Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ 2016 СЕРЕД ДОРОСЛИХ ТА ЮНІОРІВ

Шестеро путівок, шість важко виборених місць в збірній команді України отримали спортсмени КАНКУ. А саме:

Відбір до Чемпіонату Європи, що відбуватиметься у Грузії, м. Тбілісі 13-14 травня 2016 року, пройшов у м. Житомир 26-27 лютого 2016 року. На цю спортивну подію з’їхалося 180 учасників, котрі є кращими представниками своїх регіонів. Доречі, команда з м. Донецька, також приймала участь на даних змаганнях. Спортсмени з цієї області нашої країни знайшли можливість приїхати на турнір, і, навіть більше того, скласти хорошу конкуренцію.

Цей чемпіонат проходив за новими ваговими категоріями, котрі були затвердженими в Японії та за якими буде проходити наступний Кубок Світу. Ці категорії стосуються лише дорослих спортсменів, в юніорському спорті все без змін.

Перший день був для спортсменів нашого клубу досить продуктивним. Відбулися змагання у розділі ката. Сильна конкуренція була завдяки нашим колегам із Львівської обласної федерації, а саме Короля Олега та Король Ярини. Однак, Гаврилець Тарас, зустрівшись у півфіналі з Олегом, зробивши ката «канку» отримав перемогу, тим самим вийшовши у фінальне коло змагань. Габчак Юрій не залишив шансів своїм супротивникам і також безапеляційно вийшов у фінал. Проте, на татамі, у фіналі, наші два фаворити зустрілись. Перемогу отримав досвідченіший Гаврилець Тарас, виконавши ката «сусіхо» Вітаємо!

Цікавим моментом у змаганнях по ката, було впровадження групових ката. Це означає, що троє спортсменів з одного клубу або ж області, виконують одне ката. Важливо синхронно виконувати усі елементи ката, підібрати потрібний ритм, не втративши при цьому сили та швидкості. Наші хлопці також стали тріумфаторами в цьому розділі і отримали перше місце. Гаврилець Тарас, Слинько Максим, Габчак Юрій. Друге місце у групових ката серед чоловіків вибороли Іленко Андрій, Ступець Ігор та Краснокуцький Данило. Вітаємо!

Юніори також показали прекрасний результат по ката. Ковальчук Ярослав демонстрував прекрасну технічну підготовку, тим самим забезпечивши себе першим місцем серед юнаків та місцем у збірній команді. Лебідь Арсен трішки не дотягнув, тому в результаті отримав - 2 місце. Вітаємо!

Другий день змагань став інтригою. По-перше, нові вагові категорії, а відповідно – нові супротивники. Чудова підготовка спортсменів далась в знаки. Половина поєдинків пройшла через нокаути. Насправді, ці змагання були успішні тим, що апеляцій щодо поєдинку майже не виникало. Єдиним моментом щодо суддівського рішення – це був виступ Макаревича Максима, котрий претендував на місце в збірній. Усі інші – це справедливі рішення суддівських колегій. Як готувались спортсмени-каратеки – такі і результаті. Гаврилець Тарас провів усі свої поєдинки достроково, не довівши ні одного до зважування, і відповідно – став першим номером в категорії до 65 кг. у збірній команді України. Молодець! Надіємося на повторення українського успіху на європейській арені. Ступець Ігор – провів складні поєдинки, особливо важким виявилася зустріч на татамі із спортсменом з Тернополя. Поєдинок за вихід у фінал, тобто виборювання місця в збірній. Протягом 9 хвилин йшла запекла боротьба, ніхто не хотів поступатись. Проте, нажаль, Ігор пропустив удар коліном в корпус – і перемога перейшла в іншу сторону. Вітаємо і зичимо подальших якісних тренувань, що принесуть заповітну перемогу.

Хороший виступ продемонстрував Загорбенський Любомир. Зустрівшись із досить досвідченим спортсменом з Києва Білоцьким Артемом, який приймав участь на Кубку світу, провів рівний поєдинок. За результатами зважування, Любомир не зміг пройти у наступне коло змагань. На це варто дивитись як на прекрасний досвід та стимул до наступних змагань. Бажаємо Любомиру такого ж натхнення в тренуваннях і звісно в майбутньому призових місць в своїй ваговій категорії.

Інші спортсмени, пройшовши перше коло змагань, не спромоглися в наступних колах вийти в півфінали або ж фінали. Хочеться аби каратеки зробили висновки і врахували їх у подальшому тренувальному процесі і вже через півроку-рік показали набагато вищі результати.

Насправді рівень змагань був високий. Спортсмени сенсея Прядка Володимира (Полтава) демонстрували пристойний спортивний клас у куміте, і отримували дострокові перемоги. Інші каратеки із Олександрії, керівник – сенсей Слинько Сергій, також не відставали у результатах і отримали місця в збірній. Спортсмени з Львівської обласної федерації, керівник сенсей Король Олександр, показували хорошу підготовку – і їдуть у Тбілісі.

Призові місця отримали також такі спортсмени клубу, як:

Отже, вітаємо усіх призерів змагань. Наснаги, терпіння та завзятості у підготовці до Чемпіонату Європи. Надіємось ви достойно представите нашу державу! Дякуємо усім за боротьбу та змагальний дух!

Осу!

Усі фото зі змагань Ви зможете переглянути на нашому сайті та сторінках соціальних мереж ВКОНТАКТІ, ФЕЙСБУК, ІНСТАГРАМ.

Фотогалерея