Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Іспити 2020, новий формат та нові досягнення

Хочемо проінформувати усю аудиторію, яка дотична до кіокушинкай карате, що цього року були організовані іспити для усіх кю та навіть проведений дан-тест.

Усім відомо, що у протягом введеного всесвітнього локдауну були відмінені усі спортивні події на всіх рівнях. Відповідна і наша школа карате не мала можливості проведення цих заходів спортивного напрямку.

Однак, не втрачаючи надії та оптимізму, вихованці Канку підтримували наскільки це можливо свою форму в онлайн-тренуваннях і коли, звісно, було знято обмеження у проведенні тренувань практично всі спортсмени вернулись до тренувань у своїх залах.

Адміністрацією нашого клубу було вирішено, що іспити проведені будуть, але в новому форматі. Як же відбувалась процедура екзаменів.

Якщо наші зали знаходяться за межами міста – до них були направлені екзаменаційні делегації, сформовані керівником клубу шиханом Мутіним С.А.

Хочемо сказати, що досить незвично було таке проведення іспитів, але як виявилось досить продуктивним та результативним. Нам дуже приємно привітати усіх із новими отриманими поясами, особливо нових шоданів – Чабан Маряну, Чабан Андріану, Боді Богдана. Тих, кому не вдалось адекватно продемонструвати свій технічний рівень – бажаємо ще більш посиленої підготовки, адже карате загартовує!

Дякуємо усім інструкторам клубу за непростий вклад та пророблену роботу. Так тримати!

ОСУ!