Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Відбірковий Чемпіонат України 3-4 жовтня м. Львів

Протягом двох днів спортсмени з різних регіонів України виборювали місце у збірній команді України. Збірна команда у вікових групах: кадети 14-15 р., та молодь 18-22 роки. Розділи куміте та ката. Чемпіонат Європи у цих категоріях відбуватиметься на початку грудня 2015 року. 
Загальна кількість учасників становила 100.

Від імені нашого клубу хочемо виразити вдячність нашим колегам Львівській обласній федерації на чолі із сенсеєм Королем О.С. за організацію змагань високого рівня (спортивний комплекс Будівельник, кубки, жеребкування). Щиро радіємо за двох спортсменів сенсея Гетьманського Сергія із Донецькоії області, котрі увійшли до складу збірної України та знайшли змогу приїхати до Львова.

Спортсмени Канку також показали хороші результати. Так, у розділі ката серед молоді призові місця відійшли до наших хлопців. Серед кадетів у ката - маємо два призових місця.

Щодо поєдинків на змананнях, можна стверджувати, що конкуренція була сильною. На татамі кожен намагався проявити свій дух, витривалість та високий рівень техніки карате. Протягом спарингу не можливо було оприлілити переможця. Багато куміте доводились до зважування. Поєдинки частково були наповнені драматизмом, однак сила волі та духу викликала захоплення.
Отож, насправді була обрана достойна сильна команда, котра представлятиме нашу країну на Чемпіонаті Європи. Бажаємо успішної та результативної підготовки. Чекаємо в залі на тренуваннях.

Усім хлопцям та дівчатам, котрі не змогли пройти у збірну бажаємо швидшого загоєння травм, а також такої ж цілеспрямованості на шляху карате. 

Наші результати:


Ката кадети:


Куміте кадети:


Ката молодь:


Куміте молодь:

 

Фотогалерея