Спортивний клуб кіокушинкай карате
«КАНКУ»

21 рік Шляху.

Приєднуйтесь!

37 залів у Львові та області.

27 інструкторів.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СК КАНКУ 7-8 ТРАВНЯ 2016 РОКУ

7-8 травня пройшов відкритий чемпіонат СК КАНКУ. Свого роду дані змагання можна охарактеризувати як контрольну роботу щодо спортивної роботи, котра була проведена протягом усього навчального року з вересня по травень.

Загальна кількість учасників сягла понад 500 чоловік, віком від 2010 по 2002 років народження. Таку масовість можна зрівняти з Чемпіонатами України. Також, оскільки турнір відкритий, до нас завітали спортсмени з м. Хмельницького та Івано-Франківська склала хорошу конкуренцію для спортсменів КАНКУ. Самі змагання відбулися у спортивному комплексі «ГРАЦІЯ».

7 травня боролися початківці. Це спортсмени, котрі володіють білими та помаранчевими поясами. Основне завдання, котре стояло перед тренерами – це отримання змагального досвіду. Саме тому усі вагові категорії проходили у круговій системі. Тобто, незалежно від результату першого поєдинку чи навіть другого, спортсмени отримували можливість боротися дальше. По бальній системі визначався переможець. Для максимальної безпеки діти спарингували у шоломах та жилетиках. Наймолодші учасники, котрі приймали участь на цьому турнірі, були дітки 2010 років народження. Як кажуть, дух загартовується з дитинства.

8 травня на татамі зустрічались старші учнівські ступені, володарі блакитних поясів та дівчата. Цікаво було спостерігати за колосальною конкуренцією у цей день. 70% поєдинків ознаменувалися високими показниками техніки, витривалості, моральної стійкості. Дуже порадували дівчатка. Дівчата виступали у шоломах та жилетах, а хлопці у шоломах. Насправді, вищеописана конкуренція є показником розвитку клубу та правильної роботи тренерів.

Чемпіони та призери нагороджувалися кубками, медалями та дипломами.

Вітаємо усіх переможців!

Попереду семінари та іспити на учнівські пояси. Бажаємо настирливих тренувань та позитивних результатів.

Фотозвіт можна переглянути на наших сторінках в соціальних мережах: вк та фейсбук.

ОСУ!

Фотогалерея

На головну Зали у Львові Контакти Питання та відповіді

© 2009-2017 Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Дизайн сайту Ребот Ю.В.