Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Чемпіонат Європи, Тбілісі (Грузія)

Закінчився чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед чоловіків та жінок у місті Тбілісі. Наша збірна досягла історичного третього командного місця! Ми здобували перші командні континенту по кадетам, юніорам, молоді але по дорослим ми ще ніколи не підіймалися так високо!

Такий результат - це синтез плідної та фанатичної роботи всіх хто причетний до збірної!

Дякую всім причетним: спортсменам, новому президенту НФККУ Олександр Король, тренерам збірної Володимир Прядка, Іван Шимків. Бренчифам Сергій Гетьманський, Сергій Броністовський, Володимир Галімський. Без нового підходу до формування збірної, фінансування та адміністрування, цього результату не було би.

Приємно, що тепер існує КОМАНДА, що замість слів є робота, що є люди, які бачать результати змін, які пройшли за останні півроку та заряджені на роботу!

Хочемо привітати спортсменів нашого клубу Тарас Гаврилець, Богдан Лемішко з їх перемогами у надтяжкій конкуренції категорії.

Але і всі інші наші вихованці якщо і не досягнули призових місць, то показали яскраві поєдинки з топовими спортсменами світу (Юрій Думa програв в рівній боротьбі чемпіону світу Салахату Хасанову, Максим Макаревич мав перший досвід вступів на чемпіонаті Європи, і , ми впевнені, він своє ще візьме).

А наш топ – Ярослав Коввльчук, нажаль, зустрівся з некомпетентністю суддівської бригади, яка обслуговувала його татамі…

Але майже всі зазначені спортсмени - це хлопці 20-23 роки. І тому у нас все ще попереду!

І також прагнемо привітати з першим місцем у розділі групового ката наших колег та земляків Ярина Король, Олег Король, Андрія Коваля та їх тренера шихана Короля Олександра з їх першим місцем у розділі групові ката! Вони довго готувалися і це заслужена перемога!

Вітаємо всю нашу збірну!
Вітаємо Україну!
Осу!

Фото та відео з змагань доступні у наших соціальних мережах Instagram та Facebook.