Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Як розпочати заняття в нашому клубі

Ми дуже раді, що Ви прийняли правильне рішення! Наступним Вашим кроком стане вибір залу. Найоптимальнішим рішенням буде обрати найближчий зал до Вашого дому. В цьому Вам допоможе карта наших залів. Оберіть зал, який найзручніший для Вас, і натисніть "Опис залу, розклад занять» на підказці. Ви потрапите на сторінку залу, на якій легко знайдете ім'я й телефон тренера.

Дівчинка каратека грається тінню.

Уточніть у нього розклад занять, запитайте, як знайти секцію (бувають нюанси на зразок необхідності заходити через малопомітні двері) - і приходьте з Вашою дитиною. Візьміть зручну спортивну форму, аналогічну тій, в якій в школі ходять на уроки фізкультури. Заняття карате проходять босоніж, але в теплу пору року можливі заняття на вулиці, так що захопіть про всяк випадок спортивне бігове взуття.

Якщо у Вашої дитини є якісь порушення здоров'я, обов'язково попередьте про це тренера.

Перше заняття ми просимо Вас бути поруч із залом на випадок емоційних поривів юного спортсмена (наприклад, де мама чи тато, і чи прийдуть за мною; певний страх, рідко - сльози). І не переживайте, якщо таке сталося: ми звикли до подібних речей, і багато разів бачили, як плаксії перетворюються на успішних спортсменів.

Про все інше Ви дізнаєтеся від тренера.