Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД 2002-2007 р.н. У РОЗДІЛІ «КАТА» ТА КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД 1999-2000 р.н.

19 листопада 2016 року у спортивному залі на базі НУ «Львівська політехніка» відбувся Чемпіонат України серед дітей серед дітей у розділі ката (технічні вправи), котрий проходить лише раз на рік та Кубок України серед юніорів у двох дисциплінах ката та куміте (поєдинки у вагових категоріях).

Організатором виступила Львівська обласна федерація на чолі із її президентом Король Олександром Сергійовичем.

Правила змагань по ката наступні. Усі спортсмени змагаються лише у вікових категоріях, вагового розподілу як у змагальних поєдинках немає. Рішення судді виносять по прапорцевій системі, - шіро (білий) або ака (червоний).

Спортивний Канку за два тижні до ЧУ відібрав змагальним чином двох найкращих дітей у кожній віковій категорії. Варто наголосити, що декотрі вікові категорії у відбіркових змаганнях своєю кількістю сягали по 50 чоловік – і це дуже сильний кворум.

Змагання на Чемпіонаті України проходили в особистому заліку та проводились змагання командні. Щодо командних ката приміточка,- троє спортсменів демонстрували відповідне ката. Вимоги щодо групового ката – синхронність та висока майстерність володіння технікою. СК КАНКУ підготував три команда для участі в групових ката. Одна серед дівчат, друга – серед хлопців, третя – змішана (хлопці та дівчата).

Переходимо до результатів турніру. Канку ще раз підтвердив звання найсильнішого та найтехнічнішого клубу в Україні, оскільки серед 6-ти можливих місць ми зайняли три 1-х. У групових ката наші діти показали також найвищий результат і у трьох можливих варіаціях усі наші команди, не залишивши шансів своїм супротивникам, піднялися на найвищу сходинку п’єдитсалу.

Результати серед дітей індивідуальні ката:

2006-2007 р.н. .:

2002-2003 р.н:

Результати серед дітей групові ката:

1 місце Дівчата - Фурдас Соломія, Пришляк Анастасія, Чабан Мар'яна

1 місце Хлопці - Одноріг Денис, Петренко Олександр, Лєбєдєв Нікіта.

1 місце Змішана команда – Одноріг Денис, Петренко Олександр, Пришляк Анастасія.

Юніори ката:

Команда СК КАНКУ серед усіх команд інших областей України зайняла чотири можливих призових місця:

1 місце – Ковальчук Ярослав

2 місце – Худик Віталій

3 місце – Куциняк Кирило

4 місце –Попенюк Зеновій

Варто сказати, що великої конкуренції насправді серед юніорів не було. Можливо це пов’язано із тим, що тренери інших команд не приділяють уваги щодо практики ката, однак без цього неможливий прогрес кіокушина як бойового мистецтва. Хотілось би бачити в цьому розділі більше підготовлених спортсменів і каратек. Надіємося, що на наступних змаганнях конкуренція збільшиться.

У змаганнях в розділі «куміте» також не було великої кількості учасників, однак все ж таки нашим спортсменам вдалося пройти по декілька раундів двобоїв.

Юніори куміте:

1 місце:

2 місце:

3 місце:

Вітаємо усіх переможців та призерів. Бажаємо подальших наполегливих тренувань. Не зупиняйтесь на досягнутому - попереду ще багато спортивних стартів.

ОСУ!