Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ 27-28 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ

27-28 листопада у м. Бітом та Тарновські Гури (Польща ) проходив чемпіонат Європи серед кадетів 1999-2000 р.н. та серед  молоді 1993-1997 р.н. у розділах "куміте" та "ката"

Команда збірної України складала більше 50-ти спортменів.З нашого бренча збірну України представляли 8 спортсменів.

В перший день змагались представники всіх вікових груп у розділах "ката" , а по закінченні проходили змагання у розділі "куміте" серед кадетів.

Король Юлія, яка вперше виступала на змаганнях такого високого рівня, змогла увійти до фіналу і в суперечливій боротьбі поступилася спортсменці з Литви і посіла друге місце на чемпіонаті Європи. Вітаємо Юлію та її тренера Пападопулоса Анастаса Анастасовича з цією перемогою! Молодці!

Ковальчук Ярослав, який також виступав у розділі "ката" в першому колі поступився спортсмену з Румунії  (Rada Octavian), його підвело бажання "академічно зробити кожен елемент" , що позначилось  на швидкості виконання, і за рішенням 2 проти 3, він вибув з боротьби. Дуже  прикро- Ярослав  мав всі шанси бути у фіналі...

Не  менш  драматично складались наші змагання з "ката" серед молоді. Двоє наших спортсменів Габчак Юрій (він був призером , 2-ге місце на минулорічному чемпіонаті Європи) та Слінько Максим , менше  титулований , але перспективний молодий спортсмен, представляли нашу країну у  цьому розділі.

Юрій Габчак поступився спортсмену з Польші (Karpwicz Michal) у першому колі  за рішенням двоє проти трьох і вибув з боротьби. А Слінько Максим пройшовши два кола, у півфінальному колі поступився також спортсмену з Польщі (Colecub Mateusz), який і став чемпіоном у цьому році.

У розділі "куміте" в цей  же день у нас боролися Ковальчук Ярослав, Палій Северин  та ....

Першим виступав Ковальчук Ярослав, який у впевненій манері, маючи перевагу як технічно так і по кількості "юко" (незаблокованих ударів) пропустивши наприкінці поєдинку (буквально за 3-5 секунд) каке-гері поступився угорському спортсмену. На відео чітко видно, що цей удар недостає  до шолома, але судді визнали його як вазарі...

Другим виступав Попенюк Зиновій, який за рішенням суддів поступився спортсмену з Польщі.

Третім і останнім виходив на татамі Палій Северин, який не маючи боїв проведення, як наші попередні  учасники, відразу змагався  у другому колі, де переміг за рішенням суддів. А в півфінальному колі поступився спортсмену з Болгарії (Nikola Prislav) отримавши  попередження "гентен".   І в підсумку посів третє місце в категорії  70-75 кг.

Змагання у розділі "куміте" відбувались вже у іншому залі у  місці Бітом.

Нажаль спортсмени нашого клубу не змогли продемонструвати свою підготовку, та з різних причин вибули зі змагань у перших колах. Окремо хотілось би зазначити виступ Думи Юрія, який провів дуже яскраві поєдинки, а дійшовши до чверть фіналів вибув з боротьби. Йому забракло досвіду та технічної майстерності, щоб виступати на такому рівні турнірів. Але його морально-вольові якості дозволять йому і надалі впевнено рухатись у напрямку спорту.

У підсумку виступу українська збірна посіла 1-ше командне місце серед молоді та 3-те командне місце серед юнаків.

Вітаємо всіх чемпіонів та переможців, які гідно представили нашу країну на цьогорічному чемпіонаті Європи!

Більше фотографій Ви можете знайти на нашій сторінці Вконтакті!

Фотогалерея