Спортивний клуб кіокушинкай карате
«КАНКУ»

21 рік Шляху.

Приєднуйтесь!

37 залів у Львові та області.

27 інструкторів.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ІНСТРУКТОРІВ ск КАНКУ 2016

Останні дні літа для багатьох стають можливістю для відпочинку, однак не для тренерів СК КАНКУ. Для того, щоб бути попереду необхідно працювати більше. У нашому випадку – це тренуватися більше та отримувати нові знання, досвід, котрі будуть передані своїм учням-спортсменам.

Протягом 4 днів з 26 по 29 серпня було організовано навчально-тренувальні збори (НТЗ) для 24 інструкторів КАНКУ у Карпатах, м.Вижниця. Для продуктивних тренувань цього року було обрано спортивну базу «Богатир».

Кожного дня проводилось по три тренування. Зранку – йога, ката. В обід тренування на свіжому повітрі, робота на різноманітних тренажерах та екіпірування. Вечірнє тренування – робота в парах, поєдинки, спортивні ігри для розігріву (футбол, регбі). Також було відвено час для кросфітів, боротьби, бігу – кросів. Кожне з тренувань було розроблене та деталізовано прописане, адже спрямованість була на певний результат.

    Основними завданнями даних НТЗ були:

  • Інтенсивність тренувань для розвитку фізичної сили;
  • Підняття кваліфікації тренерського складу КАНКУ;
  • Обмін досвідом між тренерами;
  • Навчання методичності у тренувальному процесі;
  • Формування командного духу;
  • Підняття особистого професійного рівня.

Також, варто сказати, що трьом спортсменам з усього клубу надалася можливість прийняти участь у цьому заході поряд з інструкторським складом. Цими спортсменами стали призери та чемпіони останнього Чемпіонату Європи в Грузії, а саме – Ковальчук Ярослав, Лебідь Арсен та Лемішко Богдан. Керівництвом Канку було вирішено залучити цих юних спортсменів до даного процесу, оскільки протягом року вони показували високі результати та на перспективу ввійдуть до рядів тренерів.

Осу!

На головну Зали у Львові Контакти Питання та відповіді

© 2009-2017 Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Дизайн сайту Ребот Ю.В.