Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Карантин в Україні – не привід сумувати!

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) 11 березня 2020 року оголосила пандемію коронавірус у світі. Україна не стоїть осторонь цієї проблеми і запровадила карантин.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року від 11.03.2020 р. №3211 та положень листа Міністерства освіти і науки України 1/9-154 від 11.03.2020 р. щодо обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 - наша спортивна діяльність тимчасово припинена.

Однак, адміністрація клубу КАНКУ та увесь тренерський склад вирішили, що просто відсиджуватись в домівках – це не професійно, адже життя триває і технології також йдуть вперед. Чому б не використати умови сьогодення для підтримки здорового образу життя? Якщо пандемія поставила в такі умови весь світ – ми однозначно повинні разом продовжувати вдосконалюватись та по можливості продовжувати тренувальний процес. Тому, було створено авторський курс програм тренувань для вихованців нашого клубу.

Створено різні комплекси тренувань для різних рівнів підготовки, а саме:

Заняття розписані деталізовано, зрозуміло із наданням відеоматеріалів. Для отримання цих програм – батьки та діти, члени КАНКУ, додані у закриті групи в viber, щоб отримати доступ. Ссилки у групи можна отримати у свого тренера. Раз в 3 дні надсилаються нові розроблені комплекси.

Для того, щоб був зворотній зв'язок - ми організували онлайн-марафон, під час якого отримуємо фото та відео фідбеки від своїх спортсменів.

Цікавим являється той факт, що йдучи в ногу і часом та проводячи моніторинг подій у світі, ми прийняли участь у світовому challenge із туалетним папером. Таким чином зробили конкурс для дітей карате. Відповідно рівня свого пояса спортсмени виконують удар ногою, збиваючи в польоті туалетний папір. Захопливе видовище виходить

Підсумовуючи, хочемо сказати, що життя триває. Воно цікаве та різноманітне. Разом ми зробимо його цікавішим та мотивованішим!
Карантин – не привід байдикувати!

Усю інформацію ви можете переглядати на наших сторінках в соціальних мережах instagram та facebook.

Приєднуйтесь!