Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Чемпіонат спортивного клубу «Канку» 25-26 квітня 2015 року

25-26 квітня 2015 року відбувся щорічний Чемпіонат спортивного клубу Канку, що ознаменував річну роботу наших спортсменів протягом навчального року. Турнів відбувався у виставковому центрі «ПІВДЕННИЙ - ЕХРО».

Кількість учасників очікувано зросла. Приймало участь у два дні рекордна кількість каратистів – понад 500 осіб. Звісно, з такою чисельністю організаторам прийшлось напружено попрацювати. У перший день традиційно боролися початківці, а саме білі та оранжеві пояси, багато з котрих, спарингували вперше. У другий день – блакитні та вищі учнівські пояси. Учасники (призери) нагороджувалися кубками, медалями та іменними дипломами.

На змаганнях були сформовані кругові та олімпійські системи. Більш досвічені спортсмени боролися в олімпійських системах. Вік учасників складав 2008-2000 роки народження.

Відверто здивував дух наших спортсменів. Боротьба була запеклою. Тому, ті, хто отримували призові місця та ставали чемпіонами, беззаперечно достойно іх вибороли.

Також, під час змагань, формувалася збірна команда дитячої збірної команди Львівщини, що представлятиме наш регіон на Чемпіонаті України, котрий відбуватиметься 15-17 травня 2015 року у м.Вінниця. зауважимо, що у збірну команду змогли потрапити лишень ті діти-спортсмени, які завоювали 1 та 2 місце.

Щиро вітаємо усіх переможців та бажаємо подальших спортивних звершень.

Збірній команді зичимо успіху на виступі на Чемпіонаті Укріїни!

Осу!

Фотогалерея