Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Чемпіонат України 2011 Конча-Заспа

18-19 лютого на Олімпійській базі в Конча-Заспі відбувся Чемпіонат України серед юніорів 1993-1994 р.н. та серед чоловіків та жінок. Цей чемпіонат був останніми змаганнями де майбутні члени Збірної команди України могли заявити про себе. За результатами змагань у Хмельницькому та в Конча-Заспі а також під час навчально-тренувальних зборів, які пройдуть в середині березня, буде сформований остаточний список спортсменів які будуть представляти Україну на Чемпіонаті Європи у Литві в квітні.

18 грудня в вечорі почалися відбіркові змагання у розділі «ката» під час напруженої боротьби наші спортсмени посіли

Пчеліна Дарія 1-ше місце (юніорки 1993-1994 р.н.) Ступець Ігор 2-ге місце (юніори 1993-1994 р.н.) Габчак Юрій 3-те місце (юніори 1993-1994 р.н.) Іленко Андрій 4-те місце (чоловіки)

За результатами цього розділу у Збірну команду України потрапили Пчеліна Дарія та Ступець Ігор.

19 грудня розпочались відбіркові змагання у розділі «куміте», які, на відміну від попередніх з «ката» принесли нам багато несподіванок.

У першому колі зійшли наші досвідчені спортсмени - Кузь Андрій , Паньків Ігор, Габчак Юрій та Козакевич Артем, яким забракло чи то досвіду , чи певної психологічної підготовки , чи технічної майстерності, але результат говорить сам за себе-потрібно більш сумлінніше звернути увагу на підготовку як і тренеру так і спортсменам та зробити висновки.

Жуков Руслан у другому колі зустрівся з фаворитом своєї категорії - Зачепою Артемом, та у запеклому поєдинку поступився йому у другому продовженні. Стецик Роман досить легко пройшов до фіналу де також не зміг протистояти своєму опоненту з Александрії - і в результаті 2-ге місце.

Ступець Ігор впевнено дійшов до півфіналів, де несподівано програв спортсмену з Славутича, та у поєдинку за 3-те місце вирвав перемогу у спортсмена з Вінниці.

Дуже хочемо відмітити виступ Загорбенського Любомира, який змагався у найважчій категорії +75 кг з супротивниками важчими подеколи на 30 кг. Любомир грамотно побудував тактику та вміло користувався своєю технічною перевагою, провівши 3 поєдинки став Чемпіоном України.

У дорослому розряді наш клуб представляли двоє спортсменів - Іленко Андрій та Куц Олександр. Андрій пройшовши до чвертьфіналу у кат. до 70 кг. зустрівся з Махіньою Андрієм з Александрії (з яким зустрічався на татамі 4 рази, і всі рази виходив переможцем) ,на цей раз не чекаючи такого супротиву поступився йому у першому продовженні. А Куц Олександр у дуже складних поєдинках пробився до півфіналів у кат. 70-80 кг, програв своєму візаві з Києва, та отримавши травму не зміг вийти на бій за 3-те місце, став четвертим.

Отже за результатами останніх чемпіонатів вагому заявку до Збірної зробили Загорбенський Любомир, Ступець Ігор, Стецик Роман та , маємо надію, Габчак Юрій (який був другий у Хмельницькому ).

Бажаємо всім нашим спортсменам як найшвидше відновитись після змагань та гідно пройшовши навчально-тренувальні збори попасти в Збірну команду України 2011р!