Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

11 Чемпіонат Світу з кіокушинкай карате в абсолютній ваговій категорії

31 жовтня-1 листопада 2015 року у м.Токіо (Японія) буде проходити 11 Чемпіонат Світу з кіокушинкай карате в абсолютній ваговій категорії серед чоловіків та жінок. На цьому чемпіонаті, який проходить раз на 4 роки, більше 140 чоловіків та більше 40 жінок, які пройшли відбір у своїх регіонах будуть змагатися за звання Чемпіона Світу. Цього разу вперше, після підписання меморандуму о співпраці між президентом WKO Кенжі Мідорі то президентом KWU Юрієм Трутневим до цьогорічного Чемпіонату Світу допущені спортсмени KWU, що додає певної інтриги та піднімає планку на новий рівень. Це історічне обєднання дозволить кіокушинкай карате претендувати на звання олімпійського спорту у 2020 році.

Від України це право вибороли чотири спортсмени:

1) Журавель Анатолій;

2) Гнесь Сергій;

3) Котляревський Ігор;

4) та спортсмен нашого бренча - Тимець Олександр, тренер Шимків І.І.

Олександр в першому поєдинку зустрічається зі спортсменом з Ірану Mohammad Shafieialavijeh, а в разі виграшу виходить на спортсмена з Літви Lukas Kubillius, який два роки тому посів 2-ге місце на Чемпіонаті Світу у вагових категоріях, який проходив у м. Вільнюс (Литва).

Ми хочемо побажати йому та всім спортсменам з України вдало виступити на цьому визначному міжнародному форумі! Команда нашого бренча у складі 7 чоловік , які поїдуть до Японії разом з Олександром зроблять все можливе для його вдалого виступу!

Також частина нашої команди (тільки коричневі то чорні пояси та старші 18 років) буде приймати участь у міжнародному учбово-атестаційному семінарі, який буде проходити 3-5 листопада на олімпійський базі у підніжжя Фудзіями.

Осу!