Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Клубні змагання м. Львів, Відкритий кубок СК «КАНКУ» 25-27 грудня 2015 року

Протягом трьох останніх грудневих днів (25, 26, 27 грудня), відбувся Відкритий кубок спортивного клубу Канку. Останніми роками це були традиційні змагання серед каратистів клубу, однак цього року географія нашого турніру розширилась. До нас завітали гості із  Івано-Франківська, Хмельницького. В планах – інші міста західного регіону України.

Загальна кількість учасників – 427 осіб, понад 80 вікових та вагових категорій.

У перший звання чемпіона виборювали спортсмени середнього рівня (блакитні пояси). Розподілені студенти були за віковими та ваговими категоріями, 80 % поєдинків проходили за олімпійською системою  - на виліт. Боротьба була цікавою та досить запеклою. У декотрих категоріях інтрига зберігалась протягом усіх поєдинків, адже каратеки проявляли високий технічний рівень підготовки.

У другий змагальний день на татамі виходили початківці (білі та блакитні пояси), хтось вперше, а хтось в друге. Усі категорії були проведені у круговій системі, адже ціллю було поставлено здобуття досвіду у поєдинках. Тому кожен з учасників-початківців пройшов декілька поєдинків. В бальній системі було оприділено, відповідно, переможців. Наші юні спортсмени завзято демонстрували свою спритність, дух та уміння, набуті протягом тренувального процесу.

Третій день турніру, звісно, охарактеризував себе як найбільш видовищний, адже саме 27 грудня спарингували старші учні, котрі мають високі ступені, а також, в цей день боролися усі дівчатка. Техніка, тактичність – перші з показників, котрі були показані на татамі. Сильні супротивники, жага перемоги, спортивний дух … те, що ми бачили в кожному з поєдинків.

Звісно, адміністрація Канку намагалася зробити свято спорту для спортсменів, батьків, груп підтримки. Максимально об’єктивно оцінювати поєдинки, нагородити спортсменів кубками, медалями та дипломами, провести жеребкування, орендувати хороший спортивний комплекс та інше. Однак, ми знаємо, що спорт – це свого роду фортуна. Треба вміти і адекватно оцінювати та сприймати свої поразки. І в результаті переможцем в одній категорії може стати лише один. Тому, хто, нажаль, не зміг отримати бажане місце – хочемо побажати не зупинятися на цьому, більше тренуватися та наступного разу безапеляційно піднятися на першу сходинку п’єдесталу. Усі зауваження ми приймемо до уваги, адже ми завжди прагнемо ставати кращими для вас.

Вітаємо усіх переможців та призерів!

Фото ви можете переглянути та скачати в нашій групі вконтакті - 25 грудня - 26 грудня - 27 грудня.

ОСУ!

Фотогалерея