Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

АТЕСТАЦІНО-НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ ДЛЯ 10-7 КЮ

11-13 грудня спортсмени-початківці та спортсмени-володарі блакитних поясів пройшли атестаційно-навчальні семінари та склали іспит на свій наступний кю-рівень. Семінари та екзамен проходили під керівництвом сенсея Мутіна С. А, сенсея Кочеткової Н. А. та Гаврильця Т. С.

11-12 грудня відбулися методичні тренування, на котрих пояснювалася та практично пропрацьовувалася базова техніка карате, кіхон, ката, та переміщення. 13 грудня за результатами семінарських зборів спортсмени Канку складали свій іспит.

Усі дійства проходили у двох школах Сихівського району, а саме центрального залу нашого клубу (СШ№1) та спортивного залу семпая Доліновського Т.С. (СШ№13). У першому випадку тренувалися діти, котрі мають 9 кю та 8 кю, а другому - білі пояси та 10 кю.

Кількість учасників даних семінарів в загальному сягла понад 250 осіб.

Попереду ще іспити та семінари для старших поясів, під керівництвом сенсея Шимківа І. І (4 дан, м. Хмельницький) та зарубіжним гостем, котрий приїде з Прибалтики, а саме Литви, тренер чемпіонів Європи та призерів останнього Чемпіонату Світу в Японіі – Гедимінас Варкала (Gediminas Varkala)

Вітаємо усіх каратек Канку, котрі успішно пройшли екзамен. Тим, хто, нажаль, не зміг отримати наступний кю, бажаємо більш старанно відноситись до тренувального процесу, підтягнути свою технічну підготовку та у травні 2016 року, вже успішно скласти іспит.

ОСУ!

Фото з іспитів та семінарів ви можете переглянути на сайті а також у групі в соціальній мережі ВКОНТАКТЕ

Фотогалерея