Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ПОЛТАВА 2016

Серед чоловіків та жінок у розділі «куміте» у відкритій ваговій категорії,

серед молоді 18-22 роки у розділах «куміте» та «ката»,

серед юнаків/дівчат 15-16 років у розділах «куміте» та «ката»

17-18 вересня 2016 року у м. Полтава пройшов відбірковий Чемпіонат України у трьох вікових категоріях. Даний турнір дав можливість вибороти путівки на Чемпіонат Європи в м. Софія (Болгарія). Двоє найкращих спортсменів, котрі зайняли 1-ше та 2-ге місце отримали місце в збірній команді, що представлятиме нашу державу на європейській арені у листопаді місяці.

Основним гаслом цих загань став вислів «Міць держави у силі та здоров’ї нації». Насправді, ту міць, той дух, котрий спортсмени з різних регіонів України проявляли на татамі дало впевненість у тому, що на сьогодні молоде покоління справді є сильним, володіє величезною силою волі і ми можемо бути впевнені у завтрашньому дні.

Сам чемпіонат проходив на базі ігрового залу спортивного комплексу ГУ Національної поліції. Організація змагань за останній період була найкращою. Хороший зал, великі кубки, дипломи для нагородження, хороші медалі. Помітна клопітка робота у підготовці змагань самих організаторів.

Отож, перейдемо до змагань. 17 вересня відбувся відбір спортсменів у розділі «ката» (формальні вправи). Кількість спортсменів була невеликою. Серед кадетів наш регіон представляли наступні вихованці: Базилевський Олег, Куциняк Кирило, Король Юлія та Камінський Роман. Почнемо з чемпіона у цьому розділі, а саме Камінського Романа. Він не залишав шансів своїм супротивникам ще з першого відбіркового кола. Хорошу конкуренцію йому склав спортсмен з м. Хмельницький Дзенюк Микола, з ким зустрілись у фінальному колі змагань. Роман, нагадаємо, в попередні роки лідирував у цьому розділі в дитячому спорті. Цього року, перейшовши до кадетів, він також підтвердив звання найкращого у ката. Вітаємо Романа і бажаємо також успіху на дебютному Чемпіонаті Європи в Болгарії. Куциняк Кирило, з першого кола змагань також йшов досить добре, показавши хорошу підготовку. Однак, одна помилка не дала можливості Кирилу пройти у фінал – на одному з елементів в ката, забув «кіай», тим самим пропустивши вперед свого супротивника. У Кирила також цей відбірковий Чемпіонат був першим у цій віковій категорії, в результаті він отримав 3-тє місце. Вітаємо і бажаємо взяти реванш на наступних змаганнях. Базилевський Олег, нажаль, не зміг пройти в четвірку кращих. Щодо дівчат, то Король Юлія вже другий рік як у кадетському спорті. Минулого року вона вже була у збірній команді України і на Чемпіонаті Європи виборола срібло. Цього року Юля також припустилась помилки на відборі, поступившись чемпіонським званням іншій супротивниці з Миколаєва. Вітаємо, Юлія, і бажаємо настирливих тренувань і здобути золото у листопаді для нашої держави. Молодь 18-22 роки представляли 6-ть наших вихованців – Ступець Ігор, Жуков Руслан, Габчак Юрій, Малендевич Нікіта, Арсен Лебідь, Максим Слинько. Лебідь Арсен дебютував на цих змаганнях, адже перейшов з юніорського спорту у дорослий розряд і, чесно кажучи, змагався з досить досвідченими спортсменами. Його результат – 4 місце і це хороший показник як для першого виступу. Габчак Юрій, будучи бронзовим призером цього року в ката, без жодних сумнівів обійшов своїх супротивників і став чемпіоном України. Вітаємо і бажаємо такого ж успіху на чемпіонаті Європи. Максим Слинько зустрівшись з Юрієм отримав срібло. Ігор Ступець узяв бронзу. Таким чином, спортсмени КАНКУ зайняли увесь п’єдестал серед молоді на цьому турнірі. Вітаємо усіх!

18 вересня пройшли змагання у розділі «куміте» - поєдинки у вагових категоріях, а також в абсолютній ваговій категорії. Однак, вихованці нашого клубу змагались серед кадетів та молоді, «абсолютку» цього разу пропустили. До слова, кожен двобій був насправді «кістка в кістку». Ніхто із спортсменів не хотів поступатись і велась запекла боротьба за місце у збірній. Двоє наших спортсменів взагалі вперше спробували себе у новій віковій категорії. Ними були Лемішко Богдан та Лебідь Арсен. У кадетському та юніорському спорті вони вже заявили себе як найкращі. Цього ж разу їм довелось доказувати наново свої здібності. Як результат, Богдан просто не залишив шансів своїм супротивникам, котрі старші за нього, і ні разу не довів поєдинки до зважування, вигравши достроково, і феєрично став чемпіоном. Вітаємо, Богдане, бажаємо успіхів на європейській арені та нових чемпіонських титулів. Арсен достойно пройшов через чотири поєдинки, два з котрих виграв, два програв (спочатку за вихід у півфінал, другий за 3-тє місце) – результат 4-те місце, що стало хорошою заявкою на дорослий спорт. Тепер мова піде про більш досвідчених спортсменів. Отже, Слинько Максим продемонстровав хорошу підготовку і провів технічно усі поєдинки, чим виборов собі звання чемпіона. Досить важкі поєдинки були у Кравченка Вадима. Майже кожен з супротивників ні на хвилину не хотів віддавати омріяну перемогу. Проявлена величезна сила волі Вадима привела його до срібної нагороди. Досить потужні двобої можна було спостерігати на татамі з виходом Загорбенського Любомира, Жукова Руслана та Думи Юрія. Хоча хлопці не змогли увійти до збірної команди, однак їхнє заслужене 3-тє місце досить заслужене та напрочуд нелегко далось. Хлопці проводили по декілька раундів із своїми суперниками, і на останніх секундах проявляли жагу до перемоги. Наші кадети показали також непоганий виступ. Так, Камінський Роман зробив дубль і виграв 1-ше місце у розділі куміте. Король Юлія повторила шлях Романа і стала чемпіонкою у легкій вазі. Базилевський Олег та Пушка Максим піднялись на другу сходинку п’єдесталу. Усі інші спортсмени боролися також, однак цього разу фортуна була не на їхньому боці. Надіємось, що при більш детальній підготовці та наполегливішій тренувальній діяльності наші вихованці, котрі не змогли увійти в трійку кращих, покажуть набагато кращі результати.

Вітаємо щиро усіх чемпіонів та призерів! Ви наша гордість! 9 спортсменам, котрі стали складовою збірною команди України хочемо побажати два місяці потужної підготовки і чекаємо із призами після Чемпіонату Європи.

Загальний результат нашої команди наступний:
Осу!

Фотогалерея