Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ВІДБІР У РОЗДІЛІ «КАТА»

19 листопада понад 150 юних спортсменів нашого клубу проходили відбір на Чемпіонат України, котрий буде відбуватись 25-26 листопада.

Змагання відбувались лише у розділі «ката». Тому найбільш технічно підготовлені спортсмени змогли пройти у фінали. Ката – це той розділ карате, в котрому свою майстерність можна підтвердити лише за допомогою чудової концентрації, високим володінням техніки, відчуттям ритму та власного тіла.

Розділ ката важкий і тим, що тут не має обмежень у вазі, лише у віку. Так, цього разу на відбірковому чемпіонаті приймали участь дітки 2008-07, 2006-05, 2004-03 років народження, а також кадети 2002-03 р.н., та юніори 2000-01 р.н. Варто звернути увагу на те, що декотрі категорії сягали понад 45 осіб. Тому селекція була досить велика.

Оскільки СК КАНКУ вдруге за останні два місяці є організатором наймасштабніших змагань на теренах України, ми отримали можливість виставити у складі своєї збірної та збірної області подвійний склад. Тому ті спортсмени, котрі отримали 1-2-3-4 місця у своїх вікових категоріях представлятимуть нас на Чемпіонаті України. Зазвичай могли тільки 1 та 2 місце.

Наразі наша збірна обрана. Надіємося, що спортсмени піднімуться на п’єдитсал переможців і закріплять ще міцніше статус Львівщини як найсильнішого регіону у розділі «ката».

Бажаємо плідної підготовки та чемпіонських звань.

ОСУ!