чемпіонат України серед кадетів та молоді, який являється відбірковим на Чемпіонат Європи у м.Будапешт (Угорщина)

У перерві  між тренуваннями тренери Канку пройшли курси домедичної допомоги, здобули вкрай важливі знання. Дуже сподіваємось, що ці знання нам не стануть у нагоді, але в разі чого, ми знаємо як допомогти!

До зустрічі у сезоні 2018-2019, Чекайте новин з Чемпіонатів України та Європи!

Осу!