Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

КУБОК м.ЛЬВОВА 24-25 ТРАВНЯ 2014 РОКУ

Заключний місяць навчального у всіх значеннях цього слова 2014 року, був «прикрашений» грандіозною спортивною подією. 24-25 травня дирекція спортивного клубу «КАНКУ» організувала кубок міста Лева. Участь спортсменів усіх рівнів майстерності зазначалась числом понад 430 осіб. Витримка батьків та наших вихованців, культура поводження також створювали позитивну атмосферу.

На змаганнях працював професійний фотограф та також турнір транслювався на телебаченні.

Насправді, така кількість кіокушиновців притаманна чемпіонатам України. Однак, дана ситуація не склала величезної складності. Усі спортсмени боролися у відповідних категоріях (90% з яких були олімпійські кола змагань), що були поділені за рівнем змагального досвіду, за вагою та роками народження. Навіть, не зважаючи на важку політичну ситуацію в країні, у дітей, батьків, тренерів вистачило наснаги і терпіння для проведення цих змагань.

Накал справжніх страстей спостерігався у перший день турніру. Оскільки, боролися учні із молодшими (початковими) поясами. Більшість із них вперше відчула змагальний дух. Очікування були різноманітними. Звісно, що усі прагнули виграти, вибороти призові місця, однак фортуна перемоги посміхнулася частині наших учнів. Проте, це спорт, і не завжди можна опинитися на вершині. Найголовніше, це шлях, котрий долає спортсмен піднімаючись на цю вершину. Цей шлях цікавий та тернистий. Саме тому, не зважаючи на те, чи виграв вихованець чи ні, усі отримували оплески за свою боротьбу. 24 травня були нагороджені усі: призери-кубками, медалями та дипломами. 4 місця та вище – іменними дипломами.

Другий день змагань був не менш цікавим, особливо, коли виступали на татамі старші пояси. Рівень майстерності та досвіду відчувався. Були напрочуд красиві перемоги, і це викликало у глядачів масу емоцій і овацій. Були і неочікувані «сюрпризи». Це стосується більше хлопців-кадетів. Спортсмени із білими або оранжевими поясами, долаючи свій страх, отримували перемоги над досить хорошими спортсменами із коричневими, зеленими поясами. Очевидно, що наснажливі тренування приводять людину до успіху. Також, традиційно, призери нагороджувалися кубками, медалями та іменними дипломами.

Не будемо перечислювати прізвища усіх призерів, оскільки їх напрочуд багато. Натомість ми ще раз офіційно вітаємо усіх вихованців СК «КАНКУ», дякуємо батькам, родичам та друзям, що підтримували дітей і щиро раділи за їх успіхи. Бажаємо на цьому не зупинятися. Це лишень ще один крок до вищої мети. Тому, подальших вдалих тренувань, роботи над помилками та успішного тренувального літнього сезону.