Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Формування збірної команди Львівщини серед дітей у розділі "ката"

8 листопада 2015 р, 106 спортсменів прийняли участь у відбіркових змаганнях у розділі ката. Усі були розділені на вікові категорії, а саме 2001-2001, 2003-2004, 2005-2006 р.н. Серед такої кількості учасників, необхідно було обрати лише по 2 чоловік у кожній категорії (як серед молодших юнаків, так і серед молодших дівчат). Тобто у результаті, збірну команду можуть представляти 12 каратеків.

Враховуючи таку велику конкуренцію, вибороти путівку на Чемпіонат України змогли дійсно найкраще технічно підготовлені спортсмени. Адже, все ж таки, серед 30 (а іноді й більше) людей у категорії необхідно стати першим.

Змагання проходили в бальній системі. Однак, на ЧУ в Києві буде прапорцева система. Керівництво Канку вирішило, що по бальній системі краще можна продивитися та охарактеризувати техніку кожного спортсмена, і це посилить конкуренцію. Звісно, кожен збірник у дитячій команді проінформований щодо прапорцевоі системи проведення змагань та готується до неї.

Таким чином, 20-21 листопада, збірна команда Львіщини буде відстоювати право на призові місця на татамі у м. Києві. Бажаємо усім належно підготуватися та гідно представити наш регіон на чемпіонаті.

Більше фотографій можете переглянути на нашій сторінці ВКОНТАКТІ.

Осу!

Фотогалерея