Спортивний клуб кіокушинкай карате
«КАНКУ»

21 рік Шляху.

Приєднуйтесь!

37 залів у Львові та області.

26 інструкторів.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК наших спортсменів у 2017 році

Цього літа протягом двох місяців для наших спортсменів працювали різноманітні спортивно-оздоровчі табори, в котрих каратисти не лише гарно проводили час та оздоровлювалися, але й отримало чимало нових знань та вражень

Червень місяці був дуже насичений. Ми мали змогу відвідати чарівні Карпати. Було організовано 7 заїздів тривалістю в один тиждень. Канку орендувало дві бази. Перша «Черемшина», друга - «Ільз». Наші спортсмени кожного дня активно проводили свій час в тренуваннях, іграх, квестах, походах, купаннях та інше.

Цього року ми також відкрили новий напрямок нашого відпочинку, а саме сонячну південну Італію. Протягом 9 днів Тірренське море ласкаво нас прийняло. Ми відвідали Рим та Ватикан, пройшлися старими вуличками Неаполя та скуштували відому на весь світ неаполітанську піцу, побачили своїми очима вулкан Везувій. Неймовірний відпочинковий готель у хвойному саду, море + басейн, вечірні анімації та звісно різноманітні спортивні змагання, екскурсії та чудова атмосфера зробили наш відпочинок незабутнім.

Третій пункт нашого відпочинку перемістився до Болгарії, Сонячний берег. Протягом двох тижнів ми засмагали, купались, відвідували атракціони, при цьому не забували тренуватись, відвідали старовинне місто Нессебр, смакували найсмачніше морозиво, отримали нових друзів та приємне спілкування.

Усі фотографії можна переглянути на наших сторінках в соціальних мережах.

ОСУ!

Фотогалерея

На головну Зали у Львові Контакти Питання та відповіді

© 2009-2017 Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Дизайн сайту Ребот Ю.В.