27 інструкторів.

Понад 1500 спортсменів.

ШинКіокушинкай

Відбіркові змагання до Кубку світу

9 жовтня 2016 року СК Канку став організатором відбіркових змагань до Кубку світу серед дітей та юнаків/дівчат 12-13 років, 14-15 років, 16-17 років, котрий буде проходити цього року у Болгарії, м.Варна. Крім спортсменів нашого клубу у змаганнях також брали участь спортсмени з м. Олександрія (Кіровоградська обл.), м. Кіровоград, м. Кривий Ріг, та м. Хмельницький. Спортсмени змагались по круговій системі – адже обрати потрібно було кращих серед кращих! Поєдинки були цікавими, хоча й не легкими – кожен спортсмен показав витримку, майстерність і жагу до перемоги - мало які поєдинки доводились до зважування. Загалом було проведено біля сотні поєдинків і визначено тих, хто поїде на Чемпіонат світу у грудні місяці 2016 року. У кожній ваговій категорії лише той, хто виборов 1 місце представлятиме Україну. На першому татамі з 50 поєдинків лише 4 були доведені до зважування. На другому ситуація така ж.

Насправді було обрано беззаперечних переможців, котрі надіємося достойно виступлять на ЧС. Бажаємо успішної, насиченої підготовки!