Спортивний клуб кіокушинкай карате
«КАНКУ»

21 рік Шляху.

Приєднуйтесь!

37 залів у Львові та області.

27 інструкторів.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

Архів новин нашого клубу (сторінка 3)

Всього новин — 1341 2 3 4 5 6

Привітання із Новим 2015 роком та Різдвом Христовим.

Привітання із Новим 2015 роком та Різдвом Христовим.

Шановні спортсмени та члени Ваших родин, друзі, колеги! Щиро вітаємо Вас із настанням 2015 року та усіма різдвяними святами.

Увесь 2014 рік був наповнений подіями, як хорошими, так, і, нажаль, негативними. Ми подолали важкий рік. У нас із Вами 2014 -й пройшов під гаслом боротьби, перш за все боротьби державної, боротьби за свою гідність, волю і щасливе майбутнє своіх дітей та рідних. Ця боротьба об'єднала нас як народ і гідну націю. Незважаючи на політичну ситуацію, Канку працював над вихованням достойних людей, ми крок за кроком вчилися долати труднощі у спортзалах, вчилися долати свій страх виходячи на татамі, і найголовніше, нам це вдалося. Дякуємо Вам, що Ви разом з нами.

Щиро бажаємо усім подальшого натхнення, сили волі, терпіння, ясного неба та миру, тепла, злагоди, реалізації поставлених цілей, нових перемог та добробуту!

Осу!

Прочитати повністю

Чемпіонат СК «Канку» 27-28 грудня 2014 р.

Чемпіонат СК «Канку» 27-28 грудня 2014 р.

27-28 грудня, у Львові, в спортивному комплексі "Грація" проходив чемпіонат СК кіокушинкай-карате «Канку» серед дітей 2007-2000 р.н. Турнір був проведений у два дні. В перший день змагалися діти з білими і помаранчевими поясами, іншими словами початківці, та, усі дівчатка (без прив'язки до поясів). В другий - боролися дві підгрупи, а саме група блакитних поясів і група жовтих поясів та старше.

Прочитати повністю (7 фото)

Лекції підвищення кваліфікаціі тренерів СК КАНКУ

Лекції підвищення кваліфікаціі тренерів СК КАНКУ

21 грудня тренери КАНКУ присвятили підвищенню своєї професійної тренерської кваліфікації. З цієї нагоди був запрошений Крестін Олександр, майстер спорту з важкої атлетики, майстер спорту з пауерліфтингу, тренер фітнес-центру «Sportlife».

Протягом 4-х годинної лекції були розглянуті основні аспекти життєвого тренувального  процесу спортсменів, як дорослих, так і дітей. Крестін Олександр являється людиною-практиком, досить кваліфікованою у своїй діяльності, тому усі важливі питання - це набутий ним багаторічний досвід.

Звісно, найголовнішим акцентом у цій лекції стало питання поєднання тренувального процесу єдиноборств та сфери важкої атлетики і фітнесу.

Прочитати повністю

1-st Ukraine Fullcontact Karate Championship, Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup Kyiv-2014

1-st Ukraine Fullcontact Karate Championship, Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup Kyiv-2014

13-14 грудня у Києві проходив відкритий чемпіонат України серед ветеранів у розділах "куміте" та "ката"; 1-st Ukraine Fullcontact Karate Championship, Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup Kyiv-2014; та 1-st Ukraine Fullcontact Karate Championship, Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup Kyiv-2014 серед юнаків 1999-2000 р.н. Всі ці змагання проходили у розділах "куміте" та "ката".

Наша команда була представлена 19 спортсменами, які змагалися у всіх вікових групах. Найменшою кількістю ми були представлені серед ветеранів, наш клуб представляли цього разу тільки два наших семпая - Михайло Філяк та Василь Бедик. Другою за чисельністю була команда юнаків (всього поїхало 5 спортсменів), оскільки більшість з претендентів, нажаль, не мали фінансової можливості... та доросла команда, яка їхала на цей турнір перевірити свої сили, щоб внести коректування в свою подальшу підготовку для успішного виступу на відбірковому чемпіонаті, який відбудеться в лютому наступного року.

Прочитати повністю (15 фото)

Навчально-атестаційні збори під керівництвом шихана Кузьміна О.В. (5 дан кіокушинкай-карате)

Навчально-атестаційні збори під керівництвом шихана Кузьміна О.В. (5 дан  кіокушинкай-карате)

5-7 грудня 2014 року відбулися щорічні зимові семінари для старших поясів (кіокушинкай). Цього року керівництво Канку запросили шихана Кузьміна О.В. (м. Кіровоград, 5 дан). Олександр Васильович являється тренером дорослої збірної команди України по куміте, бренч-чіф, президентом спортивного клубу у м.Кіровограді.

Навчально – тренувальні збори мали на меті технічну підготовку карате, а саме кіхон, ката та ідогейко. Шихан досить часто практикує у Японії, свого вчителя шихана Семпея, тому для наших вихованців було досить цікаво відпрацьовувати вже знайомі техніки під новим «поглядом».

Прочитати повністю (9 фото)

ОСІННЬО-ЗИМОВІ УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ СЕМІНАРИ (кіокушинкай карате)

ОСІННЬО-ЗИМОВІ УЧБОВО-АТЕСТАЦІЙНІ СЕМІНАРИ (кіокушинкай карате)

29-30 листопада в спортивному клубі кіокушинкай карате "Канку" під керівництвом сенсея Мутіна С.А., сенсея Гаврильца Т.С. і сенсея Кочеткової Н.А. проходила атестація на молодші учнівські пояси (до 7-го кю включно). Загальна кількість осіб, що брали участь, склала 387 осіб різного віку. Цьому передували два дні напружених семінарів (27 і 28 числа). Традиційно учбово-атестаційні збори проходили у двох школах СШ№1 та СШ№13.

Прочитати повністю (11 фото)

ВДАЛИЙ ВИСТУП ЗБІРНОЇ КОМАНДИ СК КАНКУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ, м.ОЛЕКСАНДРІЯ 2014

ВДАЛИЙ ВИСТУП ЗБІРНОЇ КОМАНДИ СК КАНКУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ, м.ОЛЕКСАНДРІЯ 2014

22 листопада 2014 року у м.Олександрія (Кіровоградська обл.) пройшов Чемпіонат України у розділах ката серед молодших юнаків та дівчат, а також у розділах ката та куміте серед юніорів.

Збірна команда СК КАНКУ була представлена у складі збірної Львівщини у кількості 20 чоловік. Рівень організації змагань був досить високий. Організатором вийшов клуб «Спарта» на чолі із сенсеєм Слинько Сергієм (3 дан).

Прочитати повністю (6 фото)

Закритий чемпіонат СК КАНКУ у розділі «ката»

Закритий чемпіонат СК КАНКУ у розділі «ката»

15 листопада на базі центрального залу пройшов закритий чемпіонат у розділі «ката». Ката – формальні вправи, безконтактний поєдинок, в якому важливо продемонструвати техніку, швидкість, силу, рівновагу, хорошу координацію.

Приймало участь понад 70 спортсменів, майже усіх інструкторів нашого клубу. Було три вікові категорії серед молодших юнаків 2000-2001, 2002-2003, 2004-2005 р.н., а також дві вікові категорії серед молодших дівчаток 2002-2003, 2004-2005 р.н. (примітка: вагових категорій у ката немає).

Прочитати повністю

Чемпіонат Європи у м. Каунас (Литва)

Чемпіонат Європи у м. Каунас (Литва)

7-9 го листопада спортсмени нашого клубу прийняли участь на Чемпіонаті Європи у м. Каунас (Литва), який визначав найкращих на континенті серед молоді (1992-1996 р.н.) та кадетів (1998-1999 р.н.) у розділах "куміте" та "ката". А також серед чоловіків та жінок у розділі "куміте" в абсолютній ваговій категорії.

Наш клуб представляли 9 спортсменів, які вдало пройшли відбіркові змагання та попали в збірну команду України. Декілька місяців ми напружено тренувались, щоб гідно представити не тільки наш клуб, а й нашу країну в цілому.

Прочитати повністю (15 фото)

Відкрилися нові зали - у Підзамче та Сокільники

Клуб кіокушинкай-карате «Канку» стає ще ближче жителям району Підзамче та с. Сокільники. Ми відкрили для Вас ще два зали:

Осу!

Прочитати повністю

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ВІННИЦЯ-2014

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ВІННИЦЯ-2014

18-19 жовтня 2014 року у м.Вінниця пройшов Чемпіонат України з кіокушинкай-карате у розділі кумі те серед дітей 2005-2000 р.н. На цьому чемпіонаті приймали участь 375 спортсменів з 15 регіонів України. Змагання, які розпочались у 10.30 тривали цілий день і закінчились у 19.00 нагородженням переможців. Поєдинки проводилися на трьох татамі.

Наш клуб представляли 60 спортсменів, котрі попередньо пройшли внутрішній відбір аби потрапити до збірної команди Львівщини.

Варто зазначити, що конкуренція цього року було дуже висока. Підготовка бійців також була на досить хорошому рівні. Категорії були насиченими, і багатьом діткам, щоб потрапити до фіналу необхідно було пройти по 5-6 кіл змагань. На змаганнях такого рівня проходження одного кола змагань - це показник певної підготовки спортсмена. Багато наших вихованців пройшовши декілька напружених поєдинків зупинялись за півкроку до півфіналів, що показує , насамперед, їх рівень та підготовку. Отже, маємо надію, що наступного разу вони зможуть піднятись на п`єдистал.

Прочитати повністю (9 фото)

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ ЛЬВІВЩИНИ

11 жовтня були організовані тренувальні збори для спортсменів, що потрапили до збірної команди нашого регіону. Інструктори СК «КАНКУ» провели тренувальний процес, присвячений роботі на різноманітних спортивних знаряддях. Усі діти були поділені на 4 групи і працювали над різними спаринговими техніками. Надіємось, що це дало вдосконалило підготовку наших юних бійців. Також, немало важливим фактором було згуртування спортсменів, адже вони повинні відчувати командний дух.

Успіхів на Чемпіонаті України!

Прочитати повністю

ВІДБІРКОВИЙ ВНУТРІШНІЙ ЧЕМПІОНАТ

5 жовтня 2014 року на базі центрального залу КАНКУ пройшов відбірковий чемпіонат СК КАНКУ до Чемпіонату України. В результаті було сформовано основний склад збірної команди Львівщини, котра представлятиме наш регіон на ЧУ у м.Вінниця 18-19 жовтня 2014 року.

Розділ змагань – куміте (поєдинки). Учасники боролися у трьох вікових категоріях, а саме 2005-2004, 2002-2003, 2001-2000 р.н. Кількість спортсменів близько 100. Декотрі вагові категорії автоматично були сформовані за відсутністю належної кількості учасників, а декотрі були переповнені і налічували понад 20 людей, серед яких необхідно було обрати двох найкращих спортсменів. Спортсмени – призери нагороджувались кубками, медалями та дипломами.

Прочитати повністю

У Львові пройшов чемпіонат України з кіокушинкай карате

У Львові пройшов чемпіонат України з кіокушинкай карате

З 13 до 14 вересня у приміщенні спортивного комплексу «Грація» відбувся чемпіонат України з кіокушинкай карате серед молоді, кадетів та чемпіонат України в абсолютній ваговій категорії.

Віртуозність техніки та високий рівень показували 136 учасників. Цьогорічний національний чемпіонат став відбірковим етапом до чемпіонату Європи, який відбудеться 6–8 листопада у м. Каунасі (Литва).

Чемпіонат України не відбувся б на такому високому рівні без підтримки федерації кіокушинкай карате України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради. Безпосереднім організатором змагань виступав спортивний клуб «Канку» (м. Львів).

Прочитати повністю (23 фото)

ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ СЕНСЕЯ ПРЯДКА ВОЛОДИМИРА

ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ СЕНСЕЯ ПРЯДКА ВОЛОДИМИРА

25-26 серпня 2014 року у центральному залі КАНКУ (вул.Трильовського,17, СШ №1) пройшли тренувальні збори під керівництвом сенсея Прядка Володимира, 3-й дан (м.Лохвиця, Полтавської області).

Ця подія була спланована заздалегідь для тренерів КАНКУ і спрямувалась для обміну досвідом. У зборах приймали участь не лише усі інструктори КАНКУ, а також старші найкращі спортсмени-збірники.

Прочитати повністю

МАРІУШ МАЗУР, сенсей із Варшави (ПОЛЬЩА) НА ЛІТНЬОМУ СЕМІНАРІ у Львові

МАРІУШ МАЗУР, сенсей із Варшави (ПОЛЬЩА)  НА ЛІТНЬОМУ СЕМІНАРІ у Львові

6-8 червня 2014 року, у гості для проведення навчально-тренувальних зборів, навідався сенсей, тренер збірної команди Польщі – Маріуш Мазур (Mariusz Mazur).

Усі бажаючі спортсмени клубу КАНКУ прийняли участь у даному семінарі. Ці збори були дуже, і дуже пізнавальними. Це шалений обмін досвідом, котрий лишень покращить тренувальний процес. Насправді усі, а саме тренери та спортсмени, залишилися задоволеними. Дуже до вподоби не традиційний для нас підхід до тренувань. Маріуш Мазур продемонстрував цікавий і влучно корисний симбіоз йоги та карате. Були пояснені головні моменти цих двох напрямків і їх вплив на організм. Також, багато роботи було на лапах на швидкість і витривалість. Цікаві комбінації в роботі у парах. Звісно, це все розширило кругозір усіх присутніх щодо карате спортивного і карате-будо. Насправді, ще раз підтвердилося твердження, що карате - це гармонійний розвиток особистості.

Варто зазначити, що сенсей Маріуш відзначив високий рівень старших спортсменів, сказавши, що вони володіють гарною технікою і настирливістю. Приємно таке чути від такої відомої і мужньої людини.
Це був лише перший етап нашої співпраці із польською командою. Попереду ще багато запланованих разом семінарів та тренувальних зборів.

Прочитати повністю

ВІТАЄМО ІЗ ЗДОБУТТЯМ ШО-ДАНА (1 ДАН) СПОРТСМЕНІВ СК «КАНКУ»

8 червня під керівництвом сенсея Шимківа І.І. (4 дан, Хмельницький) та сенсея Мутіна С.А. (4 дан, Львів) проходив дан–тест спортсменів «КАНКУ». Було 6 осіб, котрі пройшли виснажливі семінари, а потім важкий іспит. Також, відомий спортсмен Українит – Тимець Олександр, складав іспит на 2 дан. Іспит тривав з 10 години ранку до 18:00, містив усі блоки, а саме кіхон, ката, фізична підготовка, теорія, куміте, тамашеварі, додаткові випробування. За результатами іспиту, перелік чорних поясів поповнився новими прізвищами.

Прочитати повністю

КУБОК м.ЛЬВОВА 24-25 ТРАВНЯ 2014 РОКУ

КУБОК м.ЛЬВОВА 24-25 ТРАВНЯ 2014 РОКУ

Заключний місяць навчального у всіх значеннях цього слова 2014 року, був «прикрашений» грандіозною спортивною подією. 24-25 травня дирекція спортивного клубу «КАНКУ» організувала кубок міста лева. Участь спортсменів усіх рівнів майстерності зазначалась числом понад 430 осіб. Витримка батьків та наших вихованців, культура поводження також створювали позитивну атмосферу.

Накал справжніх страстей спостерігався у перший день турніру. Оскільки, боролися учні із молодшими (початковими) поясами. Більшість із них вперше відчула змагальний дух. Очікування були різноманітними. Звісно, що усі прагнули виграти, вибороти призові місця, однак фортуна перемоги посміхнулася частині наших учнів. Проте, це спорт, і не завжди можна опинитися на вершині. Найголовніше, це шлях, котрий долає спортсмен піднімаючись на цю вершину. Цей шлях цікавий та тернистий. Саме тому, не зважаючи на те, чи виграв вихованець чи ні, усі отримували оплески за свою боротьбу. 24 травня були нагороджені усі: призери-кубками, медалями та дипломами. 4 місця та вище – іменними дипломами.

Другий день змагань був не менш цікавим, особливо, коли виступали на татамі старші пояси. Рівень майстерності та досвіду відчувався. Були напрочуд красиві перемоги, і це викликало у глядачів масу емоцій і овацій. Були і неочікувані «сюрпризи». Це стосується більше хлопців-кадетів. Спортсмени із білими або оранжевими поясами, долаючи свій страх, отримували перемоги над досить хорошими спортсменами із коричневими, зеленими поясами. Очевидно, що наснажливі тренування приводять людину до успіху. Також, традиційно, призери нагороджувалися кубками, медалями та іменними дипломами.

Прочитати повністю (30 фото)

ФОРМУВАННЯ ДИТЯЧОЇ ЗБІРНОЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВЕСНА 2014 р.

27 квітня 2014 року у приміщенні середньої загальноосвітньої коли №1 (центральний зал ск «Канку») пройшли закриті відбіркові змагання. Цей турнір був приурочений до Чемпіонату України серед дітей 2005-2001 р.н. Традиційно, обиралося  претенденти, а саме діти, котрі вибороли 1 та 2 місце, котрі представлятимуть Львівщину на Чемпіонаті України. Приймало участь 100 вихованців.

Прочитати повністю

Весняні семінари та іспити для молодших поясів

Весняні семінари та іспити для молодших поясів

9-11 травня 2014 р. проводилися весняні навчально-атестаційні семінари та іспити для молодших поясів. Семінари проводилися під керівництвом сенсея Мутіна С.А, сенсея Кочеткової (Мутіної) Н.А. та сенсея Гаврильця Т.С.

Прочитати повністю

IV Open International Tournament of Karate Kyokushin for Children and Youth KOBIERZYCE CUP 2014

IV Open International Tournament of Karate Kyokushin for Children and Youth KOBIERZYCE CUP 2014

Традиційно п’ятий рік поспіль спортсмени спортивного клубу КАНКУ приймали участь у міжнародному турнірі серед дітей та дорослих у Польщі.Змагання цікаві тим, що, по-перше, це отримання змагального досвіду, по-друге, сама туристична програма.

Прочитати повністю

OPEN UKRAINE SHIN-KYOKUSHINKAI CUP 2013 KYIV

OPEN UKRAINE SHIN-KYOKUSHINKAI CUP 2013 KYIV

В період 14-15 грудня 2013 року, в столиці України, м.Києві, пройшов Відкритий Кубок України для всіх представників повноконтактного карате - Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Cup 2013.

Прочитати повністю

В Україні стало на одного бранч-чифа більше: сенсей Мутін отримав бранч-сертифікат

В Україні стало на одного бранч-чифа більше: сенсей Мутін отримав бранч-сертифікат

Шановні учні, батьки, члени Спортивного клубу «КАНКУ» маємо гордість вас повідомити із приємною новиною!Ряди Бранч-чіфів  WKO ShinKyokushinkai поповнились ще одним сенсеєм з України.Президент спортивного клубу «КАНКУ», сенсей МУТІН СЕРГІЙ АСХАТОВИЧ (4 дан, м.Львів) отримав довгоочікувану посилку з Японії – БРАНЧ-СЕРТИФІКАТ, датований 27 серпня 2013 року.

Прочитати повністю

КЛУБНІ ЗМАГАННЯ «ПЕРШИЙ КРОК» 22 грудня 2013 року спортивний комплекс «ГРАЦІЯ»

22 грудня 2013 року традиційно СК «КАНКУ» організував змагання для початківців, що символічно носять назву «ПЕРШИЙ КРОК». Дітки 2007-1999 р.н. приймали участь у цьому заході. Кількість учасників сягнула понад 250 людей. Змагання проводилися лишень для тих, хто володіє білими, помаранчевими та блакитними поясами.

Прочитати повністю

Клуб «Канку» поповнився новими кю-ступенями

Клуб «Канку» поповнився новими кю-ступенями

24-29 грудня 2013 року Спортивний клуб кіокушинкай карате «Канку» під егідою української федерації кіокушинкай карате провів учбово- тренувальні збори та атестаційні тести.

Сбори та атестація для білих поясів пройшли під керівництвом сенсея Мутіної Наталії та сенсея Гаврильця Тараса у СШ № 13. Спортсмени були розподілені за віком, відповідно у двох залах, що межують в одній школі також. Це зумовило якісне проведення тренувальний процес. У першому залі свої вміння демонструвала наймолодша підгрупа – дітки 5-8 років. У другому – 9 років і старше. Семінари проходили відповідно до програми кю-ступенів: базова техніка карате, фізична підготовка, гімнастична підготовка, кондиція, ката.

Прочитати повністю (25 фото)

Всього новин — 1341 2 3 4 5 6
На головну Зали у Львові Контакти Питання та відповіді

© 2009-2017 Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Дизайн сайту Ребот Ю.В.