Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЛЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІІ ТРЕНЕРІВ СК «КАНКУ»

1 березння тренери КАНКУ відвели підвищенню своєї професійної тренерської кваліфікації. Попереднього разу лекції проводились щодо підвищення сили шляхом використання системи підготовки в пауер-ліфтингу. Цього разу знання поповнилися з такого виду спорту як спортивна акробатика та гімнастика.

З цієї нагоди була запрошена Стасюк Ольга Михайлівна, доцент кафедри реабілітації Львівського університету Фізичної культури, кандидат наук, тренер із спортивної акробатики, фітнесу та гімназистики.

Протягом 2-х годинної лекції були розглянуті основні теоретичні аспекти розвитку гнучкості як дорослих, так і дітей. Ольга Михайлівна являється людиною-практиком, досить кваліфікованою у своїй діяльності, тому усі важливі питання - це набутий нею багаторічний досвід.

Усю систему людини було розглянуту в ключі розвитку гнучкості та сили. Було детально пройдено правильне харчування та навантаження, підібрано необхідні функціональні гімнастичні вправи і т.д. для спортсменів-каратек.

Другим етапом стало практичне заняття. Усі практичні моменти були апробовані на своєму тілі і адаптовані під наш вид спорту. Досить цікавим став момент, що частково наша системи розвитку гнучкості дотична до акробатичної. Однак, нам вдалося дізнатися багато цікавих моментів роботи як в парах, так і на одинці при розтяжках.

Насправді, напрочуд цікаві та пізнавальні лекціїї провела Ольга Михайлівна.

Надіємося на подальшу взаємну і позитивну співпрацю.

Осу!