Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЛІТНІ ЗБОРИ ІНСТРУКТОРІВ КАНКУ. ОЛІМПІЙСЬКА БАЗА «ТИСОВЕЦЬ»

27-31 серпня дружня команда тренерів КАНКУ провела у тренуваннях на олімпійській базі «Тисовець». Саме ці останні дні літа були обрані не просто так. Адже після літнього відпочинку і перед початком насиченого тренувального сезону, необхідно максимально мотивуватися, і у цій справі напрочуд важливо відчути командний дух, обмінятися досвідом та отримати нові важливі знання.

Кожного дня було 4 тренування. Кожен день був детально розпланований в ракурсі різних спортивних напрямків.

Ранком інструктори опановували йогу. Після сніданку – ката і нові елементи ката вивчалися та детально проходилися, практикувалися. Після обіду – тренування на природі або ж в тренажерному залі. Перш за все усі бігали як на довгі, так і на короткі дистанції, тренування на лапах, робота в парах.

Тренування кросфітами та тренування в спортивному залі відбувалися перед вечерею тощо.

Насправді для відпочинку не було майже часу. Також молоді тренери отримали можливість почерпнути нові знання за рахунок лекцій, котрі читали і роз’яснювали старші більш досвідчені інструктори.

Позитив від таких зборів – неймовірний, адже окрім тренованого тіла, кожен зміг самовдосконалитися. Для прогресивного розвитку це досить важливо. Це хороша традиція, і звісно, що адміністрація КАНКУ буде слідувати цьому напрямку.

Більше фото можна переглянути в соціальних мережах Вконтакте, Facebook і Instagram.

ОСУ!

Фотогалерея