Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

HAPPY NEW YEAR!

2020 вирізнився кількістю спортивних змагань, але був багатий на виклики, з якими довелося зіткнутися нашій організації.

24 січня ми взяли участь у зборах під керівництвом 19-кратного чемпіона Європи, двократного володаря кубку світу у вагових категоріях з кіокушинкай карате, людини-легенди - Валерія Дімітрова.

На початку січня встигли підкорити великий та потужний турнір Carphatia Cup 2020, де ми посіли 13 перших місць, 12 других і 32 третіх місця з 786 учасників з 9 країн Європи.

В середині лютого 9 дорослих спортсменів нашого клубу увійшли до збірної України і повинні були летіти в Тбілісі на Чемпіонат Європи
А у березні грянув карантин...
Він усе радикально змінив і розставив по-новому...
Проте, наш клуб один із перших організував онлайн-тренування (абсолютно новий формат роботи для нас). Весь тренерський склад з максимальними зусиллями намагався підтримати свою команду.

Це і дозволило нам на першому кубку Європи з онлайн ката серед 13 червня з результатом 8 перших, 1 друге і 8 третіх місць посісти перше командне місце у категорії U-14 і перше командне місце в категорії U16 і старше!

Далі ми продовжували працювати і в кінці серпня провели навчально-тренувальні збори серед наших провідних спортсменів та тренерів (що було дуже непростим завданням у зв’язку із продовженням карантинної сплячки).

А потім ми почали налагоджувати наш тренувальний процес у фактичному тренувальному очному режимі (як же ми за ним сумували)...
І я з гордістю можу сказати , що ми вийшли з жорсткого карантину з мінімальною стагнацією нашої організації і вже майже вийшли на наш докарантинний рівень з кількості наших учнів.

Так, складний та неоднозначний рік видався для всіх.
Проте, знаєте, що насправді важливо?
Важливо те, що наш тренерський склад, незважаючи на ті перепитії життя, з якими ми зіштовхнулися, одним монолітним колективом прямує вперед! Ми не втратили жодного залу, жодного інструктора!
Більше того, ми відкрили ще два нових Доджо в майже минулому році! Ми вистояли і обіцяємо, що вистоїмо далі!

І, дивлячись на пройдений рік, я , шихан Мутін, від імені всіх своїх сенсеїв і семпаїв хочу побажати всім впевненості у завтрашньому дні, яка виростає з тих зусиль та роботи, яка повинна виконуватися для душі. А значить, з улюбленої справи!
Здоров’я для того, щоб мати можливість займатися своєю роботою і просто насичено жити! Близьких та рідних людей поряд, а не далеко від нас!
Та, звичайно, досягнень та успіхів, які будуть нас стимулювати рухатися вперед усе наше життя!

Осу!

Президент СК «КАНКУ»
шихан Мутін Сергій