Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Семінари та атестації з кіокушинкай-карате для молодших поясів

21-24 травня пройшли щорічні травневі семінари та атестації з кіокушинкай-карате для молодших поясів, а саме 10-7 кю.

Усі спортсмени, котрі тренуються у клубі «Канку», були розділені на дві школи, оскільки кількість наших вихованців була вражаюче великою. Так, іспит на 10 та 9 кю склали 230 спортсменів ( у СШ №13) під керівництвом сенсеєм Кочеткової (Мутіної) Наталії Асхатівни 3 дан та сенсеєм Гаврильцом Тарасом Сергійовичем 3 дан. У свою чергу, семінари та іспити на блакитні пояси пройшли понад 200 осіб, під керівництвом сенсея Мутіна Сергія Асхатовича у центральному залі СШ №1. Це був технічний іспит, під час котрого було оцінювання знань та вмінь, навичок каратеків, котрі вони опановували протягом року на відповідні кю-ступені. Перед іспитом, протягом двох днів, усі пройшли напружені та виснажливі семінарські тренування.

Враховувалась також фізична підготовка та елементи гімнастики. Велика увага приділялася ката (формальні вправи), ренраку та ідо-гейко (техніка в переміщенні).

Вітаємо усіх наших спортсменів із результативним завершенням навчального року! Ви молодці!

На замітку, семінари та іспити на усі старші пояси та дан-тест, відбуватимуться 28-31 травня. Для цієї події керівництво «Канку» запросило тренера збірної команди Угорщини - Йозефа Стефановича, 4 дан.

Фотогалерея