Спортивний клуб кіокушинкай карате
«КАНКУ»

21 рік Шляху.

Приєднуйтесь!

37 залів у Львові та області.

27 інструкторів.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ 27-28 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ

27-28 листопада у м. Бітом та Тарновські Гури (Польща ) проходив чемпіонат Європи серед кадетів 1999-2000 р.н. та серед  молоді 1993-1997 р.н. у розділах "куміте" та "ката"

Команда збірної України складала більше 50-ти спортменів.З нашого бренча збірну України представляли 8 спортсменів.

В перший день змагались представники всіх вікових груп у розділах "ката" , а по закінченні проходили змагання у розділі "куміте" серед кадетів.

Король Юлія, яка вперше виступала на змаганнях такого високого рівня, змогла увійти до фіналу і в суперечливій боротьбі поступилася спортсменці з Литви і посіла друге місце на чемпіонаті Європи. Вітаємо Юлію та її тренера Пападопулоса Анастаса Анастасовича з цією перемогою! Молодці!

Ковальчук Ярослав, який також виступав у розділі "ката" в першому колі поступився спортсмену з Румунії  (Rada Octavian), його підвело бажання "академічно зробити кожен елемент" , що позначилось  на швидкості виконання, і за рішенням 2 проти 3, він вибув з боротьби. Дуже  прикро- Ярослав  мав всі шанси бути у фіналі...

Не  менш  драматично складались наші змагання з "ката" серед молоді. Двоє наших спортсменів Габчак Юрій (він був призером , 2-ге місце на минулорічному чемпіонаті Європи) та Слінько Максим , менше  титулований , але перспективний молодий спортсмен, представляли нашу країну у  цьому розділі.

Юрій Габчак поступився спортсмену з Польші (Karpwicz Michal) у першому колі  за рішенням двоє проти трьох і вибув з боротьби. А Слінько Максим пройшовши два кола, у півфінальному колі поступився також спортсмену з Польщі (Colecub Mateusz), який і став чемпіоном у цьому році.

У розділі "куміте" в цей  же день у нас боролися Ковальчук Ярослав, Палій Северин  та ....

Першим виступав Ковальчук Ярослав, який у впевненій манері, маючи перевагу як технічно так і по кількості "юко" (незаблокованих ударів) пропустивши наприкінці поєдинку (буквально за 3-5 секунд) каке-гері поступився угорському спортсмену. На відео чітко видно, що цей удар недостає  до шолома, але судді визнали його як вазарі...

Другим виступав Попенюк Зиновій, який за рішенням суддів поступився спортсмену з Польщі.

Третім і останнім виходив на татамі Палій Северин, який не маючи боїв проведення, як наші попередні  учасники, відразу змагався  у другому колі, де переміг за рішенням суддів. А в півфінальному колі поступився спортсмену з Болгарії (Nikola Prislav) отримавши  попередження "гентен".   І в підсумку посів третє місце в категорії  70-75 кг.

Змагання у розділі "куміте" відбувались вже у іншому залі у  місці Бітом.

Нажаль спортсмени нашого клубу не змогли продемонструвати свою підготовку, та з різних причин вибули зі змагань у перших колах. Окремо хотілось би зазначити виступ Думи Юрія, який провів дуже яскраві поєдинки, а дійшовши до чверть фіналів вибув з боротьби. Йому забракло досвіду та технічної майстерності, щоб виступати на такому рівні турнірів. Але його морально-вольові якості дозволять йому і надалі впевнено рухатись у напрямку спорту.

У підсумку виступу українська збірна посіла 1-ше командне місце серед молоді та 3-те командне місце серед юнаків.

Вітаємо всіх чемпіонів та переможців, які гідно представили нашу країну на цьогорічному чемпіонаті Європи!

Більше фотографій Ви можете знайти на нашій сторінці Вконтакті!

Фотогалерея

На головну Зали у Львові Контакти Питання та відповіді

© 2009-2017 Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Дизайн сайту Ребот Ю.В.