Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Відкритий Чемпіонат Тернопільської області з Кіокушинкан карате-до

19 вересня 2015 року команда спортсменів та тренерів СК КАНКУ відправилася у місто Тернопіль, у котрому відбувався відкритий Чемпіонат області по версії  Кіокушинкан карате-до.

Наша збірна була представлена у кількості 120 каратек, віком з 6 років та до найстарших спортсменів до 35 років. Змагання тривали досить довго, адже була велика кількість вагових категорій.

Загальний рівень змагань досить хороший. Усі призери були нагороджені кубками, дипломами та медалями.

Поєдинки. Щодо куміте, то зачасту наші спортсмени зустрічалися в перших поєдинках, однак це не було зроблено навмисно. Причина – велика кількість дітей з одного клубу. Звісно, організатори намагалася максимально у жеребкуванні розвести наших спортсменів.

Хочеться відзначити, що багато було цікавих поєдинків, досить складних, де нашим чемпіонам довелося важко. До прикладу, команда із Закарпаття, склала сильну конкуренцію і поєдинки на татамі із цими спортсменами вимагали проявлення тактики, техніки і великої сили волі. Насправді це дуже добре, адже після літа декотрим канківцям необхідно задуматися і більш відповідально відноситися до тренувального процесу.

Як результат, по завершенні змагань, наша команда виборола чималу кількість призових місць.

Вітаємо переможців турніру та бажаємо подальших успіхів!

ОСУ!

Фото з турніру можна переглянути на сайті та на наших сторінках у соціальних мережах Вконтакте і Instagram.

Фотогалерея