Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ У РОЗІДЛІ КАТА СЕРЕД ДОРОСЛИХ ТА КУБКУ ЕВРОПИ У РОЗІДІЛІ КАТА СЕРЕД КЛУБІВ

24 ЖОВТНЯ 2020 року відбулось два грандіозних онлайн турніра на теренах старого світу. Наперед інформуємо, що серед країн, які приймали участь, Україна посіла ПЕРШЕ командне місце!

Передісторія першого чемпіонату, а саме Чемпіонату Європи серед дорослих-2020. У лютому цього року в столиці України, м.Києві, пройшов відбір у розділі куміте та ката серед дорослої вікової категорії, де була сформована збірна команда України для участі в офіційному Чемпіонаті Європи, який мав відбутись у квітні в м.Тбілісі (Грузія). Однак, у зв’язку із світовою пандемією COVID даний чемпіонат відтермінувався на невизначений час. 

У літку, в червні, нашими литовськими колегами було організовано перший онлайн Кубок Європи серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих в технічних вправах - ката, який проходив в онлайн і, мав хороший успіх. Тому, європейською колегію WKO на засіданні було прийнято рішення щодо проведення другого такого Кубку Європи серед клубів та, що не менш важливо, проведення Чемпіонату Європи у розділі ката замість Грузії. 

Для наших спортсменів – Мутіної Наталії та Ковальчука Ярослава, які являються №1 в національній збірній, це стало певним викликом у підготовці. Складність виступу була пов’язана із виборами, які проходили саме у цей час по всій території України. Однак спільними зусиллями ми змогли взяти участь та продемонструвати чудові виступи.

Результат ЧЄ наступний:

Срібною призеркою стала Мутіна Наталія, яка у фіналі зустрілась із українкою Яриною Король. Наталя пройшла безапеляційно спортсменок з Угорщини, Польщі та Литви.
Ковальчук Ярослав, нажаль, не зміг увійти в призи. Вітаємо Наталію та бажаєм подальших успіхів на шляху карате!

Нещодавно ми отримали офіційні  результати командного заліку після Кубку Європи, який проходив паралельно з Чемпіонатом Європи. На ньому приймав участь 71 клуб з 21 країни.

З гордістю повідомляємо, що Спортивний клуб КАНКУ посів: 

- ПЕРШЕ командне місце в заліку серед дітей включно  до U-14.

- ДРУГЕ командне місце в заліку U-16 та старші, зовсім трохи поступившись клубу Okinava. Вітаю Diana Maciute , керівника та головного тренера цього клубу з Литви. Була гідна конкуренція з вашими спортсменами!

Хочемо привітати всіх тренерів спортивного клубу Канку та керівника Мутіна Сергія з визнанням вашої праці, а також подякувати спортсменам за сумління на тренуваннях , та роботу яку  вони зробили для досягнення такого результату.