Спортивний клуб кіокушинкай карате
«КАНКУ»

21 рік Шляху.

Приєднуйтесь!

37 залів у Львові та області.

27 інструкторів.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

Архів новин нашого клубу (сторінка 2)

Всього новин — 1341 2 3 4 5 6

ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ 2016 СЕРЕД ДОРОСЛИХ ТА ЮНІОРІВ

ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ 2016  СЕРЕД ДОРОСЛИХ ТА ЮНІОРІВ

Відбір до Чемпіонату Європи, що відбуватиметься у Грузії, м. Тбілісі 13-14 травня 2016 року, пройшов у м. Житомир 26-27 лютого 2016 року. На цю спортивну подію з’їхалося 180 учасників, котрі є кращими представниками своїх регіонів. Доречі, команда з м. Донецька, також приймала участь на даних змаганнях. Спортсмени з цієї області нашої країни знайшли можливість приїхати на турнір, і, навіть більше того, скласти хорошу конкуренцію.

Цей чемпіонат проходив за новими ваговими категоріями, котрі були затвердженими в Японії та за якими буде проходити наступний Кубок Світу. Ці категорії стосуються лише дорослих спортсменів, в юніорському спорті все без змін.

Прочитати повністю (19 фото)

Спільне тренування

Спільне тренування

30 січня ініціативні тренери спортивного клубу Канку вже вкотре організовують спільне тренування для найменших спортсменів. Цього разу дітки 2003-2009 років народження, котрі володіють 0-6 кю пройшли двохгодинний спортивний марафон.

Метою даного заходу є - організація переспективної дитячої збірної, формування командного духу, напрацювання спарингової техніки карате, уміння застосовувати вивчені навики на практиці в парах.

Результатом - визначення найбільш підготовлених спортсменів для подальшої підготовки до змагань, підняття загального фізичного рівня, стимулювання та мотивація до участі в змаганнях високого рівня, формування спільного командного бойового духу.

Прочитати повністю (7 фото)

СПОРТИВНІ СЕМІНАРИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ТРЕНЕРА ЗБІРНОІ КОМАНДИ ЛИТВИ ГЕДИМІНАСА ВАРКАЛИ

СПОРТИВНІ СЕМІНАРИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ТРЕНЕРА ЗБІРНОІ КОМАНДИ ЛИТВИ ГЕДИМІНАСА ВАРКАЛИ

Гедимінас Варкала являється метром у європейському кіокушині та на даний час є один з видатних тренерів литовської збірної команди, котра в свою чергу є однією з найсильніших на міжнародному просторі.

Інга Міськайте – багаторазова чемпіонка Європи серед юніорів та дорослих у середній вазі, учасниця чемпіонату світу.

Іван Шимків – тренер багатьох чемпіонів України, Європи, тренер збірної команди України.

Прочитати повністю (14 фото)

Клубні змагання м. Львів, Відкритий кубок СК «КАНКУ» 25-27 грудня 2015 року

Клубні змагання м. Львів, Відкритий кубок СК «КАНКУ» 25-27 грудня 2015  року

Протягом трьох останніх грудневих днів (25, 26, 27 грудня), відбувся Відкритий кубок спортивного клубу Канку. Останніми роками це були традиційні змагання серед каратистів клубу, однак цього року географія нашого турніру розширилась. До нас завітали гості із  Івано-Франківська, Хмельницького. В планах – інші міста західного регіону України.

Загальна кількість учасників – 427 осіб, понад 80 вікових та вагових категорій.

Прочитати повністю (22 фото)

УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗБОРИ 2015

УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ ЗБОРИ 2015

Прочитати повністю

АТЕСТАЦІНО-НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ ДЛЯ 10-7 КЮ

АТЕСТАЦІНО-НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ ДЛЯ 10-7 КЮ

11-13 грудня спортсмени-початківці та спортсмени-володарі блакитних поясів пройшли атестаційно-навчальні семінари та склали іспит на свій наступний кю-рівень. Семінари та екзамен проходили під керівництвом сенсея Мутіна С. А, сенсея Кочеткової Н. А. та Гаврильця Т. С.

11-12 грудня відбулися методичні тренування, на котрих пояснювалася та практично пропрацьовувалася базова техніка карате, кіхон, ката, та переміщення. 13 грудня за результатами семінарських зборів спортсмени Канку складали свій іспит.

Прочитати повністю (16 фото)

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ 27-28 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ 27-28 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ

27-28 листопада у м. Бітом та Тарновські Гури (Польща ) проходив чемпіонат Європи серед кадетів 1999-2000 р.н. та серед  молоді 1993-1997р.н. у розділах "куміте" та "ката"

Команда збірної України складала більше 50-ти спортменів. З нашого бренча збірну України представляли  8 спортсменів.

В перший день змагались представники всіх вікових груп у розділах "ката" , а по закінченні проходили змагання у розділі "куміте" серед кадетів.

Король Юлія, яка вперше виступала на змаганнях такого високого рівня, змогла увійти до фіналу і в суперечливій боротьбі поступилася спортсменці з Литви і посіла друге місце на чемпіонаті Європи. Вітаємо Юлію та її тренера Пападопулоса Анастаса Анастасовича з цією перемогою! Молодці!

Прочитати повністю (12 фото)

Відкрився новий зал у с. Муроване, Пустомитівського району

Клуб кіокушинкай карате «Канку» відкриває новий зал у с. Муроване, Пустомитівського району:

Осу!

Прочитати повністю

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 20-21 ЛИСТОПАДА 2015 Р., М.КИЇВ, КОНЧА-ЗАСПА

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 20-21 ЛИСТОПАДА 2015 Р., М.КИЇВ, КОНЧА-ЗАСПА

В ніч з четверга на п’ятницю команда КАНКУ у складі 33 чоловік вирушила на змагання у столицю нашої держави м. Київ, Конча-Заспа. У складі нашої збірної діти 2001-2006 років народження, котрі попередньо пройшли змагальний відбір аби потрапити у збірну команду, а також юніори 1998-1999 років народження.

Серед дітей чемпіонат проходив у розділі ката (технічні вправи), серед юніорів – ката та куміте у вагових категоріях (поєдинки).

Турнір відбувся вже не вперше на олімпійській базі в Конча-Заспі, де у свій час тренувалися олімпійські чемпіони з боротьба, фехтування, важкої атлетики та інше, та брати Кличко.

Прочитати повністю (21 фото)

Формування збірної команди Львівщини серед дітей у розділі "ката"

Формування збірної команди Львівщини серед дітей у розділі "ката"

8 листопада 2015 р, 106 спортсменів прийняли участь у відбіркових змаганнях у розділі ката. Усі були розділені на вікові категорії, а саме 2001-2001, 2003-2004, 2005-2006 р.н. Серед такої кількості учасників, необхідно було обрати лише по 2 чоловік у кожній категорії (як серед молодших юнаків, так і серед молодших дівчат). Тобто у результаті, збірну команду можуть представляти 12 каратеків.

Враховуючи таку велику конкуренцію, вибороти путівку на Чемпіонат України змогли дійсно найкраще технічно підготовлені спортсмени. Адже, все ж таки, серед 30 (а іноді й більше) людей у категорії необхідно стати першим.

Прочитати повністю (15 фото)

11 Чемпіонат Світу з кіокушинкай карате в абсолютній ваговій категорії

11 Чемпіонат Світу з кіокушинкай карате в абсолютній ваговій категорії

31 жовтня-1 листопада 2015 року у м.Токіо (Японія) буде проходити 11 Чемпіонат Світу з кіокушинкай карате в абсолютній ваговій категорії серед чоловіків та жінок. На цьому чемпіонаті, який проходить раз на 4 роки, більше 140 чоловіків та більше 40 жінок, які пройшли відбір у своїх регіонах будуть змагатися за звання Чемпіона Світу. Цього разу вперше, після підписання меморандуму о співпраці між президентом WKO Кенжі Мідорі то президентом KWU Юрієм Трутневим до цьогорічного Чемпіонату Світу допущені спортсмени KWU, що додає певної інтриги та піднімає планку на новий рівень. Це історічне обєднання дозволить кіокушинкай карате претендувати на звання олімпійського спорту у 2020 році.

Від України це право вибороли чотири спортсмени:

1) Журавель Анатолій;

2) Гнесь Сергій;

3) Котляревський Ігор;

4) та спортсмен нашого бренча - Тимець Олександр, тренер Шимків І.І.

Олександр в першому поєдинку зустрічається зі спортсменом з Ірану Mohammad Shafieialavijeh, а в разі виграшу виходить на спортсмена з Літви Lukas Kubillius, який два роки тому посів 2-ге місце на Чемпіонаті Світу у вагових категоріях, який проходив у м. Вільнюс (Литва).

Ми хочемо побажати йому та всім спортсменам з України вдало виступити на цьому визначному міжнародному форумі! Команда нашого бренча у складі 7 чоловік , які поїдуть до Японії разом з Олександром зроблять все можливе для його вдалого виступу!

Також частина нашої команди (тільки коричневі то чорні пояси та старші 18 років) буде приймати участь у міжнародному учбово-атестаційному семінарі, який буде проходити 3-5 листопада на олімпійський базі у підніжжя Фудзіями.

Осу!

Прочитати повністю

Підготовка до Чемпіонату світу 2015 р.

Підготовка до Чемпіонату світу 2015 р.
23 жовтня 2015 року в спортивному залі середньої школи №1 пройшов черговий етап підготовки до Чемпіонату світу, який проходитиме 31.10 - 1.11.2015 р. у м. Токіо (Японія), до нас завітали Мицавка Юрій з Львівської обласної федерації, та Тимець Олександр з м. Хмельницький, тренування провів сенсей Шимків Іван Іванович. Бажаємо збірній команді України вдалого виступу на Чемпіонаті світу! ОСУ!

Прочитати повністю (15 фото)

Відкрились нові зали у Личаківському та Шевченківському районах

Клуб кіокушинкай карате «Канку» цього року стає ще ближче жителям Личаківського та Шевченківського районів. Ми відкрили для Вас ще два зали:

Осу!

Прочитати повністю

Відбірковий Чемпіонат України 3-4 жовтня м. Львів

Відбірковий Чемпіонат України 3-4 жовтня м. Львів

Протягом двох днів спортсмени з різних регіонів України виборювали місце у збірній команді України. Збірна команда у вікових групах: кадети 14-15 р., та молодь 18-22 роки. Розділи куміте та ката. Чемпіонат Європи у цих категоріях відбуватиметься на початку грудня 2015 року. 
Загальна кількість учасників становила 100.

Від імені нашого клубу хочемо виразити вдячність нашим колегам Львівській обласній федерації на чолі із сенсеєм Королем О.С. за організацію змагань високого рівня (спортивний комплекс Будівельник, кубки, жеребкування). Щиро радіємо за двох спортсменів сенсея Гетьманського Сергія із Донецькоії області, котрі увійшли до складу збірної України та знайшли змогу приїхати до Львова.

Прочитати повністю (19 фото)

Відкритий Чемпіонат Тернопільської області з Кіокушинкан карате-до

Відкритий Чемпіонат Тернопільської області з Кіокушинкан карате-до

19 вересня 2015 року команда спортсменів та тренерів СК КАНКУ відправилася у місто Тернопіль, у котрому відбувався відкритий Чемпіонат області по версії  Кіокушинкан карате-до.

Наша збірна була представлена у кількості 120 каратек, віком з 6 років та до найстарших спортсменів до 35 років. Змагання тривали досить довго, адже була велика кількість вагових категорій.

Загальний рівень змагань досить хороший. Усі призери були нагороджені кубками, дипломами та медалями.

Прочитати повністю (8 фото)

ЛІТНІ ЗБОРИ ІНСТРУКТОРІВ КАНКУ. ОЛІМПІЙСЬКА БАЗА «ТИСОВЕЦЬ»

ЛІТНІ ЗБОРИ ІНСТРУКТОРІВ КАНКУ. ОЛІМПІЙСЬКА БАЗА «ТИСОВЕЦЬ»

27-31 серпня дружня команда тренерів КАНКУ провела у тренуваннях на олімпійській базі «Тисовець». Саме ці останні дні літа були обрані не просто так. Адже після літнього відпочинку і перед початком насиченого тренувального сезону, необхідно максимально мотивуватися, і у цій справі напрочуд важливо відчути командний дух, обмінятися досвідом та отримати нові важливі знання.

Кожного дня було 4 тренування. Кожен день був детально розпланований в ракурсі різних спортивних напрямків.

Прочитати повністю (18 фото)

Дитячий літній відпочинок КАНКУ 2015 року (Болгарія, Карпати)

Дитячий літній відпочинок  КАНКУ 2015 року (Болгарія, Карпати)

Протягом двох перших місяців літа пройшли спортивно-оздоровчі табори для спортсменів спортивного клубу КАНКУ. Перші тижні літнього відпочинку традиційно ознаменувалися карпатськими вихідними. Цього року було організовано аж 5 заїздів.

Протягом тижня наші спортсмени набували здоров'я на тренуваннях. Було організовано кожного дня різноманітні змагання, спрямовані як на фізичні якості, так і інтелектуальні. Походи в гори звісно були також. Сауна, басейн, шашлик для наших молодших каратистів звісно були присутніми також.

Прочитати повністю (18 фото)

ФОТОГРАФІЇ. Карате для дітей у Львові

ФОТО З СЕМІНАРІВ ДЛЯ МОЛОДШИХ ПОЯСІВ (21-22.05.2015) - СКАЧАТИ

ФОТО З КЛУБНОГО ЧЕМПІОНАТУ СК КАНКУ (25.04.2015) - СКАЧАТИ

ФОТО З КЛУБНОГО ЧЕМПІОНАТУ СК КАНКУ (26.04.2015) - СКАЧАТИ

Прочитати повністю

Сенсей Іван Шимків і сенсей Йозеф Стефанович проведуть збори У Львові

Сенсей Іван Шимків і сенсей Йозеф Стефанович проведуть збори У Львові

Спортивний клуб Канку запрошує Вас взяти участь в навчальному семінарі та іспиті які відбудуться з  28 по 31 травня 2015 року та для поведення яких цього року було запрошено сенсея Шимківа Івана Івановича - 4 дану, майстра спорту України, заслуженого тренера України, головного тренера збірної команди України з ката, Чемпіона України серед ветеранів в розділі "ката", президента Хмельницької федерації кіокушинкай карате та сенсея Йозефа Стефановича (Jozsef Stefanovics) - 4 дану, тренера збірної команди Угорщини, тренера призерів та чемпіонів Європи а також учасників Чемпіонату Світу, члена президії Угорської федерації кіокушинкай карате.

Прочитати повністю

Семінари та атестації з кіокушинкай-карате для молодших поясів

Семінари та атестації з кіокушинкай-карате для молодших поясів

21-24 травня пройшли щорічні травневі семінари та атестації з кіокушинкай-карате для молодших поясів, а саме 10-7 кю.

Усі діти, котрі тренуються у клубі Канку, були розділені на дві школи, оскільки кількість наших вихованців була вражаюче великою. Так, іспит на 10 та 9 кю склали 230 спортсменів ( у СШ №13) під керівництвом сенсеєм Кочеткової (Мутіної) Наталії Асхатівни 3 дан та сенсеєм Гаврильцом Тарасом Сергійовичем 3 дан. У свою чергу, семінари та іспити на блакитні пояси пройшли понад 200 осіб, під керівництвом сенсея Мутіна Сергія Асхатовича у центральному залі СШ №1. Це був технічний іспит, під час котрого було оцінювання знань та вмінь, навичок каратеків, котрі вони опановували протягом року на відповідні кю-ступені. Перед іспитом, протягом двох днів, усі пройшли напружені та виснажливі семінарські тренування.

Прочитати повністю (21 фото)

Чемпіонат України з кіокушин-карате у м. Вінниця 16-17 травня 2015 р.

Чемпіонат України з кіокушин-карате у м. Вінниця 16-17 травня 2015 р.

16-17 травня 2015 року пройшов Чемпіонат України серед молодших юнаків 2001-2006 р.н., кадетів 1999-2000 р.н. у м.Вінниця.

Клуб Канку представляв Львівщину у складі 62 спортсменів.

На самому чемпіонаті приймало участь 380 представників різних регіонів України. Конкуренція, особливо серед молодших юнаків, була дуже великою. Аби дійти до фіналів необхідно було пройти як мінімум 4 кола змагань. Майже усі поєдинки у категоріях відбувалися за олімпійською системою, декотрі - у кругових.

Варто відзначити, що рівень спортсменів вище аніж минулого року. Спостерігалася хороша техніка каратеків. Кожна перемога давалася насправді складно, однак достойно. Суддівство також було досить справедливим.

Прочитати повністю (8 фото)

Чемпіонат спортивного клубу «Канку» 25-26 квітня 2015 року

Чемпіонат спортивного клубу «Канку» 25-26 квітня 2015 року

25-26 квітня 2015 року відбувся щорічний Чемпіонат спортивного клубу «Канку», що ознаменував річну роботу наших спортсменів протягом навчального року. Турнів відбувався у виставковому центрі «ПІВДЕННИЙ - ЕХРО».

Кількість учасників очікувано зросла. Приймало участь у два дні рекордна кількість каратистів – понад 500 осіб. Звісно, з такою чисельністю організаторам прийшлось напружено попрацювати. У перший день традиційно боролися початківці, а саме білі та оранжеві пояси, багато з котрих, спарингували вперше. У другий день – блакитні та вищі учнівські пояси. Учасники (призери) нагороджувалися кубками, медалями та іменними дипломами.

На змаганнях були сформовані кругові та олімпійські системи. Більш досвічені спортсмени боролися в олімпійських системах. Вік учасників складав 2008-2000 роки народження.

Відверто здивував дух наших спортсменів. Боротьба була запеклою. Тому, ті, хто отримували призові місця та ставали чемпіонами, беззаперечно достойно іх вибороли.

Також, під час змагань, з дитячих секцій формувалася збірна команда дитячої збірної команди Львівщини, що представлятиме наш регіон на Чемпіонаті України, котрий відбуватиметься 15-17 травня 2015 року у м.Вінниця. зауважимо, що у збірну команду змогли потрапити лишень ті діти-спортсмени, які завоювали 1 та 2 місце.

Щиро вітаємо усіх переможців та бажаємо подальших спортивних звершень .

Прочитати повністю (14 фото)

Чемпіонат Європи з шинкіокушинкай-карате 2015 у м. Варшава (Польща)

Чемпіонат Європи з шинкіокушинкай-карате 2015 у м. Варшава (Польща)

6-18 квітня у м. Варшава (Польща) проходив чемпіонат Європи серед юніорів 1998-1997 р.н. та чоловіків та жінок у розділах "куміте" та "ката". Спортсмени нашого клубу в кладі збірної команди України також приймали участь на цьому міжнародному форумі. Цього разу на чемпіонат Європи завітало 380 спортсменів з 21 країни.

Прочитати повністю (11 фото)

ЛЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІІ ТРЕНЕРІВ СК «КАНКУ»

ЛЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІІ ТРЕНЕРІВ СК «КАНКУ»

1 березня тренери «КАНКУ» відвели підвищенню своєї професійної тренерської кваліфікації. Попереднього разу лекції проводились щодо підвищення сили шляхом використання системи підготовки в пауер-ліфтингу. Цього разу знання поповнилися з такого виду спорту як спортивна акробатика та гімнастика.

З цієї нагоди була запрошена Стасюк Ольга Михайлівна, доцент кафедри реабілітації Львівського університету Фізичної культури, кандидат наук, тренер із спортивної акробатики, фітнесу та гімназистики.

Прочитати повністю

Чемпіонат України з кіокушин-карате серед дорослих та юніорів м.КІРОВОГРАД

Чемпіонат України з кіокушин-карате серед дорослих та юніорів м.КІРОВОГРАД

21-22 лютого 2015р. в м.Кіровоград відбувся Чемпіонат України з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед чоловіків, жінок, а так само юніорів та юніорок (1997-1998г.р.). Даний чемпіонат є відбірковим на Чемпіонат Європи який пройде 17-18 квітня 2015 р. у Варшаві (Польща). У турнірі приймало участь близько 200 учасників. Наша команда виступила у складі 15 спортсменів.

Прочитати повністю (9 фото)

Всього новин — 1341 2 3 4 5 6
На головну Зали у Львові Контакти Питання та відповіді

© 2009-2017 Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Дизайн сайту Ребот Ю.В.