Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Поради батькам спортсменів нашого клубу

Дорогі батьки наших спортсменів!

Ми дуже вдячні вам за вашу довіру до нас, до нашого клубу. І дуже хочемо його виправдати — зробити так, щоб заняття приносили Вашій дитині радість і користь. У цьому необхідна і ваша участь. Дозвольте поділитися з вами нашим 20-річним досвідом.

Дитина повинна займатися для себе, а не для вас. Це дуже важливо. Тренування важкі (інакше вони не мають сенсу) — і щоб їх винести, треба вірити, що працюєш на себе, «Своя ноша не тягне». Спробуйте уявити, що чийсь каприз змушує Вас присідати. Що хтось ввечері вимикає вам телевізор і наказує встати і віджиматися під рахунок...

Намагайтеся переконати, зацікавити. Радійте успіхам дитини, але ... не вимагайте їх! Не страх, а азарт повинен вести на тренування. І невдачі повинні викликати не відчуття катастрофи, а бажання взяти реванш.

По можливості приходьте підтримати дитину на атестаціях і змаганнях. При програші або нездачі іспиту дуже важливо опинитися поруч і підтримати. А при удачі — тим більше: порадіти, придумати й запропонувати якісь дитячі радощі як нагороду.

Але якщо Ви бачите якісь проблеми на тренуваннях Вашої дитини — не мовчіть! Звертайтеся до президента клубу, ви зустрінете повне розуміння і готовність допомогти. Можливо, вам допоможуть питання і відповіді, які ми підготували для вас.

Осу!