30 залів у Львові та області.

22 інструктори.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

ФОРМУВАННЯ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ПО ЮНІОРАМ ТА ДОРОСЛИМ ДО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ-2017

11-12 лютого 2017 року в м.Миколаїв (центральна Україна) пройшли масштабні змагання у чотирьох вікових категоріях. А саме:

• Першість України у розділах «куміте і ката» серед дорослих (18-35 років)
  • Першість України у розділах «куміте і ката» серед юніорів 1999-2000 р.н.
  • Кубок Україні у розділах «куміте і ката» серед кадетів 2002-2001 р.н.
  • Чемпіонат України серед ветеранів (+ 35 років) у розділах «куміте» та «ката»

Важливим турніром стали перші дві першості, оскільки за результатами змагань пройшло формування збірної України, котра представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи в м.Копенгаген (Данія, 8-9 квітня 2017 року). Спортсмени, котрі посіли 1 та 2 місце вибороли путівку на ЧЄ.

У перший день змагань у Миколаєві змагалися спортсмени у своїй технічній підготовці – ката. Потужна конкуренція організувалася серед чоловік – понад 20 учасників. Канку традиційно показали досить високі результати у цьому розділі. І ось наші успіхи:

Дорослі чоловіки:
  • 2 місце - СТУПЕЦЬ ІГОР (збірна України)
  • 3 місце - СЛИНЬКО МАКСИМ
  • 4 місце - ІЛЕНКО АНДРІЙ
Дорослі жінки:
  • 1 місце - МУТІНА (КОЧЕТКОВА) НАТАЛЯ (збірна Україна)

Варто зауважити, що Максим Слинько в півфінальному колі зустрівся із досить досвідченим спортсменом Львівської обласної федерації – Король Олегом, і рішення в один голос, нажаль, програв. Також, після тривалої перерви, на татамі вийшла Наталія Мутіна. І досить вдало, обійшовши своїх супротивниць виборола 1 місце.

Результати серед юніорів:
  • 1 місце - КОВАЛЬЧУК ЯРОСЛАВ (збірна України)
  • 2 місце - ХУДИК ВІТАЛІЙ (збірна України)
  • 1 місце - КОРОЛЬ ЮЛЯ (збірна України)

Ярослав Ковальчук вкотре доказав усім свою перевагу в цьому розділі.

• 3 місце - ЛЕВКО АНАСТАСІЯ

Як позує турнірна таблиця, КАНКУ залишається незмінним лідером в змаганням по «ката». Вітаємо усіх наших вихованців із призовими місцями та бажаємо успішної підготовки до Чемпіонату Європи та достойно представити нашу країну на європейській арені через місяць.

12 лютого розпочались змагання у розділі «куміте». Конкуренція була сильною. Необхідно було показати на татамі у поєдинку не лише силу та витривалість, але й майстерність технічну, тактичну. Являючись одним з найважливіших турнірів. На ці змагання спортсмени готувались не покладаючи зусиль.

Цікава конкуренція склалась серед дорослих. Насичені категорії, захопливі поєдинки. Нажаль, не всі спортсмени оправдали надій, однак боролися до останнього усі. Так, Іленко Андрій явно будучи фаворитом у своїй категорії, після невдалого блоку ногою від удару маваше-гері, травмував стопу і не зміг продовжувати змагання. Ігор Ступець отримав технічне зауваження гентен і також вибув із змагань.

Однак, наші все ж таки показали хороші результати і змогли вибороти місце в збірній. Лемішко Богдан, будучи юним спортсменом не залишив жодного шансу своїм супртивникам. В усіх поєдинках отримав перемогу достроково. Наші результати: