Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 20-21 ЛИСТОПАДА 2015 Р., М.КИЇВ, КОНЧА-ЗАСПА

В ніч з четверга на п’ятницю команда КАНКУ у складі 33 чоловік вирушила на змагання у столицю нашої держави м. Київ, Конча-Заспа. У складі нашої збірної діти 2001-2006 років народження, котрі попередньо пройшли змагальний  відбір аби потрапити у збірну команду, а також юніори 1998-1999 років народження.

Серед дітей чемпіонат проходив у розділі ката (технічні вправи), серед юніорів – ката та куміте у вагових категоріях (поєдинки).

Турнір відбувся вже не вперше на олімпійській базі в Конча-Заспі, де у свій час тренувалися олімпійські чемпіони з боротьба, фехтування, важкої атлетики та інше, та брати Кличко.

Змагання проходили протягом двох днів. Перший день – ката, другий – куміте.  У перший день було багато конфронтацій, суперечок з боку суддівства ката. Невдоволення було явне. Були ситуації,  в котрих представники Канку відстоювали своїх спортсменів, однак брак знань у ката багатьох суддів нажаль став серйозною перешкодою при прийнятті правильних рішень. Головний суддя змагань на привеликий жаль не зміг довести суперечки до логічного завершення. Як результат – декілька наших спортсменів, і, дійсно явних фаворитів змагань, не спромоглися вийти у фінали. Що ж, бажаємо некомпетентним суддям вдягати догі та вивчати на практиці техніку ката. Також, вперше, пройшли змагання у групових ката. Троє учасників синхронно повинні виконувати необхідні ката, за що оцінувався їх виступ.

Поєдинки пройшли більш менш справедиво. Той, хто наполегливо готувався – той у призах. Іншим бажаємо проаналізувати своє відношення до тренувального процесу та внести відповідні корективи. Більше фотографій можете переглянути на нашій сторінці ВКОНТАКТІ.

Результати серед дітей у розділі КАТА:

2006-2005 р.н.:

2004-2003 р.н.:

2001-2002 р.н.:

Групові ката:

 

Результати серед юніорів  1999-1998 р.н.:

КАТА:

КУМІТЕ:

Вітаємо! Успіхів у подальших змаганнях! ОСУ!

Фотогалерея