Спортивний клуб кіокушинкай карате
«КАНКУ»

21 рік Шляху.

Приєднуйтесь!

37 залів у Львові та області.

27 інструкторів.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

OPEN LVIV CUP, ВІДКРИТИЙ КУБОК ЛЬВОВА – 2016, 24-25 ГРУДНЯ 2016

24-25 грудня 2016 року у спортивному комплексі «Грація» пройшов Відкритий кубок м.Львова OPEN LVIV CUP. Даний турнір був прекрасним завершенням тренувального 2016 року. Організатором цього кубку виступив спортивний клуб КАНКУ та співорганізатором Львівська міська рада.

СК "Канку" - найбільший в Україні спортивний клуб з кіокушинкай карате. За 21 рік існування у клубі виховали та виховуються найкращі спортсмени України. Високий рівень спортсменів досягається за допомогою різноманітних та насичених тренувань, іспитів, зборів, змагань. Одні з таких змагань - це щорічний "Кубок Канку", який цього року збільшив масштаби та отримав назву «Відкритий кубок Львова з кіокушинкай карате 2016». Отримав він це звання завдяки підтримці та визнанні Львівської міської ради, а саме Управління молоді та спорту.

    Протягом двох днів були залучені:

  • співорганізатор Львіська міська рада;
  • близько 600 учасників. Діти віком від 6 до 14 років. 100 вагових категорій. 7 вікових категорій (діти з 2002 по 2010 роки народження);
  • команди з інших міст та областей;
  • 100 залучених до організаціїї осіб;
  • близько 2000 батьків, друзів, жителів, гостей міста;
  • ексклюзивний партнер «Дитяча планета»
  • партнер «Квас Тарас».

У перший день змагань на татамі боролися початківці у кругових системах. А саме це наймолодші діти та спортсмени, котрі володіють білими та помаранчевими поясами. Для декого це були перші у житті змагання, з чим і вітаємо наймолодших каратек. Це велике досягнення та особиста перемога, незважаючи на результат, вийти на татамі, побороти свій страх та мужньо змагатись. Боротись справді було за що, - кожен із учасників нагороджувався. Призери 1, 2, 3 місце – кубки, медалі, дипломи, подарункові сертифікати від «Дитяча планета», 4 місце – диплом та «Квас Тарас».

У другий день змагань, інтрига зросла, адже на бійцівському килимі зустрілись більш досвідчені бійці. Блакитні пояси та вище. Ці змагання проходили в олімпійській системі – на виліт. Лишень декотрі категорії дівчат були в кругових системах. Були досить запеклі двобої серед старших учасників кубку. Кожен прагнув опинитися на місці призера, тому спортсмени демонстрували хорошу тактику, силу та підготовку. Ті, хто увійшли у трійку кращих – справді вибороли ці перемоги.

Наш турнір обслуговувався також медіа-групою, і можна було спостерігати за змагання в режимі онлайн з високою якістю та коментарями. Також можете переглянути запис турніру, 1 день - 2 день.

Варто зауважити, що на змаганнях оцінилася робота інструкторів СК «КАНКУ» протягом 2016 року і нагородилися за успіхи такі спортсмени як: Мутін С. А., Кочеткова (Мутіна) Н. А., Гаврилець Т. С., Попадопулос А. А., Пігрух О. І., Доліновський Т.С., Жуков Р. В., Загорбенський Л. І..

Було визначено по завершенню змагань три команди, спортсмени яких отримали найбільшу кількість призових місць. 1 місце отримав КАНКУ, 2 місце – Львівська федерація, 3 місце – Хмельницька область.

Перехідний кубок, котрий вручається найкращому тренеру КАНКУ раз у півроку отримав президент спортивного клубу сенсей Мутін Сергій, оскільки найбільше саме його спортсменів піднялися на призові місця.

Дякуємо за допомогу в організації змагань ЛМР, Управлінні молоді і спорту, нашим партнерам та спортсменам, батькам, адже ми змогли завдяки спільній справі організувати турнір високого класу та свято спорту.

Вітаємо усіх чемпіонів та спортсменів!

ОСУ!

Фотогалерея

На головну Зали у Львові Контакти Питання та відповіді

© 2009-2017 Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Дизайн сайту Ребот Ю.В.