Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

STONE CUP – 2016, POLAND

22 жовтня в Польщі пройшов ІІ міжнародний турнір Stone Cup – 2016. Наша команда у складі 70 чоловік відправилась на ці змагання. Окрім польських федерацій, участь приймали також команда з Росії та наша.

Кількість учасників була понад 250 чоловік. Поєдинки відбувалися на двох татамі. На першому боролися діти 2008-2004 років народження, на другому спортсмени 2002-1994 років народження. Традиційно усі каратеки були поділені за віковими та ваговими характеристиками.

Сама організація змагань, а саме нагороди, спортивний зал, зустріч нашої команди організаторами були на дуже високому рівні. Однак суддівство бажало кращого, варто ще попрацювати над компетентністю суддів.

Незважаючи на цей момент, команда Канку отримала досить багато призових місць. Загальний залік склав: 6-ть перших місць, 9-ть других місць, 7-м третіх місць. Також, наш клуб отримав нагороду за ПЕРШЕ командне місце. Нагородою стали – кубок та бійцівська груша.

Окрім основної мети – виступ на змаганнях, адміністрація клубу Канку організували туристичні пункти – соляні шахти м.Величка, м.Краків та аквапарк у Кракові.

Вітаємо усіх переможці та учасників змагань! Бажаємо подальших наполегливих тренувань та успішних виступів. Надіємося, що з поїздки усі вернулися із масою позитивних емоцій та прекрасних спогадів.

Осу!