22 інструктори.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА ЮНАКІВ, ВАРНА-2016 (БОЛГАРІЯ)

1 грудня збірна України по версії WKO (world kyokushinkai organization), до котрої входить наш клуб відправилася на Чемпіонат світу серед дітей 12-13 років, юнаків 14-15 років та юніорів 16-17 років. Такий масштабний турнір проходить раз в два роки і цікавий тим, що можливість прийняти участь у ньому можуть спортсмени різних версій карате, тим самим об’єднуючи спортсменів всього світу. Офіційна назва даного чемпіонату KWU – Karate World Union, основним гаслом якого є « Час бути об’єднаними» - «time to be united».

Кількість учасників Чемпіонату світу-2016 у цьому році сягала 672 спортсмени. Три татамі, 2 змагальних дня по 10-12 годин. Правила змагань – повний контакт, без жилетів, лише шоломи на голову та уніфіковані захисти на руках та ногах.

Організація змагань була на найвищому рівні. Проживання у чотирьох зірковому готелі, харчування, спортивний комплекс, суддівство (бували рідкі випадки суб’єктивізму, однак не масові), рівень учасників зі всього світу.

Самі змагання відбувались 3-4 грудня (субота та неділя). Наші спортсмени, за місяць до змагань пройшли внутрішній всеукраїнський відбір, адже змогу потрапити до збірної команди України міг отримати лише один учасник в одній ваговій категорії. Сам відбір був дуже потужним, тому обрали кращих з кращих.

Чемпіонат світу став повною несподіванкою в хорошому розумінні цього слова. Рівень підготовки різних учасників з різноманітних куточків світу був вражаючим. Шалена витривалість, відчуття дистанції, тактика, сила, дух і ще багато складових формували картину цих змагань. На кожному татамі перемога отримувалась або через іпон або вазарі. Звісно були перемоги по рішенню суддів, але відсоток таких перемог складав відсотків 30 від загальної кількості.

Напрочуд сильними виявилися команди з Японії, Росії та Казахстану. Найбільша кількість перемог була власне на їхньому рахунку. Двобої були насправді видовищними. Найсильніші діти та юнаки світу зустрічалися на татамі і не хотіли віддавати перемогу. Технічна підготовка каратек дуже і дуже сильна. Є ще до чого прагнути та багато чого навчитися нашим спортсменам і цей чемпіонат став величезним стимулом як для спортсменів так і для тренерів.

Попри складну боротьбу та конкуренцію наші два спортсмени змогли пройти у призи та вибороти 3-ті місця. Ними стали Палій Северин (категорія юніорів 16-17 років) та Чорненький Святослав (категорія юнаків 14-15 років). Провели дуже хороші поєдинки і принесли в скарбничку України призи. Варто зауважити, що Северин був кращим від свого супротивника з Росії, однак через гентен від суддів (технічну помилку) не зміг завершити останній поєдинок перемогою, хоча домінував на татамі. Перші поєдинки Северин провів блискавично, вигравши в спортсменів з Росії та Ірану. Чорненький Святослав перші два поєдинки виграв в першому раунді без продовжень на іпон та вазарі. Третій вийшов на спортсмена із Японії (двохразового чемпіона Японії), допустився помилки, застосувавши заборонену техніку і тим самим отримав гентен і програв, що завадило Святославу пройти у фінал. Тим не менше, хлопці вперше побували на змаганнях такого рівня і спромоглися увійти в трійку кращих світу.

Вітаємо наших призерів! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і подальших наполегливих тренувань. Ми вами пишаємося!