Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

СПОРТИВНІ СЕМІНАРИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ТРЕНЕРА ЗБІРНОІ КОМАНДИ ЛИТВИ ГЕДИМІНАСА ВАРКАЛИ

28-29 грудня 2015 року у центральному залі спортивного клубу КАНКУ відбулися спортивно-тренувальні збори під керівництвом сенсея Шимківа Івана, Гедимінаса Варкали та Інги Міськайте.

Гедимінас Варкала являється метром у європейському кіокушині та на даний час є один з видатних тренерів литовської збірної команди, котра в свою чергу є однією з найсильніших на міжнародному просторі.

Інга Міськайте – багаторазова чемпіонка Європи серед юніорів та дорослих у середній вазі, учасниця чемпіонату світу.

Іван Шимків – тренер багатьох чемпіонів України, Європи, тренер збірної команди України.

Семінари, на котрих проходили техніку карате – вів сенсей Шимків. Спортивну підготовку організували наші гості з Литви.

Приємно зауважити, що до нас на семінари завітали колеги з інших регіонів України аби отримати неоціненний досвід кіокушинкай карате від видатних людей даного виду спорту.

Насиченість семінарських занять була неймовірною, однак приємна втома в тілі після тренувань та хороші емоції збалансовували напруженість.

Протягом 4-х тренувань наші спортсмени та колеги тренувалися за програмою підготовки литовської збірної. Буда включена активна розминка, робота в парах, робота на маківарах. Ключовою ланкою цих тренувань – була висока інтенсивність виконання усіх завдань. Було важно, однак напрочуд цікаво та захопливо. Демонструвалися коронні зв’язочки та удари відомих литовських спортсменів. Велику вагу в цих семінарах мала Інга, котра показувала високу майстерність володіння технікою карате.

Під час цих зборів, ми отримали новий стимул для свого внутрішнього карате, побачили нові шляхи розвитку та вдосконалення, поставили нові цілі.

30 грудня після напружених тренувань – сенсей Шимків І. І. проводив іспит на старші учнівські пояси та дан-тест.

Дякуємо усім за проведений час на семінарських заняттях, дякуємо нашим гостям з закордону та м. Хмельницького. Надіємося на подальшу співпрацю!

ОСУ!

Увесь фотозвіт можете перегялнути в соціальних мережах вконтакті, facebook, Instagram.

Фотогалерея